13 ସେପ୍ଟେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭବାନ ହେବ | ଏକ ମନୋରଞ୍ଜନ ସ୍ଥାନ କିମ୍ବା ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳକୁ ଯିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ହେବ | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନିଅ | ଏକ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ, କେବଳ ଏଥିରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ କାର୍ଯ୍ୟ କର | ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ | ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ପରଦାକୁ ହଟାଇପାରେ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ହେବେ | ସୁଖର ଖବର ହେଉଛି ରାଶି | ତୁମେ ବିବାହିତ ଜୀବନର ସୁଖ ପାଇବ | ପରିବାରରେ କିଛି ଶୁଭ କାମ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ପରେ ଏକ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ସନ୍ଧ୍ୟା ଅତିବାହିତ ହେବ |

ବୃଷ : ଆଜି ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରିବେ। କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପରେ ସେମାନେ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ଆଜି ଦିନର ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥତା ଏବଂ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ଅସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକର ହଜମ ପ୍ରକ୍ରିୟା କିମ୍ବା ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧାର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି | ଏହି ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ, ଆପଣ ଚାପକୁ ହ୍ରାସ କରନ୍ତି ଏବଂ ଗଭୀର ନିଶ୍ୱାସ ନିଅନ୍ତି | ଦିନସାରା ଚାଲିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା କ୍ଲାନ୍ତ ହେବ | ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଅନୁକୂଳ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ନୂଆ ରେଜୋଲୁସନ ସହିତ ତୁମର ଦିନ ଆରମ୍ଭ କରିବ | ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଜଡିତ ହେବେ | ଭଲ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱକୁ ବଢିପାରେ | ତୁମର ପରିବାରର ଭାବନାକୁ ବୁଝ ଏବଂ ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଆଜି, ଏସବୁ ବ୍ୟତୀତ, ତୁମର ଆଚରଣ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ | ଅନେକ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଛନ୍ତି | ଅଟକାଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଚେଷ୍ଟା କରି ରୋଜଗାର ହେବ | ଜଣେ ସାଧୁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦର୍ଶନ ସମ୍ଭବ | ତୁମର ପ୍ରକୃତି ଅସ୍ଥିର ହେବାକୁ ଦିଅ ନାହିଁ | ଆପଣ କଠିନ ଏବଂ ସଚ୍ଚୋଟ ପରିଶ୍ରମ କରି ଲାଭ ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଏକ ମନୋରମ ପରିବେଶ ରହିବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି, ତୁମର ଦ୍ରୁତଗାମୀ ନିତ୍ୟକର୍ମ ଯୋଗୁଁ, ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ନିଜକୁ ଅଲଗା କରିପାରେ | ତୁମର ଇଚ୍ଛା ପ୍ରାର୍ଥନା ମାଧ୍ୟମରେ ପୂରଣ ହେବ ଏବଂ ଶୁଭଫଳ ଆସିବ | ଏହା ଭଲ ଯେ ତୁମେ କାହା ବିରୁଦ୍ଧରେ ମତାମତ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ଦିଅ ନାହିଁ | ତୁମର ପକ୍ଷପାତିତାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ଏବଂ ନେବା ପଥରେ ଆସିବାକୁ ଦିଅ ନାହିଁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ନୂଆ ରାସ୍ତା ଖୋଲିପାରେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଯେକୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ ନୂତନ ସଫଳତା ଆଣିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଏହି ଦିନ ଆପଣ ଯେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଗୋଟିଏ ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ଆଜି ଆପଣ ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଶବ୍ଦକୁ ପାଟିରୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ | ଆପଣ ଅନ୍ୟ ସହରକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | କିଛି ଲୋକ ସେମାନଙ୍କ ଘରର ନବୀକରଣ କରିପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କର ଯେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଧାରଣା କିମ୍ବା ଯୋଜନା ଆଜି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ୱୀକୃତିପ୍ରାପ୍ତ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ହେବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଐଶ୍ୱରୀୟ ଦର୍ଶନ ଲାଭବାନ ହେବ | ହଠାତ୍ ଯାତ୍ରା ହେତୁ, ଆପଣ ଜରୁରୀକାଳୀନ ଏବଂ ଚାପର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି | ପତ୍ନୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଶରୀର ଏବଂ ମନର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ପାଇବ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ଭାବରେ ବୁଝିବ ସେତେବେଳେ କାହା ସହିତ ବନ୍ଧୁ ହୁଅ | ପ୍ରିୟଜନ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନିଯୁକ୍ତି ହେବ | ତୁମର ସୃଜନଶୀଳ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୃଜନଶୀଳ ପ୍ରୟାସ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ଦେବ। ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ | ସଂପର୍କରେ କିଛି ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ଏକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରସ୍ପରର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ବୁଝି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହାୟତା ମିଳିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଭାବନା ଦ୍ୱାରା ଦୂରେଇ ଯାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ, ବିଶେଷକରି ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି, ଆଜି ସେମାନଙ୍କ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ତୁମର ପ୍ରୟାସରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳ ହେବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ସଂଘର୍ଷ ହେବ | ତତ୍ପରତା ସତ୍ତ୍ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସୁସ୍ଥ ରହିବ | ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ, ଯେହେତୁ କେହି ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଛବିକୁ ଖରାପ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି, ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କର ଜଣେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ହଠାତ୍ ପ୍ରଭାବ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରେ | ଉତ୍ତମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ, ତୁମର ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ | ଆଜି ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ଜଳ ଅର୍ପଣ କରି ଧ୍ୟାନ କରନ୍ତୁ | ତୁମର ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ | ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ ଏବଂ ଅନୁପଯୁକ୍ତ ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରିବ | ଏକ ମନୋରମ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳକୁ ଏକ ଯାତ୍ରା ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରେ | ଅପମାନିତ ନହେବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଟଙ୍କା ସହ ଜଡିତ ବିଷୟଗୁଡିକ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ପଡିବ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି ପରିବାରରେ ଏକ ଅନୁକୂଳ ପରିବେଶ ରହିବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରି ଆପଣ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ବିଦେଶୀ ଦେଶ ସହିତ ବାଣିଜ୍ୟରେ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ | ସହଭାଗୀତା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଏହି ଦିନ, ତୁମେ ତୁମର ଦକ୍ଷତା ଏବଂ ବୁଦ୍ଧି ବ୍ୟବହାର କରିବ | ଆଜି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ଦେହ ଜାରି ରଖ, ତେବେ ଦୂରତା ବଢିବ, ଯାହା ବି ହେଉ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବା ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବୈଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ରୋଜଗାର କରିବେ | ଶାରୀରିକ ଉପାୟ ପ୍ରତି ପ୍ରବୃତ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ବଢିପାରେ | ଭ୍ରମଣ ଅବସ୍ଥା ସୁଖଦ ଏବଂ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଯଦି କୌଣସି କାରଣରୁ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କମିଯାଏ ତେବେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଜୀବନର ଅନେକ ଜିନିଷ ଉପରେ ଆସିଥାଏ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ବ ବଢିପାରେ | ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଘଟଣା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଅଶାନ୍ତ କରିପାରେ | ତୁମର କାମ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ବାହାରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟଗୁଡ଼ିକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି, ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ନିରାଶା ଆସିବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରି ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଭଲ କାମ କରିବାର ସମୟ ଆସିପାରେ | ସମୟ ନିଅ ଏବଂ ତୁମ ପରିବାରକୁ କିଛି ସମୟ ଦିଅ | ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାବଧାନ ରୁହ, ନଚେତ୍ ସମ୍ମାନ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ମାନସିକତା ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଲୋକମାନେ ଧାରଣା ପାଇନାହାଁନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *