30 ଅଗଷ୍ଟ 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ

rasi-phala

ମେଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ହଠାତ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ । ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଚର୍ଚ୍ଚାର କେନ୍ଦ୍ରବିନ୍ଦୁ କରିଦେବ ।ଆପଣଙ୍କ ଭଲ ଗୁଣ ଯୋଗୁଁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ନୂଆ ବନ୍ଧୁ ହେବ ଏବଂ କିଛି ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ସମ୍ବନ୍ଧ ହୋଇପାରିବ । ଆଜିର ଦିନ ଲାଭକାରୀ ଅଟେ। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ସମ୍ମାନିତ ହେବେ। ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ବ୍ୟାପାରରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବ। ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀ ତଥା ଉପର କର୍ମଚାରୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବେ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଆୟ ବଢିବ। ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହ ଭେଟ ହେବ। କୌଣସି ମନୋହର କିମ୍ବା ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳକୁ ଯାତ୍ରା ହେବ। ସନ୍ତାନମାନଙ୍କ ସନ୍ତୋଷଜନକ ପ୍ରଗତି ରେ ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟ ହୃଦୟ-ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ। ସାଂସାରୀକ ଜୀବନରେ ଆନନ୍ଦ ରହିବ।ପ୍ରତିକାର–ମାଦକଦ୍ରବ୍ୟଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।

ବୃଷ : ଆଜି ଆପଣ ଭାବିବେ ଯେ ଘର ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର କାର୍ଯ୍ୟରୁ ନିବୃତ ରହି ପ୍ରକୃତିର ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କରିବାପାଇଁ । ଆପଣ ନିଜର ମନୋମାଳିନ୍ୟ ସବୁ ପାଶୋରି ଦେଇ ନିଜ ମନକୁ ଶାନ୍ତ କରିବାପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟବୃଦ୍ଧିର ଯୋଗ ଅଛି। ବନ୍ଧୁ-ସ୍ଵଜନମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବ। ସମ୍ବନ୍ଧରେ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମ୍ମାନର ପ୍ରଧାନତା ରହିବ। ପରନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତା ରହିବ ଯାହାଫଳରେ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଗିଡ଼ି ପାରେ। ନିଜର ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ ମନଦୁଃଖର କୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗ ବନିବ। ମାତାଙ୍କର ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଗିଡ଼ିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ ଅଛି। ଜଳାଶୟରୁ ସମ୍ଭାଳିକରି ଚାଲିବେ।ପ୍ରତିକାର:- ଅସହାୟା ବୃଦ୍ଧାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ : ଆଜି ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ସାରାଦିନ ରହିବ । ଆଜି କୌଣସି କଥାରେ ଆପଣଙ୍କ ଶାନ୍ତି ଭଙ୍ଗ ହେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ବଢ଼େଇପାରନ୍ତି ବା ଆପଣଙ୍କୁ ବିପଥଗାମୀ କରିବାକୁ ଚ଼େଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି । ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ରୂପରେ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଗିଡ଼ି ପାରେ। ପାରିବାରିକ ଝଗଡାରେ ବାଣୀ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ହେବ। ନକାରାତ୍ମକ ମାନସିକତା ଆପଣାନ୍ତୁନାହିଁ। ଘରର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଭ୍ରାନ୍ତି ନ ହେଉ ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣଙ୍କର ମନରେ ଗ୍ଲାନିର ଛାୟା ଦୂର ହେବ, ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ଆସିବ। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବେ। ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀମାନଙ୍କ ସମକ୍ଷ ବିଜୟ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଯାତ୍ରାର ଯୋଗ ଅଛି।ପ୍ରତିକାର–ଗହମ, ଗୁଡ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଦାନ କରିବେ

କର୍କଟ ରାଶି : ଗଣେଶ ଜୀ କୁହନ୍ତି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଅବିବାହିତା ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହଠାତ୍ ଧନ ଉପକୃତ ହେବ | ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ | ଯାନକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ସାମାଜିକ ମନ-ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱରକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରଗତି ନିଶ୍ଚିତ ଅଟେ | ଆପଣ ଏକ ଉତ୍ସରୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ଭାବି ନଥିଲେ | ଏକ ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ଧ୍ୟାନର କେନ୍ଦ୍ର ହେବେ | ତୁମର ଜୀବନଶୈଳୀ ଭଲ ରହିବ | ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ କିଛି ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାନ୍ତୁ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପରିସ୍ଥିତି ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକତା ବୁଝନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ, ତେଣୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ | ବୟସ୍କମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ରୋଜଗାରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ |ରାଜନୈତିକ ଅଭିଳାଷ ପୂରଣ ହେବ | ଆଜି, ତୁମର ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ନ ପାଇ ତୁମର ମାନସିକ ଅସୁବିଧା ହେବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ | ହଠାତ୍ ନୂତନ ଉତ୍ସଗୁଡ଼ିକ ଟଙ୍କା ପାଇବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ | ଶାରୀରିକ ମାଧ୍ୟମ ଏବଂ ପୋଷାକ ଇତ୍ୟାଦି କ୍ରୟ ହେବ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ସମକକ୍ଷ ହେବ | ଚାକିରିରେ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବାଣିଜ୍ୟ ଲାଭ କରିବ | ସହଭାଗୀତା ଲାଭବାନ ହେବ | ତୁମେ ଟଙ୍କା ର ଲାଭ ପାଇବ | ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ହୋଇପାରେ | ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି, ଆଦର୍ଶ ସ୍ତରରେ, ଆପଣ ବିଶାଳତା ଏବଂ ମଧୁରତା ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ମନରେ ଲୋଭନୀୟ ଚିନ୍ତାଧାରା ଥାଇପାରେ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ମାନସିକ ଚାପ ବିଷୟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିପାରିବେ | ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ, ସେମାନେ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟର ଆୟୋଜନ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ଆଡକୁ ଗତି କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଭିବୃଦ୍ଧିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଆଚରଣ ସହିତ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ | ପରିବାରରେ ଏକ ତିକ୍ତ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ପ୍ରେମ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ତୁମ ପାଇଁ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି କିଛି ବାଧାବିଘ୍ନ ହେତୁ ଅଟକି ଯାଇପାରେ, କେବଳ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ, ଯାହାଫଳରେ ତୁମକୁ ଜୀବନରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ | ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | ଯେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ | ଧନ ଲାଭର ରାଶି ପାଲଟିଛି |

ମକର ରାଶି : ଶାସକ ପ୍ରଶାସନଠାରୁ ସହାୟତା ଦିଆଯିବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। ସଠିକ୍ ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭ ଏବଂ ସୁଯୋଗରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ | କାରବାର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ | ଦରମା ସମେତ କେତେକ ବିଶେଷ ମାମଲାରେ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯିବ | ଧନ, ସମ୍ମାନ, ଖ୍ୟାତି, ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଚାକିରିରେ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ପାରସ୍ପରିକ ସମନ୍ୱୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଫିଟ୍ ରହିବେ | ତୁମର ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଆପଣ ପାଇପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ହେବ। ଘରର ଉପଯୋଗୀ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି, ଗଭୀର ଚିନ୍ତାଧାରା ଯେ କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବ | ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟସ୍ତତା ହେତୁ ମାନସିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଚାକର ଏବଂ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହ ଅସୁବିଧା ହେବାର ସମ୍ଭାବନାକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯାଇପାରିବ ନାହିଁ | ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଯେ କୌଣସି ବଡ଼ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବ | ତୁମର ଗୁରୁଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ନିଅ, ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବଢିବ | କୋର୍ଟ-କୋର୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିପାରନ୍ତି | ଶିକ୍ଷା ପ୍ରତିଯୋଗିତା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଚାଲିଥିବା ପ୍ରୟାସ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ତୁମ ଜୀବନରେ ନିରନ୍ତରତା ରହିବ | ଧୀରେ ଧୀରେ ତୁମେ ଭଲ ଅବସ୍ଥାରେ ଆସିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *