07 ସେପ୍ଟେମ୍ୱର ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ : ମେଷ ରାଶି ପାଇ ଏକ ନୂତନ ଉପାୟରେ କାମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏକ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଉପଯୁକ୍ତ ଆଇନଗତ ପରାମର୍ଶ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କାହା ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଯଥା ଚାପ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତା କରିବେ | ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଯତ୍ନର ସହିତ ଡ୍ରାଇଭରଠାରୁ ଉପଯୁକ୍ତ ଦୂରତା ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ସହଭାଗୀତା ଲାଭବାନ ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ଯାହା ବି କରନ୍ତି ସେଥିରେ ଆପଣ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବେ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଘରର ଦାୟିତ୍ କୁ ଅଣଦେଖା କର, ପରିବାର ସଦସ୍ୟ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ପ୍ରିୟ ଭଗବାନଙ୍କୁ ମନେରଖ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥନା କର | ଦିନସାରା ତୁମର ମନୋବଳ ଭଲ ରହିବ | ଯୋଗ ଧନ ପାଇବା ପାଇଁ ଭଲ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଆଜି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପରାମର୍ଶ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଏକାଡେମିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବାର କ୍ଷମତା ଅଛି, ଏହି ଦାୟିତ୍ ପୂରଣ କରନ୍ତୁ | କାରବାରରେ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ମୂଲ୍ୟବାନ ସାମଗ୍ରୀକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖନ୍ତୁ | ଆଜି ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରତା ରଖିବା ଭଲ ହେବ | ବିଦେଶୀ ଭିତ୍ତିକ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଖବରରେ ଆପଣ ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ | ଯଦି ଆପଣ ଶକ୍ତି ଅଭାବ ସହିତ ସଂଘର୍ଷ କରୁଛନ୍ତି, ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ତୁମର ଦକ୍ଷତା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର ଏବଂ ନିଜ ପାଇଁ କାମ କର | ତୁମର ଅସ୍ତିତ୍ୱ ଚିହ୍ନଟ କର | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଶାନ୍ତିରେ ଦିନ ବିତାଇବେ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଅସୁସ୍ଥତା ହେତୁ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ତୀବ୍ର ଆଲୋଚନା କିମ୍ବା ଝଗଡା ହୁଏ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି, ଆପଣ ରୋଗର ଚିକିତ୍ସା ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାଦୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଅଘଟଣ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଦୂର ଦୂରାନ୍ତରେ ଯୋଗାଯୋଗ ହେବ ଏବଂ ଏହା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ମଝିରେ କିଛି ବିଶ୍ରାମ ନିଅ ଏବଂ ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାମ କର ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କର ଅତିରିକ୍ତ ଟଙ୍କାକୁ ଏକ ସୁରକ୍ଷିତ ସ୍ଥାନରେ ରଖନ୍ତୁ | ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ନକାରାତ୍ମକତା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କକୁ ପ୍ରବେଶ କରେ ନାହିଁ | ମନରେ ନିରାଶା ଏବଂ ଅସନ୍ତୋଷର ଭାବନା ରହିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯେ କେହି ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା ଚୋରି କରି ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ତୁମର ଆଗ୍ରହ ବିଷୟରେ ତୁମକୁ ବହୁତ ଗମ୍ଭୀର ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଧନ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସୁଖ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ। ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବ | ଯଦି ଆପଣ ଚାହାଁନ୍ତି, ଆପଣ ହସିବା ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ୟାକୁ ଅଣଦେଖା କରିପାରିବେ କିମ୍ବା ସେଥିରେ ଫସି ରହି ଆପଣ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜିର ବିନିଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ସମୃଦ୍ଧତା ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସୁରକ୍ଷା ବୃଦ୍ଧି କରିବ | କ୍ରୋଧ ପ୍ରକୃତିରେ ରହିବ | ଆପଣ ଏକ ଉତ୍ସରୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଭାବିନଥିବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ମିଠା ଖାଦ୍ୟରେ ଏକ ଧାରା ରହିବ | ସୁଖ ନିର୍ମାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାରରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତାକୁ ପ୍ରାଥମିକତା ଦିଅନ୍ତୁ | ବସ୍ତ୍ର ଉପରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଅଧିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା କର ନାହିଁ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଏକାକୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଅଳ୍ପ ସମୟ ପରେ ଫଳାଫଳ ମିଳିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସ ସଠିକ୍ ହେବ | ବିବାଦୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉଠାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଅଧିକ ଯାତ୍ରା କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ପାଇଁ ତୁମ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ନେବା ପାଇଁ ଏହା ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ | ମା’ଙ୍କଠାରୁ ଟଙ୍କା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ସଂଗୃହିତ ଧନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ କଷ୍ଟକର ଦିନ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଗାମୀ ଲାଭର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ଦୁଃଖର ଘଣ୍ଟା ଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷାରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା କଷ୍ଟକର ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟଭାର ବଢିବା ସହିତ ଆପଣ ମାନସିକ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ନକରିବେ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଅହଂକାରରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟରେ ହାତ ମିଳାଇବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ଭଲ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଏକ ଉତ୍ସାହଜନକ ଦିନ ହେବ | କିଛି ନୂଆ କିମ୍ବା ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ପାଇଁ ଦିନଟି ଉପଯୁକ୍ତ ଅଟେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଶବ୍ଦଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | କେତେକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମନ ଅସ୍ଥିର ରହିବ ଏବଂ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ମନ ଦେବ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ରାଜନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ନୂତନ ଦାୟିତ୍। ମଧ୍ୟ ଦିଆଯାଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି କୁମ୍ଭ ବ୍ୟବସାୟ ଶ୍ରେଣୀ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ଭୁଲ ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଚିନ୍ତା ବଢାଇବ | ବହୁ ପରିଶ୍ରମ ସତେ, କାର୍ଯ୍ୟରେ କୌଣସି ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ସଫଳତା ମିଳିବ ନାହିଁ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ମନ ଅବସାଦଗ୍ରସ୍ତ ରହିବ | ଏକ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ଆପଣ ଟିକେ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆର୍ଥିକ ମାମଲା ସୁରୁଖୁରୁରେ ଚାଲିବ | ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବ ନାହିଁ |

ମୀନ ରାଶି : ର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ, ଯାହା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାକୁ ସଫଳ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ପରିବାରରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇପାରେ | ଜିନିଷଗୁଡିକ ଠିକ୍ ସମୟରେ କରିବା ପାଇଁ ଅତିରିକ୍ତ ପ୍ରୟାସ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *