ଏହି ନାୟିକା ମାନେ ଫିଲ୍ମ ଛାଡି ଆପଣେଇ ନେଇଥିଲେ ବେଶ୍ୟା ବୃର୍ତ୍ତିର ଧନ୍ଦା । ନାମ ଜାଣି ଆପଣ ମାନେ ଚମକି ପଡିବେ ।

ଆଜି କାଲି ଆମ ଦେଶ ରେ କେତେ ପ୍ରକାରର ଘଟଣଆ ଗୁଡିକ ସାମ୍ନା କୁ ଆସିବାରେ ଲାଗିଛି ଯେଉଁ ଥିରେ କି ବହୁତ ଅଜବ କହିଲେ କିଛି ବି ଭଉଲ ହେବ ନାହିଁ ଏଣିତି ରେ ଆପଣ ଙ୍କୁ ଆମେ କହିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛୁ କି ଦୁନିଆଁ ରେ କିଛି ଏମିତି ବି ଲୋକ ରହିଛନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନେ କି କ୍ଷେ୍ଣିକ ରେ ହିଁ ପରିବର୍ତ୍ତ ହୋଇ ଜାଆନ୍ତି ।

ହଁ ଆଜ୍ଞା ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଏମିତି କଥା କହିବା ପାଇଁ ଜାଉଛୁ ସେ ବି କିଛଇ ବଲିଉଡ ଅଭଇନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ବଲିଉଡ ରେ କିଛି ଏମିତି ଅଭି ନେତ୍ରୀ ମାନେ ବି ରହିଛନ୍ତି ଯେଉଁ ମାନେ କି  ଫିଲ୍ମ ଦୁନିଆଁ କୁ ସବୁ ଦିନ ଛା୍ଡି ଏବେ ସେମାନେ ବସ୍ୟା ବୃତ୍ତି ରେ ମନ ଦେବା ପାଇଁ ଲାଗିଛନ୍ତି । ଏମିତି ରେ ଆଜି କାଲି ନିଜର ବଲ୍ଡ ଭେସ ପାଇଁ ପରିଚତ ନାହିଁ ସେ ବଲିଉଡ ର ଯେକୈଣସି ବି ଅଭିନେତ୍ରୀ ହୁଅନ୍ତୁ ନା କାହିଁକି । ଏମିତି ରେ ଆସନ୍ତୁ ଆମେ ଆଜି ଏହି ନାୟିକା ମାନଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଟିକିଏ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଜାଣି ନେବା ।

1. ଭୁବନେଶ୍ବରୀ । ଆପଣ ଙ୍କୁ ଜଣାଇବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ କି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିନେ ବଲିଉଡ ରେ 2000 ମସିହା ରେ ସଫର କି ସୁରୁଆତ ଫିଲ୍ମ ରେ କାମ କରି ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପରେ ତାଙ୍କର ମନ ଏପରି ପରିବର୍ତ୍ତିତ ହୋଇ ଥିଲା କି ସେ ନିଜର ବଲିଉଡ କେରିଅର କୁ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭଆବେ ଛାଡି ଏବେ ସେ ବେଶ୍ୟା ବୃତି ରେ ମନ ଲଗାଇ ଛନ୍ତି ଏମିତି ରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ବି ଗ୍ରେଡ ଫିଲ୍ମ ଗୁଡିକ କରିବାରେ ଲାଗିଛନ୍ତି ।

womens

2. ସ୍ବେତ ପ୍ରଶାଦ ବାସୁ ଏମିତି ରେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜର ବହୁତ ସଫଳ ଫିଲ୍ମ ର ଦାନ ବଲିଉଡ କୁ କରିଛନ୍ତି ଏମିତି ରେ ରହିଛି ନାଗିନ୍ କିନ୍ତୁ ସେ ପରେ ଏହି ବଲିଉଡ ର ଦୁନିଆଁ କୁ ଛାଡି ଏବେ ବେଶ୍ୟା ପାଲଟିଛନ୍ତି ।

malvika raaj

3. ସାୟାରା ବାଣୀ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣଙ୍କ ହେଉଛନ୍ତି ତେଲୁଗୁ ଫିଲ୍ମ ର ଜଣେ ଜଣା ସୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଓ ଏମିତି ରେ ସେ ବଲୁଉଡ ପାଇଁ ବି ଦିନେ ସେଲେକ୍ଟ ହୋଇ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପରେ ସେ ବଲିଉଡ ଗଲେ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ବେଶ୍ୟା ବୃତି କୁ ନିଶ୍ଚିତ ଗଲେ ।

woman

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *