06 ସେପ୍ଟେମ୍ୱର 2020 – କେମିତି ରହିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭବାନ ହେବ | ଏକ ମନୋରଞ୍ଜନ ସ୍ଥାନ କିମ୍ବା ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳକୁ ଯିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ହୃଦୟସ୍ପର୍ଶୀ ହେବ | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନିଅ | ଏକ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ, କେବଳ ଏଥିରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ କାର୍ଯ୍ୟ କର | ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ | ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ପରଦାକୁ ହଟାଇପାରେ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ହେବେ | ସୁଖର ଖବର ହେଉଛି ରାଶି | ତୁମେ ବିବାହିତ ଜୀବନର ସୁଖ ପାଇବ | ପରିବାରରେ କିଛି ଶୁଭ କାମ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ପରେ ଏକ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ସନ୍ଧ୍ୟା ଅତିବାହିତ ହେବ |

ବୃଷ : ଆଜି ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରିବେ। କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପରେ ସେମାନେ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ଆଜି ଦିନର ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥତା ଏବଂ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ଅସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକର ହଜମ ପ୍ରକ୍ରିୟା କିମ୍ବା ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧାର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି | ଏହି ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ, ଆପଣ ଚାପକୁ ହ୍ରାସ କରନ୍ତି ଏବଂ ଗଭୀର ନିଶ୍ୱାସ ନିଅନ୍ତି | ଦିନସାରା ଚାଲିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା କ୍ଲାନ୍ତ ହେବ | ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଅନୁକୂଳ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ନୂଆ ରେଜୋଲୁସନ ସହିତ ତୁମର ଦିନ ଆରମ୍ଭ କରିବ | ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଜଡିତ ହେବେ | ଭଲ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱକୁ ବଢିପାରେ | ତୁମର ପରିବାରର ଭାବନାକୁ ବୁଝ ଏବଂ ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଆଜି, ଏସବୁ ବ୍ୟତୀତ, ତୁମର ଆଚରଣ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ | ଅନେକ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଛନ୍ତି | ଅଟକାଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଚେଷ୍ଟା କରି ରୋଜଗାର ହେବ | ଜଣେ ସାଧୁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦର୍ଶନ ସମ୍ଭବ | ତୁମର ପ୍ରକୃତି ଅସ୍ଥିର ହେବାକୁ ଦିଅ ନାହିଁ | ଆପଣ କଠିନ ଏବଂ ସଚ୍ଚୋଟ ପରିଶ୍ରମ କରି ଲାଭ ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଏକ ମନୋରମ ପରିବେଶ ରହିବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି, ତୁମର ଦ୍ରୁତଗାମୀ ନିତ୍ୟକର୍ମ ଯୋଗୁଁ, ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ନିଜକୁ ଅଲଗା କରିପାରେ | ତୁମର ଇଚ୍ଛା ପ୍ରାର୍ଥନା ମାଧ୍ୟମରେ ପୂରଣ ହେବ ଏବଂ ଶୁଭଫଳ ଆସିବ | ଏହା ଭଲ ଯେ ତୁମେ କାହା ବିରୁଦ୍ଧରେ ମତାମତ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ଦିଅ ନାହିଁ | ତୁମର ପକ୍ଷପାତିତାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ଏବଂ ନେବା ପଥରେ ଆସିବାକୁ ଦିଅ ନାହିଁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ନୂଆ ରାସ୍ତା ଖୋଲିପାରେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଯେକୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ ନୂତନ ସଫଳତା ଆଣିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆର୍ଥିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ | ଲାଭ କାରବାର ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳ ହେବେ | ଏହି ଦୌଡ ବ୍ୟର୍ଥ ହେବ | ତୁମର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପାଇଁ ଏହା ଏକ କଷ୍ଟକର ସମୟ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ଏବଂ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ନିଶ୍ଚିତ | ବିଦେଶରେ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାର କଳ୍ପନା ସଫଳ ହେବ | ଚାକିରି ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଉଛି | କାହାର ସୁପାରିଶ କାମ କରିପାରିବ | ସାମାଜିକ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ଦିନ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ସାବଧାନତାର ସହିତ ଗ୍ରହଣ କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟ କିମ୍ବା ପତି-ପତ୍ନୀ ଚାପର କାରଣ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଭ୍ରମଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଥକ୍କା ଏବଂ ଚାପ ଦେବ କିନ୍ତୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ତୁମେ ଏବଂ ତୁମର ହୃଦୟ ଆଜି ପରସ୍ପରର ସୁନ୍ଦର ଭାବନାକୁ ପରସ୍ପରକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧୀର ଅଗ୍ରଗତି ସାମାନ୍ୟ ମାନସିକ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ କିମ୍ବା ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ କିଛି ମାନସିକ ଚାପ ପାଇପାରନ୍ତି | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ସହଯୋଗ କରି ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଧନର ଭଲ ଲାଭ ଅଛି, ଇର୍ଷା ଏବଂ ଘୃଣା ପରି ନକାରାତ୍ମକ ଭାବନା ମଧ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ମସ୍ତିଷ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଭଲ ଚିନ୍ତା କର | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଦାବି ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ପରିବାରରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଦିନଟି ଭଲ ଅଟେ | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ସହଯୋଗରୁ ସଫଳତା ଆସିବ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରୀ ପାଇଁ ଦିନଟି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ରହିବେ | ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସମର୍ଥିତ ହୋଇପାରେ | ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କକୁ ନବୀକରଣ କରିବା ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଯାଇପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଘରୋଇ ଦାୟିତ୍ କୁ ଅଣଦେଖା କର, କିଛି ଲୋକ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏକ ଚାକିରିରେ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି ମନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଆଜି ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ କୌଣସି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ରହିପାରିବ ନାହିଁ | କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥା ଉପରେ ସଂଯମ ରୁହ | ତୁମର ନୀରବତା ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହେବ ଏବଂ ଏହା ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିବ | ପରିବାର ସହିତ ଭଲ ସମୟ କଟାନ୍ତୁ | ଘରେ କାହାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଟଙ୍କା ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ତୁମର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ଯାଅ ଏବଂ କିଛି ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ମା’ଙ୍କଠାରୁ ଟଙ୍କା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ସଂଗୃହିତ ଧନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ବସ୍ତ୍ର ଉପରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଅଧିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା କର ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ ଚାହାଁନ୍ତି, ଆପଣ ହସିବା ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ୟାକୁ ଅଣଦେଖା କରିପାରିବେ କିମ୍ବା ସେଥିରେ ଫସି ରହି ଆପଣ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ନକାରାତ୍ମକତା ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କକୁ ପ୍ରବେଶ କରେ ନାହିଁ |

ମୀନ ରାଶି : ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଘରୋଇ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଆଜି ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ପ୍ରଭାବକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ୍ | ମନରେ ନିରାଶା ଏବଂ ଅସନ୍ତୋଷର ଭାବନା ରହିବ | ଆଜି ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତି ତୁମର ହୃଦୟକୁ ଦୁର୍ବଳ କରିପାରେ | କୌଣସି ବିଷୟରେ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, କାରଣ ତାଙ୍କର ମନୋବଳ ପୂର୍ବରୁ ଖରାପ ଅଛି | ଚାକିରିରେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ସମ୍ପ୍ରସାରଣ କ୍ଷେତ୍ର ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଉଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *