ଝିଅ ଙ୍କ ୫ ଟି ବଡ଼ ଦୁର୍ବଳତା ll ଏହି ଭଳି ଝିଅ ଙ୍କ ଠୁ ଦୂରରେ ରୁହ

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆଜି ଜାଣିବା କେମମିତି ଝିଅ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରରହିବା ଦରକାର । ସେମିତି ରେ ସବୁ ଝିଅ ଖରାପ ହୋଇ ନ ଥାନ୍ତି । କିଛି ଝିଅ ମାନେ ଭଲ ହୋଇ ଥାନ୍ତି । ହେଲେ ସେମିତି ରେ ଆମେ ଆଜି କହିବୁ କେମିତି ଝିଅ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଦରକାର ନହେଲେ ତୁମେ ବରବାଦ୍ ହୋଇ ଯିବ । ତେବେ ଏହି ମଧ୍ୟ ରୁ ପ୍ରଥମେ ରହିଛି ଯେଉଁ ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ତୁମର ପଇସା ସହିତ ମତଲବ୍ ରହି ଥାଏ । ସେମାନେ ସବୁ ବେଳେ ତୁମର ହିଁ ଧନ ଏବଂ ସଂମ୍ପତୀ ଉପରେ ଆକର୍ଶିତ ହୋଇ ଥାନ୍ତି । ଏମାନେ କିଛି ବି ଫରକ୍ ପଡେ ନାହିଁ । କେବଳ ସେମାନକୁ ଶୋଇବାରେ ହିଁ ମନ ରହି ଥାଏ । ଏବଂ ପୁଅ ମାନେ ବି ହାରିମୀ ହୋଇ ନ ଥାନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ମାଲ ମିଳି ଥାଏ ।girl

ସେମାନେ ଅନ୍ଧ ହୋଇ ଜାଆନ୍ତି । ସେହି ମୈକାର ଝିଅ ମାନେ ଫାଇଦା ଉଠେଇ ଥାନ୍ତି । ହେଲେ ଏହି ପରି ଝିଅ ସହିତ କେବେ ବି ମିଶିବା କଥା ନୁହେଁଁ । ଏମାନେ ସବୁ ବେଳେ ତୁମକୁ ଚନ୍ଦିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରୁହନ୍ତି । ସେହି ପରି ଦୁଇ ନମ୍ବରେ ଜାହା ଆସୁଛି ଦା ବେବି ଡଲ୍ ମାନେ ଯେଉଁ ମାନେ ଦେଖିବାରେ ଏତେ ହଟ୍ ହୋଇ ଥାନ୍ତି କି କଣ କହିବୁ । ଏମାନଙ୍କ ପ୍ରତିଟି ଅଙ୍ଗ ମସ୍ତ ମସ୍ତ ହୋଇ ଥାଏ । ହେଲେ ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ଆଇକ୍ୟୁ ନ ଥାଏ ଏମାନଙ୍କର ଦିମାଗ୍ ନ ଥାଏ । ତେବେ ଏମିତି ଝିଅ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସବୁ ବେଳେ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ । କାରଣ ଏମାନଙ୍କୁ ନିଜର ଲୁକ୍ ଛଡା କିଛି ବି ଜଣା ନ ଥାଏ ।girls

ଏମାନେ ପଛରୁ ହିଁ ଲାତ ମାଗିବା ପ୍ରକୃତ ର ହୋଇ ଥାନ୍ତି । ସେହି ପରି ଆଉ ଯେଉଁ ମାନେ ଆସୁଛନ୍ତି ଦା ଡ୍ରାମା କୁଇନ୍ ଏମାଙ୍କ କାମ ହିଁ ଡ୍ରାମା କରିବା ହୋଇ ଥାଏ । ଏମିତି ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଟାଇମ୍ ର ବି ମାଆ ଭଉଣୀ ହୋଇ ଯିବ । ଏବଂ ଏମାନେ କାନ୍ଧିିବା ସହିତ ଡ୍ରାମା ଅଧିକ କରି ଥାନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସବୁ ବେଳେ ଦୂରେଇ ରୁହ । ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *