24 ଅଗଷ୍ଟ 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ , କଣ ରହିଛି ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ମସ୍ତିଷ୍କ ଆଜି ଶୀଘ୍ର କାମ କରିବ | ଯାହା ଆପଣ ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବେ | ସାମାଜିକ ମନ-ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି ତୁମେ କେବଳ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ, ତେବେ ଅନ୍ୟ ସବୁକିଛି ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ ଚାଲିବ | ଆଜି ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ଯଦି ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣନ୍ତି ଏବଂ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ହେବ | ପାରିବାରିକ କନ୍ଦଳରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ | ନୂତନ ଯୋଜନା ଉପକୃତ ହେବ | ବୃଥା ଖର୍ଚ୍ଚ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ବାଣିଜ୍ୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଉଦ୍ୟମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଆଚରଣ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ବନ୍ଧୁତା ତୁମର ବନ୍ଧୁଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ଥିର ରହିବ | ଚାକିରିରେ ଆପଣ ଦକ୍ଷତାର ଲାଭ ପାଇବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ବିତର୍କ ବିରକ୍ତିକର କାରଣ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ତୁମକୁ ଭୁଲ ପଥରେ ନେଇପାରିବେ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଟେନସନ ଏବଂ ପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ହେଉଛି ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭର ସମଷ୍ଟି | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଟେନସନ ଏବଂ ପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ହେଉଛି ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭର ସମଷ୍ଟି | କଳ୍ପନାକୁ ରୋମାନ୍ସରେ ଆଣିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଚାକିରିରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସମସ୍ତ ଅନୁପସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତିରେ ସଠିକ୍ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିବ | ଭ୍ରମଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଥକ୍କା ଏବଂ ଚାପ ଦେବ କିନ୍ତୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ନକାରାତ୍ମକତା ଆଣନ୍ତି ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁ ବୋଲି ଭାବିଥିଲେ, ସେ ଆପଣଙ୍କ ବିଷୟରେ ବିପରୀତ ଜିନିଷ ବିସ୍ତାର କରୁଛନ୍ତି | ଏପରି ଲୋକମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ସେମାନଙ୍କୁ ତୁମର ମନ ଏବଂ ହୃଦୟରେ ସ୍ଥାନ ଦିଅ ନାହିଁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଲଗା ହୋଇପାରେ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଜିନିଷ ଏଠାରେ ଏବଂ ସେଠାରେ ରଖ, ତେବେ ପରେ ତୁମର ଅସୁବିଧା ହେବ, ତେଣୁ ଏହାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସ୍ଥାନରେ ରଖ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି କିଛି ମୂଲ୍ୟବାନ ସାମଗ୍ରୀ ହରାଇବାର ଭୟ ରହିଛି | ଆଜି ତୁମର ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀର ଯତ୍ନ ନିଅ | ଆଜି ତୁମର ଅଳସୁଆ ଚାଲିବ | ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସୁବିଧା ହେବ, କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଅସୁସ୍ଥତା ସତ୍ତ୍ୱେ, ତୁମର ସମର୍ପଣ ପ୍ରଶଂସାର ଯୋଗ୍ୟ, ତୁମେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଜାରି ରଖିବ ଯାହାଦ୍ୱାରା ତୁମେ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିପାରିବ | ଆପଣ କ୍ୱଚିତ୍ ଦେଖୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଏବଂ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବା ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଲୁକ୍କାୟିତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମ ବିଷୟରେ ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର କରିବାକୁ ଧର୍ଯ୍ୟହରା ହେବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ଅରୁଚିକର ଘଟଣା କାରଣରୁ ଉତ୍ସାହ ଜନକ ରହିବ ନାହିଁ। ଘରେ ପରିବାର ସହିତ ବାଦବିବାଦ ହେବ। ମାତାଙ୍କର ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଗିଡ଼ି ପାରେ, ଏହା ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ମନ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲିତ ରହିବ ନାହିଁ। ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଗିଡ଼ି ପାରେ ଏହି କାରଣରୁ ଅନିଦ୍ରା ରହିବେ। ମହିଳାମାନଙ୍କ ସହିତ ବ୍ୟବହାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଧନ ଏବଂ କୀର୍ତ୍ତିର ହାନି ହୋଇପାରେ। ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଚାକିରିରେ ଚିନ୍ତା ରହିବ। ସ୍ଥାୟୀ ସଂପତ୍ତି, ବାହନ ଆଦିର କାଗଜପତ୍ର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରହିବେ। କଳା କ୍ଷେତ୍ରରେ ରୁଚି ବଢିବ , ବେପାର-ବ୍ୟବସାୟରେ ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ହେଉଛି, ନୁଆ ପ୍ରସ୍ତାବ ମିଳିବ , ଯୋଗ୍ୟ ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ସଠିକ୍ ଶୁଭ ସମୟ ଅଟେ ।

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବୌଦ୍ଧିକ ତଥା ଲେଖନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରାରମ୍ଭ ପାଇଁ ଦିନ ଭଲ ଅଟେ। ଲମ୍ବା ପ୍ରବାସ କିମ୍ବା ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥଳର ଯାତ୍ରା କରିବାର ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପସ୍ଥିତ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ବିଦେଶରେ ରହୁଥିବା ମିତ୍ର କିମ୍ବା ସ୍ନେହୀଜନମାନଙ୍କର ଭଲ ସମାଚାର ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ଚାକିରିରେ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ସାହାଯ୍ୟ କମ ରହିବ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବେ। ସନ୍ତାନମାନଙ୍କର ବିଷୟରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ରହିବ। ବିରୋଧୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଗଭୀର ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ପଡ଼ନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆଜିର ଦିନର ଆରମ୍ଭ ବ୍ୟସ୍ତତାପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ , ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ହର୍ଷ ଆସିପାରେ ,ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ରୁଚି ବଢିବ , କିଛି ବ୍ୟସ୍ତତା ପୂର୍ବକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାରି କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ , ବେପାରରେ ନୁଆ ଯୋଜନା ପ୍ରାରମ୍ଭ ହେବ

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭଫଳଦାୟୀ ହେବ। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ଆୟୋଜନ ଆଜି ସଫଳ ହେବ। ବ୍ୟାପାରୀ ତଥା ବୈତନିକ କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭପ୍ରଦ ଦିନ ଅଟେ। ତାଙ୍କ ପଦୋନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ ଅଟେ। ଉପର ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବ। ଧନ, ମାନ-ସମ୍ମାନ ମିଳିବ। ପିତାଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବ। ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପନ୍ନ ହେବ। ସରକାରଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବ। ଅଫିସ୍ ର କାମରେ ବାହରକୁ ଯିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ। ଗୃହସ୍ଥଜୀବନରେ ସାମଞ୍ଜସ୍ୟ ରହିବ। ବେପାରରେ ରୂଣ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ , ଅନୁକୁଳ ପରିଣାମ ପାଇଁ ସକ୍ରିୟତା ଓ ନିଶ୍ଚିୟତା ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ , ବିଶେଷ ଲାଭ କାରଣରୁ ମନ ପ୍ରସନ୍ନତା ରହିବ , ସନ୍ତାନ ସୁଖ ମିଳିପାରିବ ।

ବିଛା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ସାବଧାନ ରହିବାକୁ ଉପଦେଶ। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ପ୍ରାରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ କ୍ରୋଧଙ୍କ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବେ। ଅନୈତିକ କାମବୃତ୍ତିରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ରାଜକୀୟ ଭୁଲ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ତଥା ସରକାରୀ ପ୍ରବୃତିଗୁଡ଼ିକରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଉପଦେଶ। ନୂଆ ସମ୍ବନ୍ଧ ସ୍ଥାପିତ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଗମ୍ଭୀରତାରେ ବିଚାର କରନ୍ତୁ। ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାରୁ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ। ଈଶ୍ଵରଙ୍କର ଆରାଧନା ତଥା ନାମ-ସ୍ମରଣରେ ଲାଭ ହେବ। ଲମ୍ବା ସମୟର ପରେ ବେପାରେ ଉନ୍ନତି ଦେଖାଦେବ , ପରିବାରର ସହଯୋଗ ମିଳିପାରିବ , କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଯୋଗ ହେଉଛି , କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବା ସମୟରେ କଟୁ କଥା କୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଘରର ପରିବେଶ କିଛି ଅଲଗା ହେବ | ଜଣେ ଉଚ୍ଚପଦସ୍ଥ ଅଧିକାରୀ ଆପଣଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କିମ୍ବା ଅବମାନନା କରିପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବିଚ୍ଛିନ୍ନତାର ଭାବନା ମନରେ ଦୁଃଖ ବଢାଇବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | କାହାକୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ, ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ କାହା ସହିତ ପରାମର୍ଶ କର | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମତାମତ ଶୁଣିବାକୁ ଏବଂ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ଲାଭ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କରାଯାଉଛି | ଆପଣ ସକାଳରୁ ସତେଜତା ଏବଂ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବେ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ଏକ ଭଲ ଭୋଜନ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ଆଜି ବିବାହିତ ଜୀବନ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଆଜି, ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟିକ ଜୀବନକୁ ସୁସଂଗଠିତ କରିବାରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ନୂତନ ଆରମ୍ଭର ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଲେଖକ, କାରିଗର, କଳାକାରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଦକ୍ଷତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗର ବିପଦକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା | ଭାଗଦୁରଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ରହିବ। ଏକ ନମ୍ର ଆଚରଣ ରଖନ୍ତୁ, ଆପଣ ଅହଂକାରର ଭାବନା ଦ୍ୱାରା କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଏବଂ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ |

ମୀନ ରାଶି – ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରେରଣା ଦେବା ପାଇଁ ଏକ ସ୍ୱଳ୍ପ ରହଣି ରହିବ | ବୌଦ୍ଧିକ ଏବଂ ଲେଖା କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ | ଯେ କୌଣସି ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନେ ସାକ୍ଷାତ କରିପାରିବେ ଏବଂ ତୁମେ ସେହି ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ | ନିଜ ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ନିଅ ଏବଂ ତୁମର ଜୀବନର ପଥ ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ୟ ସ୍ଥିର କର | ଟଙ୍କା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମର ଆବଶ୍ୟକତାଠାରୁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର ନାହିଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *