08 ସେପ୍ଟେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି : ତୁମେ ପରିବାରର ବଡ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବ, ଯାହାଫଳରେ ତୁମେ କିଛି ବଡ ଦାୟିତ୍ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | କୃଷି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିଶେଷ ଲାଭ ହେବ | ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଟଙ୍କା କ୍ଷତି ସମ୍ଭବ | କୋର୍ଟ-କୋର୍ଟ ମାମଲାର ଶାନ୍ତରୁ ଆପଣ ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ବଢିବା ସହିତ ଆପଣ ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ଏବଂ ଅସୁବିଧା ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମେ ଏକ ସରଳ ମନୋଭାବ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଉଚିତ ଏବଂ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ବ୍ୟାୟାମ କରିବା ଉଚିତ୍ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କାରବାରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ସମୟ ସମୟରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କର | ମାତାଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ପୋଷାକ ଇତ୍ୟାଦି ଉପରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ| ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ନୁହେଁ | କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ସରିବା ପାଇଁ ତୁମର ଆଚରଣକୁ ସନ୍ତୁଳିତ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | ଅନେକ ଯୋଜନା ମଝିରେ ଅଟକି ଯାଇପାରେ | ଏକ ଆର୍ଥିକ ପୁନରୁଦ୍ଧାର ହେବ ଏବଂ ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ମନୋଭାବ ପ୍ରତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହେବ | ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଯୋଗାଯୋଗ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ବଢାଇପାରେ | ଆଜି ତୁମର ସାମାନ୍ୟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଏହା ଏକ ଭଲ ସମୟ ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ବାହାରକୁ ଯାଇ ତାଜା ପବନ ଏବଂ ବ୍ୟାୟାମର ଲାଭ ଉଠାଇ ପାରିବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି, ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଅନାବଶ୍ୟକ ଚିନ୍ତା କରିବା ଆପଣଙ୍କୁ ଅଶାନ୍ତ କରିପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ଘରଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଅଫିସ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଏକ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ | ଚାକିରୀକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ | ଆପଣ ସବୁବେଳେ ଶୁଣିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା ପାଇଁ ଆଜି ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଆପଣ ଜଣେ ମହାନ ପ୍ରାଣ ସାଥୀ ହେବାର ଶୁଭଫଳ ଅନୁଭବ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଜଟିଳ କାର୍ଯ୍ୟ ମିଳିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆର୍ଥିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ | ଲାଭ କାରବାର ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳ ହେବେ | ଏହି ଦୌଡ ବ୍ୟର୍ଥ ହେବ | ତୁମର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପାଇଁ ଏହା ଏକ କଷ୍ଟକର ସମୟ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ଏବଂ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ନିଶ୍ଚିତ | ବିଦେଶରେ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାର କଳ୍ପନା ସଫଳ ହେବ | ଚାକିରି ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଉଛି | କାହାର ସୁପାରିଶ କାମ କରିପାରିବ | ସାମାଜିକ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ଦିନ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ସାବଧାନତାର ସହିତ ଗ୍ରହଣ କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟ କିମ୍ବା ପତି-ପତ୍ନୀ ଚାପର କାରଣ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଭ୍ରମଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଥକ୍କା ଏବଂ ଚାପ ଦେବ କିନ୍ତୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ତୁମେ ଏବଂ ତୁମର ହୃଦୟ ଆଜି ପରସ୍ପରର ସୁନ୍ଦର ଭାବନାକୁ ପରସ୍ପରକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧୀର ଅଗ୍ରଗତି ସାମାନ୍ୟ ମାନସିକ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ କିମ୍ବା ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ କିଛି ମାନସିକ ଚାପ ପାଇପାରନ୍ତି | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ସହଯୋଗ କରି ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଧନର ଭଲ ଲାଭ ଅଛି, ଇର୍ଷା ଏବଂ ଘୃଣା ପରି ନକାରାତ୍ମକ ଭାବନା ମଧ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ମସ୍ତିଷ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଭଲ ଚିନ୍ତା କର | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଦାବି ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ପରିବାରରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଦିନଟି ଭଲ ଅଟେ | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ସହଯୋଗରୁ ସଫଳତା ଆସିବ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରୀ ପାଇଁ ଦିନଟି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ରହିବେ | ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସମର୍ଥିତ ହୋଇପାରେ | ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କକୁ ନବୀକରଣ କରିବା ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | କାମକୁ ମନ ଦେବ ନାହିଁ | ଅଧ୍ୟୟନ ଏବଂ ଲେଖିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ | ଶୀଘ୍ର ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠାକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ପାରିବେ | ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୁବକମାନେ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି ସେଥିରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି କ୍ଷତିକାରକ ପ୍ରମାଣ କରିପାରିବ | ଘରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସଂଗଠିତ ହୋଇପାରିବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ନିକଟ ଭ୍ରମଣ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ସମ୍ଭବ | ପରିବାର ସହିତ କିଛି ରାତି ସମୟ ବିତାଇବା ଭଲ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ତୁମର ସ୍ଥିର ବଜେଟରୁ ଦୂରେଇ ଯାଅ ନାହିଁ |

ମକର ରାଶି:ଆଜି ଆପଣ ଚିନ୍ତା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଯାନବାହନ, ଯନ୍ତ୍ରପାତି ଯତ୍ନର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ | ଆଜିର ଦିନର ସଫଳତା ପାଇଁ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରି ଦିନ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ | ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକର ପୁନର୍ବିଚାର କରିବାର ସମୟ ଆସିଛି | ଆଜି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସନ୍ତୋଷଜନକ ଭାବେ ଶେଷ ହେବ | ବୈଦେଶିକ ବାଣିଜ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ଏବଂ ଲାଭ ପାଇବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ତ୍ରୁଟି ବଦଳରେ ତୁମ ଜୀବନରେ ଥିବା ଭଲ ଜିନିଷକୁ ଦେଖ | ଏକ ନୂତନ ଯାନ କିମ୍ବା ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ସ୍ୱର କିଛି ଲୋକ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଶିକ୍ଷାଗତ ସୁବିଧା ପାଇବେ | ଆଜି ଏପରି ଏକ ଦିନ, ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଚାହୁଁଥିବା ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ସେପରି ହେବ ନାହିଁ | ତୁମେ କିଛି ଯୋଗ କରିବା ଭଲ | ସହଭାଗୀତା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଂଶୀଦାର କର | ଆପଣ ଯାହା ଭାବୁଛନ୍ତି ତାହା କରନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଘଟଣାର ତଳ ଭାଗକୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ | ସମାନ ପୁରୁଣା କାରଣଗୁଡିକ କିଛି ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଘଟଣା ପାଇଁ ଦାୟୀ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠାକୁ ବହୁତ ଆଘାତ ଦେଇଛି |

ମୀନ ରାଶି : ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଖବର ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଶାସନରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିବ | ଧର୍ଯ୍ୟ ଧରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି ଏବଂ ଭଗବାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ଵାସ କରି ସବୁକିଛି ଆରୋଗ୍ୟ ହୋଇପାରିବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ମନାଇବା ପାଇଁ ତୁମର ପ୍ରତିଭା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେବ | ଆଜି ଦିନସାରା ଉପଭୋଗ ମନରେ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟବସ୍ଥିତ ଭାବରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ ଏବଂ ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବ | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଆପଣ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *