19 ସେପ୍ଟେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ହାସଲ ହେବ। ନ୍ୟାୟ ପକ୍ଷ ଦୃଢ ହେବ। ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହେବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଆପଣଙ୍କୁ ଆରାମ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ସହାୟତା ପାଇବେ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଅଟେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ବନ୍ଦ କର | ତୁମର ଦ୍ରୁତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରେରଣା ଦେବ | ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସମୟ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ |

ବୃଷ : ଆଜି ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ | ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ସଂଗଠିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିବ | ଆଜି କାମ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ଏକ ଭୁଲ ସ୍ଥାନ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଟଙ୍କା କାରବାର କିମ୍ବା ଜାମିନ ଆପଣଙ୍କୁ ଫାନ୍ଦରେ ପକାଇବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ପିଲା ଏବଂ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ହେବ | ଚାକିରିରେ ଲାଭ ହେବ | ପରିବାରର ସୁଖ ରହିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଏକ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ଅନୁସରଣ କରିବାକୁ ସମୟ ଲାଗିପାରେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି, ତୁମେ ପ୍ରକୃତିରେ ଗରମ ହେବ | ରୁଟିନ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରିତ ହେବାର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିସ୍ଥିତି ଅନେକ ଉପାୟରେ ସହାୟକ ହୋଇଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଏହା ମନରେ ସାନ୍ତ୍ୱନା ନୁହେଁ ଯେ ଆପଣ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ଏହା କେବଳ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଏକ ବିଭ୍ରାଟ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅସ୍ଥିର କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ସମ୍ଭବ | ଆଜି ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ସହିତ ଭାଗ୍ୟ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ଅତ୍ୟଧିକ ପ୍ରେମ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତି ତୁମର ହୃଦୟକୁ ଦୁର୍ବଳ କରିପାରେ | ଆଜି ଚତୁର ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ଦୂର ହେବ ଏବଂ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | କ୍ରୋଧର ଅନୁଭବ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ହେଇପାରେ | ଅସୁସ୍ଥ ବ୍ୟକ୍ତି ନୂତନ ଚିକିତ୍ସା କିମ୍ବା ଅପରେସନ୍ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜି ପରିବାର ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ | ଏହି ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ନିନ୍ଦା ନକରିବାକୁ ସାବଧାନ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | କାରବାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | କମ୍ କହିବା ଦ୍ୱାରା, ତୁମେ ବିତର୍କ କିମ୍ବା ବିଘ୍ନକୁ ଦୂର କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ଭଲ ସମର୍ଥନ ପାଇବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅର୍ଥ ଲାଭର ନୂତନ ଉପାୟ ଖୋଲିବ, ଏକ ଆଇନଗତ ବିବାଦରେ ପଡ଼ିପାରେ | ଆଜି ତୁମର ସାଥୀକୁ ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ସମୟ ଦିଅ, ତୁମର ସାଥୀ ତୁମର ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତି ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ବେକାରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆଣିପାରେ | ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ଟିକିଏ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ଆଣିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସହାୟତା ମିଳିବ | ଏବଂ ଘରେ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | ତୁମର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପାଇଁ ଏହା ଏକ କଷ୍ଟକର ସମୟ | ଯଦି ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଫଳାଫଳକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବେ, ତେବେ ସେମାନେ ଆଜି ଆସିପାରିବେ | ଆଜି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସକାରାତ୍ମକ ହୁଅ, ଅସୁବିଧା ଶୀଘ୍ର ଦୂର ହେବ | ଏକ ତମ୍ବା ଜିନିଷ କିଣିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଅନୁଭବ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ | ଘର ଉପଯୋଗୀ ଜିନିଷ କିଣିବ | ବିଶ୍ୱସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତି ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଛାତ୍ର କିମ୍ବା ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଯତ୍ନର ସହ ଗାଡି ଚଲାନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯାନ କିମ୍ବା ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି କିଣନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ ନାହିଁ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଏହା ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଭାବରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ଏପରି କିଛି କିଣି ପାରିବ ଯାହା ତୁମର ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ ଅଧିକ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ତାଙ୍କର ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ନିରୀହ ହସ ତୁମର ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ଦୂର କରିବ | ଆଜି ତୁମର ସାଥୀକୁ ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ସମୟ ଦିଅ, ତୁମର ସାଥୀ ତୁମର ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ଦିନ ଆରମ୍ଭରେ ପରିବାରରେ ଉଦାସୀନତା ଦେଖାଯିବ | କିନ୍ତୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ସବୁକିଛି ଠିକ ହୋଇଯିବ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ମିଶର ପାଇଁ ଏକ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରି ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ସମୟ ନିଅ ଏବଂ ତୁମ ପରିବାରକୁ କିଛି ସମୟ ଦିଅ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ସମ୍ମାନ ଆଘାତ ପାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିବ ଏବଂ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | କ୍ରୋଧର ଅନୁଭବ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ | ଅସୁସ୍ଥ ବ୍ୟକ୍ତି ନୂତନ ଚିକିତ୍ସା କିମ୍ବା ଅପରେସନ୍ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ନିନ୍ଦା ନକରିବାକୁ ସାବଧାନ | କମ୍ କହିବା ଦ୍ୱାରା, ତୁମେ ବିତର୍କ କିମ୍ବା ବିଘ୍ନକୁ ଦୂର କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ନିରାଶା ଆସିବ | ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରିବା ଏବଂ ଭକ୍ତି ପୂଜା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଶାନ୍ତି ଦେବ |

ମକର ରାଶି: ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଉଦାସୀନ ମନୋଭାବ ଏବଂ ସନ୍ଦେହର ଭାବନା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଅଶାନ୍ତ କରିବ | ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ବିଳମ୍ବ ହେବ | ତୁମେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବ କିନ୍ତୁ ତୁମେ କମ୍ ଫଳ ପାଇବ | ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ବ୍ୟାପକ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହେତୁ ବିବାଦ ସମ୍ଭବ | ସମାଜରେ ଅଗ୍ରୀମ ସ୍ଥାନ ପାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରାଚୀନ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁମାନେ ବନ୍ଧୁତ୍ୱରେ ଯୋଗଦେବେ | ଆୟ ହେଉଛି ଚାକିରି-ବୃତ୍ତିରେ ଆୟର ପରିମାଣ | ଉତ୍ତମ ସମ୍ପତ୍ତି କାରବାର ସମ୍ଭବ | ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ମନ୍ଦ ଲୋକ କ୍ଷତି କରିପାରେ। ଧର୍ମରେ ଦିନର ଆରମ୍ଭରେ ଅଳ୍ପ ସମୟ ଦିଅ |

କୁମ୍ଭ: ଆଜି ଆପଣ ଅଳ୍ପ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ଆଜି, ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଜଣେ ଅସହାୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଝଗଡା ଭିତରକୁ ଯାଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ସେମାନେ ଜଡିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ପାର୍ଟୀ-ପିକନିକ୍ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ତୁମ କାମରେ ସାବଧାନ ରୁହ | ସାଥୀ ସମର୍ଥନ କମ୍ ହେବ | ଚିନ୍ତାଜନକ ଖବର ମାତୃ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଆସିବ | ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବାକୁ ପଡିବ | ପରିବାରରେ ଏକ ଅନୁକୂଳ ପରିବେଶ ରହିବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରି ଆପଣ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ବିଦେଶୀ ଦେଶ ସହିତ ବାଣିଜ୍ୟରେ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ | ସହଭାଗୀତା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ |

ମୀନ: ଆଜି ଏକାଗ୍ରତାର ଅଭାବ ମାନସିକ ରୋଗକୁ ବଢେଇବ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଟଙ୍କା କାରବାର କିମ୍ବା ଜାମିନ ଆପଣଙ୍କୁ ଫାନ୍ଦରେ ପକାଇବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ପିଲା ଏବଂ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ହେବ | ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ | ଲଗନା ହେଉଛି ଯୋଗ | ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ସଂଗଠିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଗଣେଶ ଖୁସି ହେବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିବ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ଏକ ଭୁଲ ସ୍ଥାନ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଚାକିରିରେ ଲାଭ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ତଥାପି ପଡ଼ିବା କିମ୍ବା ଆଘାତ ପାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ଏବଂ ପ୍ରେମର ଭାବନା ସହିତ ଏକ ମନୋବଳ ସବୁଜ ଆଜି ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ଚରିତ୍ର ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆକର୍ଷିତ କରିବ | ନୂତନ ପୋଷାକ ଏବଂ ଯାନ, ଏବଂ ଶବ୍ଦ ପାଇଁ ସପିଂ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *