03 ସେପ୍ଟମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟରେ ପ୍ରଶଂସା ମିଳିବ , ଆପଣ ମୌସୁମୀ ଯୋଗୁଁ ଟିକିଏ ଶୀଥିଳତା ଅନୁଭବ କରିବେ । ଏଥିପାଇଁ ନିଜ ଆହାରକୁ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ , ଓ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ , ବ୍ୟବସାୟରେ କରାଯାଈଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଲାଭଦାୟୀ ପରିଣାମ ମିଳିବ । କିଛି ମହତ୍ତ୍ୱପୁର୍ଣ୍ଣ ଅଭିଳାଷାର ପୁର୍ତ୍ତି ଆସାର ହେଉଛି , ଆପଣ କିଛି କହିବା ପୁର୍ବରୁ ଥରେ ଭାବିନିଅନ୍ତୁ । ନହେଲେ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ , ସନ୍ତାନ ସୁଖ ମିଳିବାର ସଂମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ କେଉଁ ଧାର୍ମିକ ସମାରୋହ ହୋଇପାରେ । ଯଦି ଆପଣ କେଉଁଠି ନିବେଶ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ପ୍ରଥମେ ଆଉଥରେ ବିଚାର କରିନିଅନ୍ତୁ , କିଛି ମାମୁଲି ମୁଦ୍ଧାରେ ଘରୋଇ ମୋର୍ଚ୍ଚାର ଅସୁବିଧା ଦେଖାଯାଇପାରେ , ଆଲସ୍ୟ, ଥକାପଣ, ଅସୁସ୍ଥ୍ୟତା ଅନୁଭବ କରିବେ , ଆପଣ୍ କେଉଁ ବଡ ଦାୟିତ୍ୱ ନେବାର ଯୋଗ ଅଛି , ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ । ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ବଡ ଦାୟିତ୍ୱ ମିଳିବାର ଯୋଗ ଅଛି , ଏକାଗ୍ର ହୋଇକରି କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଲିବାର ଯୋଗ ହେଉଛି ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ଅଟକିଥିବା କାମ ଆଜି ପୁରା ହୋଇଯିବ , କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ନୁଆ ପ୍ରୟୋଗ କିମ୍ବା ଅଧିକା ଧନ ଲଗାଇବାରେ ବଞ୍ଚନ୍ତୁ , ଶିକ୍ଷା ଓ ପ୍ରତିଯୋଗିତା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମୟ ଭଲ ଅଛି , ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ରୋଗ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଚିନ୍ତା ଏକ ପ୍ରମୁଖ କାରଣ ହୋଇପାରେ , ନୁଆ ନିବେଶରେ ପୁରା ଭାବେ ବଞ୍ଚନ୍ତୁ , ଭଲ ରହିବ । କିଛି କାମରେ ପ୍ରତିରୋଧ ଆସିପାରେ , କିଛି ଲୋକ ନିଜ ପରିଶ୍ରମ ଓ ଫଳାଫଳକୁ ନେଇ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହିବେ । ଆପଣଙ୍କ ନ୍ୟାୟାଳୟରେ ଲାଭ ମିଳିବ ।

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନଚଞ୍ଚଳ ହୋଇଉଠିବ , ଯାହାର କାରଣରୁ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାରେ ଅସୁବିଧା ଦେଖାଦେବ , ଆଜି ଆପଣ କେଉଁ ଉଚ୍ଚ ଅଧିଆରୀଙ୍କ କିମ୍ବା ସମାଜରେ ଉଚ୍ଚ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ସଂମ୍ପର୍କରେ ଆସିବେ , କିଛି ଫଇସଲା ସାବଧାନୀରେ ନେବାକୁ ହେବ , କିନ୍ତୁ ପରିବାର ଲୋକ ଚିନ୍ତା ସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି । ଜରୁରୀ କାମ ନିପଟାଇଦିଅନ୍ତୁ , ଆପଣ କିଛି କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ମନ ବଳାଇପାରନ୍ତି ।

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଦାୟିତ୍ ର ଭାର ବହନ କରିବାକୁ ପଡିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ତୁଚ୍ଛତା ଦେଖାଯିବ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଠାରୁ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ସହଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ନାହିଁ | କୋର୍ଟ-କୋର୍ଟଗୁଡିକ ଗୋଲାକାର ହୋଇପାରେ | ଅନେକ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଏହି ଦିନ କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଅନୁକୂଳ ସୁଯୋଗ ପ୍ରଦାନ କରିବ | ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମନ ଖୁସି ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷଣରେ ସଫଳତା ପାଇବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ସକାଳେ ତୁମର ମନ କ୍ରୋଧିତ ହେବ | ଅର୍ଥର ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଯଦି କେହି ଭ୍ରମିତ ହେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏହା ଉପରେ ନଜର ରଖିପାରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହାକୁ ଗୁପ୍ତରେ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ଶକ୍ତି ସ୍ତରରେ କରିଥିବା ଉନ୍ନତିଗୁଡିକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ହାସଲ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ନାହିଁ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅନ୍ୟର ପରାମର୍ଶ ନେବା ଖରାପ ଅନୁଭବ କରିବ ନାହିଁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଖୁସି ଆଣିଦେବ | ଆୟର ଉତ୍ସ ବିକାଶ ହୋଇପାରେ, ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶିକ୍ଷାଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଭ୍ରମଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଥକ୍କା ଏବଂ ଚାପ ଦେବ କିନ୍ତୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କେହି କେହି ତୁମର କାମକୁ ଅବରୋଧ କରିପାରିବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ବିଶ୍ଵାସ କର, ତୁମେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଖୁସିରେ ବିତାଇବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ପରିବାରରେ ମଧ୍ୟ ସବୁକିଛି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରା କିମ୍ବା ବିଦେଶୀ ଭ୍ରମଣରୁ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କର ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବୁଦ୍ଧି ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ରାଜକୃଷ୍ଣଙ୍କଠାରୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବ | କ୍ଷେତ୍ରରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରି ଆପଣ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗ ସହ ଜଡିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ କରାଯିବା ଉଚିତ୍ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ସୁଧାର ଆସିବ , ରଚନାତ୍ମକ ଆପଣଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଓ ରଣନୀତିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିପାରେ । ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସମର୍ଥନ ଓ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ଆନନ୍ଦ ନେବେ , ବିଦ୍ୟାର୍ଥିଙ୍କ ପାଠ ପଢାରେ ଅଧିକା ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଦରକାର ଅଛି , କେଉଁ କାମରେ ଜବରଦସ୍ତି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ ,

ମକର ରାଶି : ଚାକିରିରେ ପ୍ରମୋଶନ ମିଳିପାରେ । ଅଚାନକ ଧନଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , କିଛି ଭଲ ଖବର ବି ଆପଣଙ୍କୁ ମିଳିପାରିବ । ଆପଣଙ୍କ କାମରେ ପ୍ରଶଂସା ହେବ । ଆପଣଙ୍କୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଠି ମିଳିବ । ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ନୁଆ ଅଧିଗ୍ରହଣ ହୋଇପାରେ , ଯାହା ଜୀବନଶୈଳି ସୁଧାର ଆଣିଦେବ । ଯେଉଁ ଲୋକେ ଜୀବନଶୈଳୀରେ ସୁଧାର କରିବେ , ଆପଣଙ୍କ ସନ୍ତୁଷ୍ଟି ବୃଦ୍ଧି କରିବେ , ଯେଉଁ ଲୋକ ସଙ୍ଗିତ ବଡ ପ୍ରସିଦ୍ଧି ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ହେଉଛି ,

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ନିଜ ଦାମିକା ବସ୍ତୁକୁ ସମ୍ଭାଳି ରଖନ୍ତୁ । ଲମ୍ବା ସମୟ ପରେ ଶାରରୀକ ଓ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଅନୁଭବ ହେବ  ହୋଇପାରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କାମର ନତିଜା ମିଳିନପାରେ , ନିରାଶ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ , ପ୍ରେମ ସଂବନ୍ଧରେ କିଛି ବିବାଦସ୍ପଦ ଘଟଣାକ୍ରମ ସାମ୍ନାରେ ଆସିପାରିବ । ଅତଃ ସାବଧନତା ଆଚରଣ କରୁଛି , ଯଦି କିଛି ଦିନରୁ କେଉଁ କଥାକୁ ନେଇକରି ଚିନ୍ତିତ ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ନିଜ ପାର୍ଟନର ସହ ସେୟାର୍ କରିବା ଉଚିତ୍ । ଫାଲତୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ । କୁସଙ୍ଗତି ହାନି ହେବ ।

ମୀନ ରାଶି : ବିତ୍ତିୟ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ । ବେରୋଜଗାର ଲୋକେ ରୋଜଗାର ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ , ସେତିକି ଅଧିକା ସଫଳ ହେବେ । ଅନ୍ୟଙ୍କ ମାମଲାରେ ଟିକିଏ ଦଖଲ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହୀଁ , କିଛି ଖାସ୍ ମାମଲାରେ କନଫ୍ୟୁଜନ୍ ସ୍ଥିତି ହୋଇପାରେ , ଯଦି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ କିମ୍ବା ଘର ବଦଳାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି , ତେବେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ ,। ଲମ୍ବା ଦୁର ଯାତ୍ରା ହୋଇପାରେ , ଆପଣଙ୍କୁ ସନ୍ତାନ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ସଂମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *