29 ଅଗଷ୍ଟ 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ

rasi-phala

ମେଷ : ଆଜି ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ଜୀବନ ପ୍ରତି ତୁମର ମନୋଭାବ ଆପଣ ସକାରାତ୍ମକ ପାଇବେ | ଭଲ ସୂଚନା ଅଂଶୀଦାର କରିବ, ସାମାଜିକତା ଏବଂ ସଂଯୋଗ ଭଲ ହେବ | ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଲାଭ ମିଳିବ, ଯାହା ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିବ | ଅନେକ ମଜାଦାର ଧାରଣା ଏବଂ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ | ଆଜି ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ମନକୁ ବିଚଳିତ କରିପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ ଅଣ୍ଟା ଏବଂ ଗୋଡ ଯନ୍ତ୍ରଣା ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ମା ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଂପର୍କରେ ଛଳନା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସେମାନଙ୍କର ଅଭାବ ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଗ୍ରହଣ କର | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ହେତୁ ଏକ ଜଟିଳ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାଧାନ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନେ ସାହାଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିବେ | ମାନସିକ ବିଭ୍ରାଟ ଅଧିକ ହେବ, ତେଣୁ ଏକାଗ୍ରତାର ଅଭାବ ରହିବ | ଚାକିରୀ ଏବଂ ବୃତ୍ତିଗତମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଭଉଣୀମାନେ କୌଣସି ଉପହାର ଦେବା ଉଚିତ୍ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆପଣ ପରିବାରରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଏକ ସାମାଜିକ ସମାବେଶରେ, ତୁମେ କାହାକୁ ଭେଟି ପାରିବ ଯିଏ ତୁମ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବ | ପରିବାର ଏବଂ ସମାଜର ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବେ | ବାପାଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ନିଶା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତି, ତେବେ ଶାରୀରିକ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ, ଆଜି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଏବଂ ଜଟିଳତାର ଦିନ |

କର୍କଟ ରାଶି :ଆଜି, ତୁମର ହୃଦୟରେ କାହାର ଶବ୍ଦ ରଖ ନାହିଁ, ନିଜ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର | ଆଜି ଆପଣ ଏପରି କୌଣସି ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିପାରିବେ ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲେ | ମନରେ କିଛି ଚିନ୍ତା ଅଛି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନର ଅଭାବ ଅଛି | ଖାଦ୍ୟରେ ଭଜା କିମ୍ବା ଭଜା ଜିନିଷ ନ ଖାଇବା ଭଲ ହେବ | ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ପାଦ ଛୁଇଁ ଆଶୀର୍ବାଦ ନିଅ, ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆସିବ | ତୁମର ଦାୟିତ୍ ତୁଲାଇବାକୁ ପଡିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆୟରେ ନିଶ୍ଚିତତା ରହିବ | ଚାକିରି ଭାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁସଂଗତ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ସୁସ୍ଥ ବାର୍ତ୍ତାଳାପକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ଘରୋଇ ସ୍ତରରେ କରାଯାଇଥିବା ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡିକ ସମସ୍ତେ ପସନ୍ଦ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଏହି ଦିନଟି ବହୁତ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ମରଣୀୟ ହୋଇ ରହିବ, କାରଣ ତୁମର ବନ୍ଧୁତ୍ୱର ବନ୍ଧନ ଦୃଢ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ସମାପ୍ତ ହେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଖୁସିକୁ ସାମାନ୍ୟ ବଢେଇବ

କନ୍ୟା ରାଶି : ଘର ପରିବାରର ପରିବେଶ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ | ତୁମେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ପ୍ରବୃତ୍ତ ହେବ | ଆପଣ କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିପୁଳ ଅର୍ଥ ଲାଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଗାଯୋଗ ସହିତ, ଯଦି ଏହା ଥାଏ, ଏହା ଏକ ଖରାପ ମୋଡ଼ ନେଇପାରେ | ଆପଣ ଅପବାଦ ଏବଂ ଅପମାନର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି | କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ତୁମର ହୃଦୟ ଶୁଣ | ନିଜକୁ ଦୃଢ ରଖନ୍ତୁ, କିଛି ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଆସିପାରେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ବିଚାର କରାଯିବା ଉଚିତ୍ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଶୀଘ୍ର କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ ତଥାପି ବୃତ୍ତିଗତ କିମ୍ବା ଶିକ୍ଷାଗତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଗମ୍ଭୀର ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଅଧିକ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ରହିପାରେ, ଫଳସ୍ୱରୂପ ଆପଣ ସଠିକ୍ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାରେ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ତୁମର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା କ୍ଷମତା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ ଏବଂ ତୁମର ପ୍ରାକୃତିକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଜଣେ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ ଏବଂ ନିଜ ପାଇଁ ଏକ ନାମ ସୃଷ୍ଟି କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁସଂଗତ ହେବ ଏବଂ ବିବାହ କିମ୍ବା ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ସହିତ ଜଡିତ ଶୁଭ ଘଟଣା ପରିବାରରେ ହୋଇପାରେ | ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ସହଜରେ ସମାଧାନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ମାନିତ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଭଲ ଖବର ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ପୁରସ୍କୃତ ହେବ, କାରଣ ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରୟାସରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବ | ଖରାପ ଘଟଣା ଘଟିବ | ଆଜି, ତୁମର ଚତୁରତା ବଜାୟ ରଖି ତୁମେ ଅନେକ ସଫଳତା ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସହଭାଗୀତା ବ୍ୟାକୁଳ ହେବ | ଶିଶୁର ଦାୟିତ୍। ପୂରଣ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ, ତୁମେ ବିରୋଧୀଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ତୁମର ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧୁରତା ରହିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକିଏ ଅସୁବିଧା ହେବ | ଦିନସାରା ତୁମେ ବହୁତ ଲଘୁଚାପ ଅନୁଭବ କରିବ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ, ଯାହାଫଳରେ ତୁମକୁ ଜୀବନରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ | ଆପଣ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ପରିଚୟ ପାଇବେ | ଆଜି ସାଙ୍ଗମାନେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ବିଶେଷକରି ଆଖିରେ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ତୁମର ଗୁଣ ପରିବାରରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଯଥେଷ୍ଟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଦିନଟି ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅତିବାହିତ ହେବ | କିନ୍ତୁ କିଛି ନକାରାତ୍ମକ ଜିନିଷ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ନିରାଶ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟୀ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ | ସକାଳେ ଉଠିବା ଏବଂ ଜଗିଂ କରିବା ଆପଣଙ୍କୁ ଦିନସାରା ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବ | ତୁମେ ଭଲ ପାଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମର ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ପାଇବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସହ କାମ କରିବା ସମୟରେ ପିସ୍ ଲୋକମାନେ ସାବଧାନ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ସହକର୍ମୀ କିମ୍ବା ତୁମର ନିକଟତର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମର୍ଥନରୁ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇବ | ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନେ ଦୁର୍ବଳ ହେବେ। ଆଜି, କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏକ ବଡ଼ ଅଫରରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର କଳା ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳତାକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *