20 ସେପ୍ଟେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – ଆଜି କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ , କଣ ରହିଛି ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ସଫଳତାର ସହିତ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ | ଯେକୌଣସି ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ-ଯାତ୍ରା ଆୟୋଜନ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଚାକିରି ଥିବା କିଛି ଲୋକଙ୍କର ହଠାତ୍ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍କୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କକୁ ଦୃଢ କରନ୍ତି | ମହିଳାମାନେ ନିଜେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି | ନୂତନ ସଫଳତା ସୁଖ ଆରମ୍ଭ କରିବ, ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକର ସଫଳତା ସହିତ ମନ ଖୁସି ହେବ | ଭଗ୍ନ ସମ୍ପର୍କରେ ଭାବପ୍ରବଣତା ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଖୋଜିବା ଏବଂ ଗ୍ରହଣ କରିବାର ସ୍ୱାଧୀନତା ରହିବ | ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ ହେବେ | ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରେରଣା ଉତ୍ସ ହୋଇଯିବେ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଦୂର କରିପାରିବ |

ବୃଷ : ଆଜି ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ | ଚିନ୍ତା ଦ୍ୱାରା ମନ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିବେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଆଚରଣ ନକାରାତ୍ମକ ହେବ। ଆବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ସମୟାନୁବର୍ତ୍ତୀତା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱରେ ଯୋଗ କରିବ | ଶିଶୁର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମିକ-ଦମ୍ପତି ମଧ୍ୟ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଗଣେଶ ଜି ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ତୁମ ଭିତରେ ତୁଚ୍ଛତା ଅନ୍ୟର ସଫଳତାରୁ ଆସିବାକୁ ଦିଅ ନାହିଁ | ରୋଜଗାରରେ କିଛି ହଠାତ୍ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସମୟ ଖୁସି ଏବଂ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେଇଥାଏ | ଅଧିକାରୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ହେବେ | ଧାରଣା କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବାକୁ ମୁକ୍ତ | ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ, ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ |

ମିଥୁନ: ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଜୀବିକା ଏବଂ ରୋଜଗାରର ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଦିଆଯିବ | କେବଳ ଏକ ସାଙ୍କେତିକ ବଳିଦାନ ପରିବାରରେ ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଫେରାଇ ଆଣିପାରେ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ଏକ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ଏବଂ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ନଜର ରଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପ୍ରତିଯୋଗିତାର ଅଭାବ ରହିବ | ମନରେ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରାର ସ୍ଥିରତା ହେତୁ, ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଭଲ ଭାବରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆଜି ଏହା ମନୋରଞ୍ଜନ, ପ୍ରସାଧନ ସାମଗ୍ରୀ, ଅଳଙ୍କାରରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ |

କର୍କଟ: ଆଜି ବିତର୍କ ଏବଂ ଝଗଡା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଏକାକୀ ଯାତ୍ରା ନକରନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ | ରୀତିନୀତି ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଜୀବନ ସାଥୀଠାରୁ ବୃଥା ଟେନସନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନୂତନ ଯୋଜନାରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଂଶଗ୍ରହଣ ରହିବ | ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ଆମେ ଆମର ଅଭାବକୁ ସଂଶୋଧନ କରିବୁ | ତୁମର ସଫଳତା ଉପଭୋଗ କରିବ | ଆପଣ ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ | ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବ | ମହିଳାମାନେ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ କିଣିବେ | କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଚିନ୍ତା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ହାସଲ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ତୁମର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ଶୀଘ୍ର ସମାଧାନ ହେବ, କିଛି ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କର |

ସିଂହ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ଘରର ଦାୟିତ୍ ର ବୃଦ୍ଧି ଆପଣଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ଦେଇପାରେ | ରାଜନୈତିକ ତିକ ଲାଭ ହେଉଛି | ଯଦି ଆପଣ ରାଜନୈତିକ ଫାଇଦା ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ତୁମର ଭଲ ପ୍ରତିଛବି ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ କିଛି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | କୌଣସି କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ କରିପାରେ | ପତି ସହିତ କିଛି ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବା ସହଜ କରିବ | ଆପଣ ଯେତେ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ସେତେ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବେ | କାରଣ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରିବ | ଘର କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ସୃଜନଶୀଳ ଉଦ୍ୟମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଉପହାର ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ମାଙ୍ଗାଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ପରିବାରରେ ଡିଜାଇନ୍ କରାଯାଇପାରେ | ଅତିଥି ଆସିବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | କାହାକୁ ଭେଟିବା ପରେ ଏହା ଅତୀତର ରୋମାଣ୍ଟିକ ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ମନେ ପକାଇପାରେ | ପାରିବାରିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଦଳ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ସହଜରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ସବୁକିଛି ଗଭୀରକୁ ଯିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରିବେ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ। ରାଜନୈତିକ ଲାଭ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପରିସ୍ଥିତି ରହିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆପଣ ଆତ୍ମ ନିଯୁକ୍ତିରେ ଲାଭବାନ ହୋଇପାରିବେ | ଆପଣ ଜଣେ ବୁଦ୍ଧିଜୀବୀ ପରି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ଏବଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ | ପରିବାର ପରିବାରର ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ମିଶି କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଯେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଦିନଟି ଅସୁବିଧା ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହେବ, କିନ୍ତୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ଅନେକ ଦିନ ଧରି ପରିବାରରେ ଚାଲିଆସୁଥିବା ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଆଜି ଏକ ସମାଧାନକାରୀ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ସେମାନଙ୍କର ମତାମତ ଲଗାଇବା ପୂର୍ବରୁ ସେମାନଙ୍କ ମତାମତକୁ ବିଚାର କରିବା ବୁଦ୍ଧିମାନ ହୋଇପାରେ | ଆଜି, ସକରାତ୍ମକ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଟଙ୍କା ଲାଭ ପାଇବେ, କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବୃଦ୍ଧି ରାଶି | ବ୍ୟବସାୟ ଭ୍ରମଣ ହୋଇପାରେ | ନୂତନ ଶତ୍ରୁମାନେ ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ପାରିବାରିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କିଛି କର୍ମଚାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରିପାରନ୍ତି | ନୂତନ ବାଣିଜ୍ୟିକ ଚୁକ୍ତି ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଯେକେହି ଏକ ବିତର୍କ କରିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ରୀତିନୀତି ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ବୃଥା ଟେନସନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ମୁକ୍ତ ଅନୁଭବ କରନ୍ତୁ, ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚ୍ଚୋଟତା ଦେଖାନ୍ତି ନାହିଁ, ତେବେ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ରାଜନୀତି ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଏକ ସଫଳତା ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ତୁମର କାମ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଏକ ଶିଶୁର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ : ଡା ଆଜି, କୁମ୍ଭ ର ଲୋକମାନେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ଏବଂ ଚିନ୍ତିତ କରିପାରେ | ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବାହାରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଯେ କୌଣସି ମୂଲ୍ୟବାନ ଆଇଟମ୍ ଅଦୃଶ ହୋଇପାରେ | ଦାନ୍ତ ବ୍ୟାଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳପ୍ରଦ ଫଳାଫଳ ଦେବ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣ ଏକତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନକୁ ମିଶ୍ରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଖାଲି ସମୟ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆପଣ ଆୟର ନୂତନ ମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବ୍ୟାଘାତ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଧନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଅଟେ | ଆଜି ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ | ତୁମର ଆଚରଣ କେବଳ ଲୋକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରେ | ବ୍ୟବସାୟକୁ ବିସ୍ତାର କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଋଣ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର ସାଥୀ ପ୍ରତି ତୁମର ଦାୟିତ୍। ବୁ। | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ଦିନ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *