25 ଅଗଷ୍ଟ 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ପିଲାମାନଙ୍କର ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ମନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଚତୁର ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ବହୁତ ଅସୁବିଧା ହେବ | ଏହି କାରଣରୁ, ସେମାନେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନାହିଁ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ, କିନ୍ତୁ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ପାଇବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଭ୍ରମଣର ଅବସ୍ଥା ସୁଖଦ ଏବଂ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ସଂପର୍କରେ ତୁମର ଦାୟିତ୍ୱବୋଧର ଭାର ବଢିପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଯଦି କ୍ରୋଧ ନିୟନ୍ତ୍ରିତ ନହୁଏ, ତେବେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୂରତା ଆସିପାରେ | ତୁମେ ଝଗଡା ଠାରୁ କୌଣସି ଲାଭ ପାଇବ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ତୁମର ଚିନ୍ତା ଆହୁରି ବଢିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିବ | ଯେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ପ୍ରକଳ୍ପ ମିଳିପାରିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଦୀର୍ଘ ଦିନର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ଏକ ନୂଆ ରୂପ ଦେବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ | ଭାଗ୍ୟ ତୁମ ସହିତ ଅଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆଶାର ଏକ ନୂଆ କିରଣ ଆସିବ | ଏହା ଏକ ଛୋଟ ଜିନିଷ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ତିକ୍ତତା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ସାହ ସହିତ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖରେ ଥିବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ପିତାମାତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ | ଆଜି ଅଦରକାରୀ ଝଗଡା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ | ଚାକିରିରେ ତୁମର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ କରିବା ସମ୍ଭବ ହେବ, ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ତୁମର ଅତୀତର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଆଜି ତୁମ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବ | ଆଜି ତୁମର ରାଜନୈତିକ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ଯଦି ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣନ୍ତି ଏବଂ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ହେବ | ପାରିବାରିକ କନ୍ଦଳରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆର୍ଥିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ | ଲାଭ କାରବାର ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳ ହେବେ | ଏହି ଦୌଡ ବ୍ୟର୍ଥ ହେବ | ତୁମର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ପାଇଁ ଏହା ଏକ କଷ୍ଟକର ସମୟ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ଏବଂ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ନିଶ୍ଚିତ | ବିଦେଶରେ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାର କଳ୍ପନା ସଫଳ ହେବ | ଚାକିରି ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଉଛି | କାହାର ସୁପାରିଶ କାମ କରିପାରିବ | ସାମାଜିକ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ଦିନ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ସାବଧାନତାର ସହିତ ଗ୍ରହଣ କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟ କିମ୍ବା ପତି-ପତ୍ନୀ ଚାପର କାରଣ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଭ୍ରମଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଥକ୍କା ଏବଂ ଚାପ ଦେବ କିନ୍ତୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ତୁମେ ଏବଂ ତୁମର ହୃଦୟ ଆଜି ପରସ୍ପରର ସୁନ୍ଦର ଭାବନାକୁ ପରସ୍ପରକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧୀର ଅଗ୍ରଗତି ସାମାନ୍ୟ ମାନସିକ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ କିମ୍ବା ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ କିଛି ମାନସିକ ଚାପ ପାଇପାରନ୍ତି | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ସହଯୋଗ କରି ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଧନର ଭଲ ଲାଭ ଅଛି, ଇର୍ଷା ଏବଂ ଘୃଣା ପରି ନକାରାତ୍ମକ ଭାବନା ମଧ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ମସ୍ତିଷ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଭଲ ଚିନ୍ତା କର | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଦାବି ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ପରିବାରରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଦିନଟି ଭଲ ଅଟେ | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ସହଯୋଗରୁ ସଫଳତା ଆସିବ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରୀ ପାଇଁ ଦିନଟି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ରହିବେ | ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସମର୍ଥିତ ହୋଇପାରେ | ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କକୁ ନବୀକରଣ କରିବା ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ତୁମର ଅଳସୁଆ ଚାଲିବ | ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସୁବିଧା, କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଅସୁସ୍ଥତା ସତ୍ତ୍ ତୁମର ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ପ୍ରଶଂସା ଯୋଗ୍ୟ, ତୁମେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଜାରି ରଖିବ ଯାହା ଦ୍ଵାରା ତୁମେ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିପାରିବ | ଆପଣ କ୍ୱଚିତ୍ ଦେଖୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ ଏବଂ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ଦିନ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି ତୁମର ରୁଟିନ୍ ସଂଗଠିତ ହେବ | ଏହା ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପାରସ୍ପରିକ ସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ସେଠାରେ ଶିଶୁ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଘରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିପାରେ, ଦୁର୍ବଳ ମନୋବଳ ହେତୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ପ୍ରତି ଦୃଢତାର ଅଭାବ ରହିବ | ଭୟ ତୁମର ଖୁସିକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ପରିବାର ସହିତ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବା ଦ୍ୱାରା ମାନସିକ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଏହି ଦିନ ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଆଜି ଆପଣ ଉପହାର ଏବଂ ସମ୍ମାନ ଗ୍ରହଣ କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚେତନ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦିନର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବାଧା ଦେଇପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ହେବେ ଏବଂ ଘରେ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ଶୀଘ୍ର ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ତୁମର ପ୍ରବଳ ଇଚ୍ଛା ରହିବ | ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଉପରେ ଭୟର ମେଘ ବୁଲୁପାରେ | ଅନେକ ଦିନର ଅସୁସ୍ଥତା ଆଜି ଆରାମ ପାଇବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି, କାର୍ଯ୍ୟର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସେଠାରେ ସୁଖ ଏବଂ ପରିବାରର ବିକାଶ ହେବ | ପରିବାରରେ ଦୁଃଖ, ବିଚ୍ଛିନ୍ନତା ହୋଇପାରେ | ନିଦ୍ରା ଅଭାବ ହେବ | ବଦନାମ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅର୍ଥନୈତିକ ଯୋଜନାରେ ଅର୍ଥ ବିନିଯୋଗ ହୋଇପାରିବ | ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି ଜିନିଷ ଉପରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ନିରନ୍ତର ଚିନ୍ତା କରିବା ଆପଣଙ୍କୁ ଅଶାନ୍ତ କରିପାରେ | ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଭୋଗ୍ୟ ଏବଂ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *