15 ସେପ୍ଟେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ମଙ୍ଗଲିକ୍ ଇଭେଣ୍ଟ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତିରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମିଟିଂ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଚାରିପାଖରେ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକଳାପର ଯତ୍ନ ନିଅ, କାରଣ ଅନ୍ୟ କେହି ତୁମର କାମ ପାଇଁ ଶ୍ରେୟ ନେଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର ଇଚ୍ଛା ପ୍ରାର୍ଥନା ମାଧ୍ୟମରେ ପୂରଣ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ଆଜି ବିଶେଷ ଅବଦାନ ଦେଉଛି | ଜଣେ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ପରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ | ଚାଟ୍ ଏବଂ ଗୁଜବରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ଦିନସାରା ସୁଖ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ରହିବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସ୍ଥିତ ଭାବରେ ଏକ ଅର୍ଥନୈତିକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆଜି ଏକ ସୃଜନଶୀଳ ପ୍ରବୃତ୍ତି ହୋଇପାରେ | ତୁମର ସୃଜନଶୀଳ ଶକ୍ତି ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ପତିଙ୍କ ଅସାବଧାନତା ସମ୍ପର୍କର ଦୂରତା ବଢିପାରେ | ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଏବଂ ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ମନ ବାହ୍ୟ ଜଗତ ଦ୍ୱାରା ବିଭ୍ରାନ୍ତ ଓ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ, ଆଜି ଅଟିଷ୍ଟିକ୍ ରହିବା ଏବଂ ଆମର କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଜରୁରୀ ଅଟେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାରବାରରେ ତୁମେ ବହୁତ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ସମସ୍ୟା ଏବଂ ହୃଦୟରୁ ସେମାନଙ୍କର ସମାଧାନ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର | ଯାହାଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଉତ୍ତମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବଜାୟ ରଖିପାରିବେ | ସୃଜନଶୀଳ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ହାତ ମିଳାନ୍ତୁ | ଏବଂ କାହାର ଦୃଶ୍ୟ ଆପଣ ଦେଖନ୍ତି | ଆଜି ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଲୋକ ଆଶ୍ରୟ ନେବାକୁ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସିବେ | ଏହି ଲୋକମାନେ ପରେ ଆପଣଙ୍କ କାମକୁ ଆସିବେ | ଭାବପ୍ରବଣ ଚିନ୍ତାଧାରା ମୁକ୍ତ ହେବ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ | ପରିବାର ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର କଳ୍ପନା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆସିପାରେ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ ଗୁଡିକ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଡିସଚାର୍ଜ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ପର୍କକୁ ଦୃଢ କରନ୍ତି | ମହିଳାମାନେ ନିଜେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି | ଆଜି ଆମେ ଅର୍ଥନୈତିକ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବୁ ଏବଂ ସେଗୁଡିକୁ ସଫଳତାର ସହିତ ପୂରଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବା | ତୁମର ମଜା ଦିନ ଆସୁଛି | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଜୀବିକା ଏବଂ ରୋଜଗାରର ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଦିଆଯିବ | ନୂତନ ସଫଳତା ସୁଖ ଆରମ୍ଭ କରିବ, ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକର ସଫଳତା ସହିତ ମନ ଖୁସି ହେବ | ଚାକିରି କିମ୍ବା କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୀରବ ରହିବା ଆଜି ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଯେ କୌଣସି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଏହା ତୁମର ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବ ଏବଂ ତୁମେ ଜୀବନକୁ ଏକ ନୂତନ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଦେଖିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ | ନିରର୍ଥକ କଥା କହିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ ଏବଂ ତୁମର ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଦୈନଦିନ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ପଛକୁ ଟାଣି ନେଇପାରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅବସାଦଗ୍ରସ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସୁଖ ବିଷୟରେ ମନ ଚିନ୍ତିତ ରହିବ | ଶାସନ କ୍ଷମତା ସହିତ ସହଯୋଗ କରିବ। ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଅପେକ୍ଷା ତୁମେ ଦିନଟି ମଜାଳିଆରେ ବିତାଇବ | ଏହା ଉପହାର ଏବଂ ସମ୍ମାନର ସମଷ୍ଟି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ସଚେତନ ପରିଦର୍ଶନ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟର ସୁଯୋଗ ପ୍ରଦାନ କରିବ | କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ପୂର୍ବରୁ, ଦୟାକରି ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ଜୀବିକା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଯେ ଶୀଘ୍ର କିମ୍ବା ଶୀଘ୍ର କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଆରାମଦାୟକ ଏବଂ ଶାନ୍ତ ଦିନ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଜଣେ ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନିଅ ନାହିଁ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆଜି ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ଚିନ୍ତାଧାରା ମନରେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ | କଳ୍ପନାରେ ବାସ କରିବା ବନ୍ଦ କର ଏବଂ ଶାରୀରିକ ଜୀବନକୁ ଅନୁସରଣ କର | ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ଠକେଇକୁ ଏଡ଼ାଇବା ପାଇଁ ଆଖି ଓ କାନ ଖୋଲା ରଖନ୍ତୁ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟିକ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ବୈଦେଶିକ ସମ୍ପର୍କରୁ ଲାଭ ସମ୍ଭାବ୍ୟ | ଆର୍ଥିକ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ପାଇବେ | ଦୂର ଦୂରାନ୍ତରେ ଯାତ୍ରା କରିବେ | ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ମାଧ୍ୟମରେ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମସ୍ୟା ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରହିବ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଆୟ ଏବଂ ଲାଭର ବୃଦ୍ଧିକୁ ସୂଚାଇପାରେ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରି ମନ ଖୁସି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭବାନ ହେବ | ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆୟ ଆୟଠାରୁ ଅଧିକ ହେବ। ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ |ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଶରୀରର ପ୍ରତିରୋଧ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସ୍ତର ଅଧିକ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଆଶା କରିଥିବା ଅପେକ୍ଷା ଭଲ କରିବେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ଗୋପନୀୟ ଥିବା ସୂଚନା ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପରୀକ୍ଷା-ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କୋର୍ଟ-କୋର୍ଟଗୁଡିକ ଗୋଲାକାର ହୋଇପାରେ |

ମକର: କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ଉପକାରୀ ହୋଇପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯାହା ଘରକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଧନ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସୁଖ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଆଜି ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ରୋକନ୍ତୁ |କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବସ୍ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଡାଏଟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଏବଂ ଫିଟ୍ ରହିବା ପାଇଁ ନିୟମିତ ବ୍ୟାୟାମ କରନ୍ତୁ | ତୁମ ସହିତ ସମାନ ଆଗ୍ରହ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ଆମର ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ ସକାରାତ୍ମକ ମତାମତ ଆସିବ | ଭ୍ରମଣ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ |

କୁମ୍ଭ: ଆଜି ଗଣେଶ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହ ବିତର୍କ ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି | ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥ ରହିବେ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ | ଦିନଟି ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରା ଭଲ ରହିବ |

ମିନା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ | ତୁମେ କିଛି ଦାନ କରିବ | ଉପଯୁକ୍ତ ଯୋଜନା ମାଧ୍ୟମରେ ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣର ରାଶି ଗଠନ କରାଯାଉଛି | ପିତା ଏବଂ ପ୍ରାଚୀନମାନେ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ବୋଲି ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *