12 ଅଗଷ୍ଟ 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି : ଗଣେଶ ଜୀ କୁହନ୍ତି ଯଦି ତୁମେ ଆଜି ଭ୍ରମଣ କରୁଛ ତେବେ ତୁମର ଲଗେଜକୁ ଅତିରିକ୍ତ ସୁରକ୍ଷା ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ବିରୋଧୀ ଏବଂ ବିରୋଧୀମାନେ ନରମ ହେବେ। ଅର୍ଥ, ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ଲୋଡ଼ିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ସମୟ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ | ସତର୍କ ରୁହ ଏବଂ ସଠିକ୍ ସୁଯୋଗକୁ ଅପେକ୍ଷା କର | ଘରକୁ ସଜାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଖାଲି ସମୟ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ |

ବୃଷ  : ଆଜି ଆପଣ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ କିଛି ମାନସିକ ଚାପ ପାଇପାରନ୍ତି | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ସହଯୋଗ କରି ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଧନର ଭଲ ଲାଭ ଅଛି, ଇର୍ସା କୁ ପଡିବ | ଭଲ ଚିନ୍ତା କର | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଦାବି ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବା ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବ | ପରିବାର ପାଇଁ ସମୟ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଭୁଲ ସଙ୍ଗଠନକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ତୁମେ ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଅଟକି ରହିଥିବା ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ମୁକାବିଲା କରିବେ | ଅସୁବିଧାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ସେୟାର ବଜାରରେ ଲାଭରୁ ଅତିରିକ୍ତ ଆୟ ହେବ | ବିପଦ ଏବଂ ଅନିଶ୍ଚିତତାକୁ ପରିତ୍ୟାଗ କରନ୍ତୁ | ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଗଭୀର ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ | ସର୍ଟକଟ୍ କ୍ଷତି ଦେବ | ଘରେ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆଜି ବିପଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଶତ୍ରୁ ପକ୍ଷ ବଳବତ୍ତର ରହିବ। ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ସହଯୋଗ କରି ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ନିଜ ମନକୁ ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଖୁସି ରଖନ୍ତୁ | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ମଧ୍ୟ ସଜାଗ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ମନରେ, ଧାରଣା ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ, ଯାହାଫଳରେ ତୁମକୁ ଜୀବନରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ | ଏହି କୌଶଳ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳ ହେବ | ସାମାଜିକ ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ହେବ | ନୂତନ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ହେବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟିବା ମଜା ଲାଗିବ | ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବ | ଆପଣ ଦିନସାରା ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ଟ୍ରେଣ୍ଡରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଆଜି, ତୁମ ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖିବାକୁ ପଡିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆମେ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବା | ବାଣିଜ୍ୟିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ହେବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସଜାଗତାର ଗୁଣ ଯେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଉନ୍ନତ କରିବାରେ ସହାୟକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହଜ ହେବ | ଅର୍ଥ ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଏବଂ ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡିକ ସଂଗଠିତ କରିବା ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ ଅଟେ | ପୁରୁଣା ଶତ୍ରୁମାନେ ଆଜି ତୁମର ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଜି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ବିଶେଷ କରି ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରେମର ଉପହାର ପାଇବ | ଅତ୍ୟଧିକ ଅଳସୁଆ ହେବ | ସୁଖ ନିର୍ମାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରିରେ ଅଗ୍ରଗତି କରାଯାଉଛି | ଅଧିକାରୀମାନେ ସହାୟତା ପାଇବେ | ଯେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ଥର ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଅଶାନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରେରଣା ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଛାଇ ହେବ | ଆଇନଗତ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ହଟାଯିବ | ଏକ ସୁନ୍ଦର ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ସଂଗଠିତ ହୋଇପାରିବ | ତୁମେ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପୁଅଠାରୁ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ପାଇବ | ଆମେ ଟଙ୍କାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ସଂଗଠିତ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବା |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ତୁମ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଖୁସି ଆଣିବ | ଆୟର ଉତ୍ସ ବିକାଶ ହୋଇପାରେ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶିକ୍ଷାଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଭ୍ରମଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଥକ୍କା ଏବଂ ଚାପ ଦେବ କିନ୍ତୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କେହି କେହି ତୁମର କାମକୁ ଅବରୋଧ କରିପାରିବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ବିଶ୍ଵାସ କର, ତୁମେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଖୁସିରେ ବିତାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି: ବାହାର ଲୋକଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ସତ୍ତ୍, େ, ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ଉପାୟରେ ଶକ୍ତି ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଲାଭ କରିବ | ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରିରେ ଖୁସି ହେବେ | କୃଷି ଭଲ ହେବ ଏବଂ ତୁମେ ଲାଭ ପାଇବ | ଭାଇଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣ ସହଜରେ ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ଜିତିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅସୁବିଧା ହେବ, ଅର୍ଥାତ୍ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ପରିବାରଠାରୁ ବିଚ୍ଛିନ୍ନତା ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଟଙ୍କା ଲାଭ ସହିତ ଯେ କୌଣସି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ | ବୈଦ୍ଧିକ ଆଲୋଚନା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ଆଜି ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କୌଣସି ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ହସ ଏବଂ ମଜା ଦିନକୁ ଖୁସି କରିପାରେ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ, ଏହି ଦିନ ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ସବୁକିଛିରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ତୁମର ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅ | ଘରେ ଶାନ୍ତି ରହିବ। ହୁଏତ ଭାବପ୍ରବଣ ଚାପ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସମ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ବିବାଦ ଉପୁଜିପାରେ | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ପ୍ରେମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ, ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ରୋମାନ୍ସ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ, ଆପଣ ପରସ୍ପରର ନିକଟତର ହୋଇପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟର କଳା ଏବଂ ଚରିତ୍ର ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଦିଗକୁ ଦୃଢ କରିବ | ଆଜି, ଯଦି ଆପଣ ଫଳାଫଳ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ନକରି କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଅପଚୟ ଆର୍ଥିକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ବାଧାବିଘ୍ନ ଦୂର ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ତୀବ୍ର ବିତର୍କ ହେତୁ ଦୁ sad ଖଦ ଭାବନା ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବା ଆବଶ୍ୟକ, ଯାହାଫଳରେ ତୁମେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିପାରିବେ | ସେଠାରେ ସାମାଜିକ ଯାତ୍ରା ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *