19 ଅଗଷ୍ଟ 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟର ମନ୍ଥରତା ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ | ପୁରୁଣା ଟଙ୍କା କାରବାର ଆଜି ବିଚାରାଧୀନ ରହିବ। ତୁମର ନିଜର ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା କରିପାରେ | ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ସେହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଏକାଡେମିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଚାକିରି ଅଭିବୃଦ୍ଧି ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଦୀର୍ଘ ରାସ୍ତା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାମକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ବଞ୍ଚାଇବ | ପାରିବାରିକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣ କାହାଠାରୁ ଉପହାର କିମ୍ବା ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ | ଧନର ନୂତନ ଉତ୍ସ ଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ | ଆଜି, ଆପଣ ସମସ୍ତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରୁଥିବା ଦେଖିପାରିବେ | ଆଜି ତୁମେ ଯାହା ବି କାମ କର, ନିଜ ମନ ସହିତ ଚିନ୍ତା କର, ହୃଦୟକୁ କମ୍ ଶୁଣିବା ଭଲ ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ ଏବଂ କୌଣସି ଦାୟିତ୍ ହୀନ କାର୍ଯ୍ୟ କର ନାହିଁ ଯାହା ପାଇଁ ତୁମକୁ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଅଣଦେଖା କରି ଚାପ  ସମ୍ଭବ, ତେଣୁ ଡାକ୍ତରୀ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହୋଇପାରେ | ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ବହୁତ ଦୂରରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ | ଆଜି ତୁମର ଚାକିରି ଅଧିକାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ତୁମର ପ୍ରବୃତ୍ତି ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ରହିବ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଧର୍ମର ମହତ୍ତ୍ୱ ଜାଣିବାକୁ ଚାହିଁବେ | ଏହି ରାସ୍ତାରେ ଚାଲିବା ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ସୁଖ ପାଇବ | ତୁମର ସମର୍ପଣର ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଅନୁଭବ ଅଛି | ଆପଣଙ୍କୁ ପରିବାର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଅନେକ ଦାୟିତ୍ତୁ ଲାଇବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ କରିବେ | ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ତୁମେ ବିବାହିତ ଜୀବନର ଆନନ୍ଦ ପାଇବ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଟଙ୍କା ବିଷୟରେ ଏକ ଠୋସ୍ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣ ଆଜି କିମ୍ବା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆସୁଥିବା କୌଣସି କଷ୍ଟଦାୟକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ସହଜରେ ଦୂର କରିପାରିବେ | ବିନିଯୋଗ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ-ସଫଳତା ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ପାଇବେ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ନିକଟତର ହେବ | ପାରିବାରିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଏବଂ ଯୋଗାଯୋଗ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ସମୟ | ଋଣ ଦେବା ଅର୍ଥ ଫେରସ୍ତ ପାଇବ। ଚାକିରିରେ ତୁମେ ପଦବୀ, ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଲାଭ ପାଇବ | ଆଜି ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କ ବୁଝାମଣା ଓ ସୌଜନ ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ତୁମେ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ଏବଂ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଏହି ଉତ୍ତମ ସମୟକୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ଖୋଲିବ | ରୋଜଗାରରେ ଲାଭ ହେବ | ବୃଥା ଖର୍ଚ୍ଚ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ପାଇଁ ସମୟ ଦେଇପାରିବେ, ଯଦି ଆପଣ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ | ଭୁଲ ଧାରଣା ହଟାଯିବ | ଚାପକୁ ବଢାଇବା ପାଇଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଅଣଦେଖା କରିବା ସମ୍ଭବ, ତେଣୁ ଡାକ୍ତରୀ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସଜାଗ ରୁହନ୍ତୁ, ଯେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ଥର ଭାବନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଆଜି କିଛି ଅସ୍ଥିରତା ହୋଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ସମୟ ସହିତ ତୁମେ ନିଜକୁ ଗଢିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ନୂଆ କାମ ବାଟରେ ଆସିପାରେ | ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା କାମ କରାଯିବ | ଆଜି ବଡ କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ପରାମର୍ଶ ଦେଇପାରିବେ, ଯାହା ଜୀବନରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ହେବ | ତୁମେ ନିଜକୁ ଏକୁଟିଆ ପାଇବ ଏବଂ ଠିକ୍ ଏବଂ ଭୁଲ୍ ସ୍ଥିର କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବ | ଆପଣ ପରାମର୍ଶ ପାଇଁ କାହାକୁ ମଧ୍ୟ ଖୋଜୁ ନଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ହଠାତ୍ ଆପଣ ଉପକାରୀ ପରାମର୍ଶ ପାଇବେ | ଏହି ପରାମର୍ଶ ପାଇଁ ପରାମର୍ଶଦାତାଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ, ତେଣୁ ଆପଣ ସହଜରେ ଯେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ। ଯଦି ତୁମର ସାହାଯ୍ୟ ଦରକାର, ତେବେ ତୁମର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିବାକୁ ଦ୍ୱିଧା କର ନାହିଁ | ପ୍ରକଳ୍ପଗୁଡିକ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ବିତର୍କର କାରଣ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଏହା ଏକ ବିରକ୍ତିକର ପ୍ରମାଣ କରିବ | ଦିନର ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ତୁମର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ମୁକାବିଲା କର | ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ କୌଣସି ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ ପୋଷ୍ଟ ଖ୍ୟାତିର ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣ ଯେ କୌଣସି ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ସାଙ୍ଗ କିମ୍ବା ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ | ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ଚାକିରି ଆଶା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ଆଜି ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପଛରେ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଜଣେ ଅତି ଆକର୍ଷଣୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ବଢିବାର ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭ୍ରମଣ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଅଟେ | ଆପଣ ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ମନୋବଳ ଯୋଗୁଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ ନାହିଁ | ସଫଳତା ହେଉଛି ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟର ସମଷ୍ଟି | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗିତା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯେ କୌଣସି ବଡ଼ ସଫଳତା ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ଏକ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗ ପାଇଁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ପତିଙ୍କୁ ଘେରି ରହିପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଶକ୍ତି ସ୍ତର ଅଧିକ ହେବ | ତୁମର ବ୍ୟସ୍ତତା ତୁମକୁ କ୍ଳାନ୍ତ କରିପାରେ | ଏହି କାରଣରୁ ଆପଣ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନାହିଁ | ଘରର ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କିଛି ଛୋଟ ରୋଗ ସହିତ ସଂଘର୍ଷ କରିଆସୁଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଆରାମ ପାଇବେ ଏବଂ ସେମାନେ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *