21 ଅଗଷ୍ଟ 2020 ରାଶିଫଳ – ଆଜି କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ , କଣ ରହିଛି ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି : ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଭାବରୁ ଆଜି ନିରାଶ ହେବ। ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଗାଡିରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଆଘାତ ମଧ୍ୟ ଦେଇପାରେ | ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ | ପରିବାର ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ନିୟୋଜିତ ଲୋକମାନେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ | ମନ ବିଭ୍ରାନ୍ତ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସାଧାରଣ ହେବ | ବହୁ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ମଧ୍ୟ ଆଜି ସଫଳତା କମ୍ ହେବ |

ବୃଷ : ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ବାଧା ଆସିବ | ଜୀବନ-ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏକ ଚିନ୍ତାର ବିଷୟ ରହିବ | ନିଜେ ଚିନ୍ତା କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ହଠାତ୍ ଭୁଲ୍ ହୋଇପାରେ | ବିତର୍କରେ ସଂଯମ ରୁହ | ଶତ୍ରୁ ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଅସୁବିଧା ହେବ | ତୁମର ପାରିବାରିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ | ବିତର୍କର ସମାଧାନ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ସାଧାରଣ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ଖର୍ଚ୍ଚର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥାନରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କ ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ପରିସ୍ଥିତି ହୋଇପାରେ | ଉନ୍ନତ ପ୍ରୟାସ ସହିତ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ ଏବଂ ତୁମର ଆୟ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସାଧାରଣତ ମଧ୍ୟମ ହେବ | ତୁମର କାମ ଠିକ୍ ସମୟରେ କର | ବୃଦ୍ଧ ଆଚରଣ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ହାତରେ ଚାଲିବାକୁ ପଡିବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ | ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପରୀକ୍ଷା ନକରି ଟଙ୍କା କାରବାର କରିବା ଦ୍ୱାରା ତୁମର କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | କିଛି ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଖରାପ ସମ୍ପର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଳମ୍ବ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପୃଥିବୀ ସ୍ୱାଭାବିକ ରହିବ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଆଗମନ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଦେବ | ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହାତକୁ ଟାଣ କରିପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ରହିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉପରେ  ହେବା ଉଚିତ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମତ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ନହେବା | ତୁମର ନିଜ ଭାବନା ଶୁଣିବା ଭଲ ହେବ | ତୁମର ଆଚରଣରେ ମଧୁରତା ରହିବ | କୃଷି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ବିନିଯୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ସାଧାରଣ ଲାଭ ଆୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମିଳିପାରିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ଗୋପନୀୟ ଥିବା ସୂଚନା ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣ ଆଶା କରିଥିବା ଅପେକ୍ଷା ଭଲ କରିବେ | ଆଜି ଟିକିଏ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଭାବନାରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସୁଖ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଆଜି ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ | ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ। ଭଉଣୀମାନେ ବିବାଦ କରିପାରନ୍ତି | ଚତୁରତାର ସହ ଏହି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କର, ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇପାରେ | ଖରାପ ଘଟଣା ଘଟିବ | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବ, ଯାହା ତୁମ ପାଇଁ ବହୁତ ଉପଯୋଗୀ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଘଟଣା ଉପଭୋଗ୍ୟ ହେବ ଏବଂ ଜିଦ୍ରେ ନିଜର କ୍ଷତି କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଯିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଯାଇ ନିଜକୁ ଖୁସି ରଖିବା ପାଇଁ ଏହାର ସୁଯୋଗ ନିଅନ୍ତୁ | ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରାର ବାହ୍ୟରେଖା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ବହୁତ ଖୁସି ମନେ ହେଉଛନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ତୁମର ସମର୍ପଣ ସଫଳତା ଆଣିବ | ଯାନ ଏକ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଏକାଡେମିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପୃଥିବୀ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଆପଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟୀ ହେବେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର କିମ୍ବା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡିତ ହୋଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ପାଇବେ | ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଭବିଷ୍ୟତରେ ସମାନ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଖାଇବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହଜ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ପ୍ରକାରର ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଥାଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଟଙ୍କା ବିଷୟରେ ଏକ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ପାଇଁ ଜଣଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନୂତନ ରାଜସ୍ୱ ପ୍ରବାହ ଦେଖାଯିବ | କୌଣସି ପୁରୁଣା ପ୍ରକଳ୍ପ କିମ୍ବା କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଅଟେ | ତୁମର ଦ୍ରୁତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରେରଣା ଦେବ | ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ସମୟ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ | ଏହା ତୁମର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣକୁ ବିସ୍ତାର କରିବ, ତୁମର ବୁଝିବାର ପରିସର ବୃଦ୍ଧି କରିବ, ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି କରିବ ଏବଂ ତୁମର ମନର ବିକାଶ କରିବ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ତୁମ ସହିତ ସମୟ ଏବଂ ଉପହାର ବିତାଇବାକୁ ଆଶା କରିପାରନ୍ତି | ପରିବାର ସହିତ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଖୁସି ରଖିବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ପ୍ରତି ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ସମୟ ଏବଂ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଅଫିସରେ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବା ଘରୋଇ ସାମ୍ନାରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ତୁମ ପରିବାରକୁ ଅନୁଭବ କର ଯେ ତୁମେ ସେଗୁଡ଼ିକର ଯତ୍ନ ନିଅ | ଆଜି ଏପରି ଏକ ଦିନ, ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଚାହୁଁଥିବା ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ସେପରି ହେବ ନାହିଁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ସମାପ୍ତ ହେବ | ବିପଦର କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରରେ ରହିଛନ୍ତି | ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ନରମ ରୁହ | ବିବାଦର ସମାଧାନ ହେବ | ରାଜ୍ୟ ସପକ୍ଷରେ ସମାଧାନ ହେବ। ଚାକିରି ଏବଂ ବୃତ୍ତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରିବ | ପତି ଯେ କୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ବିତର୍କ କରିପାରିବେ | ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ ଆଶା କରିବେ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପକୁ ଚିନ୍ତାକରି ନିଅନ୍ତୁ | ଏପରି କୌଣସି ଜିନିଷ ବା ପରିସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ବଦଳାଇ ଦେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଈଶ୍ୱରଙ୍କୁ ସ୍ମରଣ କରିବାର ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଚାକିରି-ବ୍ୟବସାୟରେ ଅନୁକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ରହିବ | ଆଜି ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ଆଜି ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ | ତୁମର ଜୀବନଶୈଳୀ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଭଲ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭ୍ରମଣ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ପାଣିଠାରୁ ଦୂରତା ରଖନ୍ତୁ | ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିଲେ ମାନସିକ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *