01 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କର ଆଜିଠୁ ବଦଳିବାକୁ ଯାଉଛି ଭାଗ୍ୟ

rasi-phala

ମେଷ : ଆଜି ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ହେବ, ଯେତେବେଳେ ଲାଭ କମ୍ ହେବ | ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ହେତୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ମଧ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ଲେଖିବା ଏବଂ ପଢିବା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ହେବ | ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ୱଗୁଡିକ ପୂରଣ ହେବ | ଆପଣ ଜଣେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ପରାମର୍ଶ କରିପାରିବେ | ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ବଞ୍ଚିବ | ସମୟସୀମାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଜିନିଷଗୁଡିକ ଭଲ ଭାବରେ ସମ୍ପନ୍ନ କରିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ସୁଖ ଏବଂ ତୃପ୍ତି ଦେବ | ଗଭୀର ଚିନ୍ତାଧାରା ଏକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବ | ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟସ୍ତତା ହେତୁ ମାନସିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ମାତା ପୃଥିବୀକୁ ଶୁଭେଚ୍ଛା, ତୁମର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ | ଧର୍ଯ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ନୂଆ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଦୂର ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ବୁଦ୍ଧି କୌଶଳ ସହିତ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ, ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ତୁମର ସ୍ଥଗିତ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ପିତାମାତାଙ୍କ ପାଦ ଛୁଇଁ ଆଶୀର୍ବାଦ ନିଅ, ଦିନଟି ଭଲ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରାଯାଉଛି | ଏକ ନୂତନ ଚୁକ୍ତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କର୍କଟ ରାଶି : ଅଫିସରେ ଅଲଗା ହୋଇପାରେ | ଚିନ୍ତାରେ କାମ କର | ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି କାମ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହାକୁ ଆପଣ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଲାଭ ପାଇବେ | ସମ୍ପର୍କରେ ଘନିଷ୍ଠତା ରହିବ | ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସାଥୀତା ପାଇବେ | ବାଣିଜ୍ୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଉଦ୍ୟମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଯେଉଁମାନେ ରାଜନୀତି ସହିତ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ ଆଜି ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥାନରେ ଏକ ଅନୁକୂଳ ପରିବେଶ ରହିବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତାର ସହିତ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପଦୋନ୍ନତି ସମୁଦାୟ | ଆଜି, ସତ କହି ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ, ଅଧିକାରୀମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ ଶୈଳୀରେ ଖୁସି ହେବେ | ବୈବାହିକ ଆଲୋଚନାରେ ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ଆପଣ ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ | ପ୍ରେମ ପାଇଁ ଯାତ୍ରା ସୁନ୍ଦର କିନ୍ତୁ ଛୋଟ ହେବ | ତୁମର ଯୋଗାଯୋଗ ଦକ୍ଷତା ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ଟଙ୍କା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ରାସ୍ତା ସହଜ ହେବ | ଅଫିସ୍ ଚାପ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଖରାପ କରିପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଲୋଚନା ହେବ | ଅଳସୁଆରୁ ସକ୍ରିୟ ରହିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ମଙ୍ଗଲିକ୍ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ପାରିବାରିକ ସୁଖ ଏବଂ ଧନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କିଛି ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସାମୂହିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆମେ ସମସ୍ତଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ସହିତ ଅଗ୍ରଗତି କରିବୁ | ତୁମର ମଜାଳିଆ ପ୍ରକୃତି ସାମାଜିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ସ୍ଥାନରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ଭ୍ରମଣ ଲାଭଦାୟକ କିନ୍ତୁ ମହଙ୍ଗା ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ | ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ସକରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟ ବିବାହ ବିଷୟରେ ତୁମର ଧାରଣାକୁ ବଦଳାଇପାରେ | ଅଂଶୀଦାରମାନେ ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନା ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଚିନ୍ତାଧାରା ପାଇଁ ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନିକଟତମ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିବେ। ଧର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବିଚକ୍ଷଣତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଶାରୀରିକ ଆନନ୍ଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବା ପରେ ଆଜି ଆପଣ ସତର୍କ ରହିବେ | ଯତ୍ନର ଅଭାବ ବ୍ୟବସାୟ ହରାଇପାରେ | କାରବାର ପ୍ରସଙ୍ଗ ସମାଧାନ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆଜି ଉଚ୍ଚ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ଭାଷଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ, ଆପଣ ଆଲୋଚନାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ସାମଗ୍ରୀ ଉପରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ସମ୍ଭବ | ଆଜି ଆପଣ ସାହସର ସହିତ ନୂଆ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ରାସ୍ତା ସହଜ ହେବ

ବିଛା: ନୂତନ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଲାଭବାନ ହେବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସଂସ୍କାର ନିଶ୍ଚିତ ଅଟେ | ତୁଅତିଥିମାନଙ୍କର ଆଗମନ ସହାୟକ ହେବ | ମଧୁର ଆଚରଣ ସହିତ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବେ | ସହଭାଗିତାରେ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଏକ ଭଲ ଦିନ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଅପଚୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର ଆକାଂକ୍ଷା ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତାର ପଥରେ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ଯୋଗାଇବ, ଭଲ ଆତ୍ମା ​​ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥାନ ପରିଭ୍ରମଣ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଏପରି ସୂଚନା ପ୍ରକାଶ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ଯାହା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ଗୋପନୀୟ ଅଟେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଚାକିରି-ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ଅନୁକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ରହିବ | ଆଜି ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ଆଜି ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ପାଇଁ ଏକ ଶତ୍ରୁ ଦିନ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଭଲ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭ୍ରମଣ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ପାଣିଠାରୁ ଦୂରତା ରଖନ୍ତୁ | ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିଲେ ମାନସିକ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହେବ | ପରିବାର ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପିଲା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ମନ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସାଧାରଣ ହେବ | ବହୁ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ଆଜି କମ୍ ହେବ |

ମକର ରାଶି : ଅଫିସରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ବାଧା ଆସିବ | ଜୀବନ-ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏକ ଚିନ୍ତାର ବିଷୟ ରହିବ | ନିଜେ ଚିନ୍ତା କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ହଠାତ୍ ଭୁଲ୍ ହୋଇପାରେ | ବିତର୍କରେ ସଂଯମ ରୁହ | ଶତ୍ରୁ ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଅସୁବିଧା ହେବ | ତୁମର ପାରିବାରିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ | ବିତର୍କର ସମାଧାନ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ସାଧାରଣ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ଖର୍ଚ୍ଚର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ସମକକ୍ଷ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଅଫିସ୍ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥାନରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ନିଜ ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ବିଶୃଙ୍ଖଳାର ପରିବେଶ ଦେଖିପାରନ୍ତି | ଉନ୍ନତ ପ୍ରୟାସ ସହିତ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ ଏବଂ ତୁମର ଆୟ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କାମ ଠିକ୍ ସମୟରେ କର | ବୃଦ୍ଧ ଆଚରଣ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ହାତ ମିଳାଇବାକୁ ପଡିବ |

ମୀନ ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ର ମଧ୍ୟ ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ ପାଇବ | ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ | ଚାକିରି ବୃତ୍ତିଗତମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ହେଉଛି କ୍ଷତିର ପରିମାଣ, କାମ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଧନ ଲାଭର ରାଶି ପାଲଟିଛି | ଶାରୀରିକ ସୁବିଧା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ | ମନରେ ଲୋଭନୀୟ ଚିନ୍ତାଧାରା ଥାଇପାରେ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ମାନସିକ ଚାପ ବିଷୟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିପାରିବେ | ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *