09 ଅଗଷ୍ଟ 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ

rasi-phala

ମେଷ:– ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏତେ ବି ଶୁଭ ନୁହେଁ, ଅତ୍ୟଧିକ ପରିଶ୍ରମ ଓ ଅନିଦ୍ରାଜନିତ ରୋଗପ୍ରତି ସାବଧାନ ରହିବା ଉଚିତ୍। ଅଯଥା ଧଁ। ଦୌଡ଼ ଲାଗିରହିବା ଯୋଗେ କ୍ଳାନ୍ତ-ଶ୍ରାନ୍ତ ହେବେ। ମାଲିମୋକଦ୍ଦମାରେ ପଶିଲେ ଅପଦସ୍ତ ହେବା ସାର ହେବ। ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାଧାରଣ ଲୋକ ସମ୍ପର୍କ କମିଯିବ। ଖାଇବା ପିଇବାରେ ଅବହେଳା କରିବାରୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବ। ପ୍ରତିକାର– ଗାଈକୁ କିଛି ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ। ଧବଳ ବର୍ସ୍ତ ପରିଧାନ କରନ୍ତୁ ,ସମସ୍ୟ ଦୁର ହେବ

ବୃଷ:– ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭଦାୟକ, କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରମୋଶନ ଓ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ସହନଶୀଳତା ଗୁଣରୁ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ। ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହାତଦେଇ କୃତ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବେ। କୋର୍ଟ କଚେରୀ ମାମଲାରେ ବିଜୟୀ ହେବେ। ପାରିବାରିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆତ୍ମସନ୍ତୋଷ ଲାଭ ଓ ସାମାଜିକ ଭାବମୂର୍ତ୍ତି-ସୁରକ୍ଷା ହେବ। ପ୍ରତିକାର:-ଗଙ୍ଗାଜଳ ସେବନ କରନ୍ତୁ। ଶିବଲିଙ୍ଗ ଉପରେ କ୍ଷୀର ଢାଳନ୍ତୁ

ମିଥୁନ:– ଆଜିର ଦିନରେ ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସିଦ୍ଧୀ କରିପାରିବେ, କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ମଧ୍ୟରେ ରଖିବାପାଇଁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ପାଇଁ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନେଇ ଆଲୋଚନା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସୁଫଳ ପାଇବେ। ପରୀକ୍ଷା ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଶୁଭଫଳ ମିଳିବ। ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କଠୁ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ, ସ୍ଥଗିତଥିବା କର୍ମଟି ପୂରଣ ହେବ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ପରିଲିଖିତ ହେବ। ଚେଷ୍ଟା କଲେ କର୍ମ ନିଯୁକ୍ତିରେ ସଫଳ ହେବେ। ପ୍ରତିକାର– ହଳଦୀଚନ୍ଦନ ମୁଣ୍ଡରେ ଲଗାନ୍ତୁ। ଏବଂ ହନୁମାନଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ

କର୍କଟ:– କର୍ମଚାରୀମାନେ ଭାରସାମ୍ୟ ରକ୍ଷାକରି ନିମ୍ନବର୍ଗଙ୍କ ଯୋଗେ ପରିସ୍ଥିକୁ ନିଜ ତରଫରେ ନେଇ, ସ୍ଵାର୍ଥସିଦ୍ଧିର ପଥକୁ ପ୍ରଶସ୍ତ କରିବେ। ଧର୍ମକାର୍ଯ୍ୟପ୍ରତି ମନବଳାଇ ବହୁତ ଶାନ୍ତି ଲଭିବେ। ପରିବାରରେ କାହାର ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟସମସ୍ୟା ନେଇ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି. ସାହିତ୍ୟ, କଳାରେ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବେ। ପ୍ରତିକାର : ଶିବ ଦର୍ଶନ କରି ପାଦୁକ ସେବନ କରନ୍ତୁ।

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ଅରୁଚିକର ଘଟଣା କାରଣରୁ ଉତ୍ସାହ ଜନକ ରହିବ ନାହିଁ। ଘରେ ପରିବାର ସହିତ ବାଦବିବାଦ ହେବ। ମାତାଙ୍କର ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଗିଡ଼ି ପାରେ, ଏହା ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ମନ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲିତ ରହିବ ନାହିଁ। ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଗିଡ଼ି ପାରେ ଏହି କାରଣରୁ ଅନିଦ୍ରା ରହିବେ। ମହିଳାମାନଙ୍କ ସହିତ ବ୍ୟବହାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଧନ ଏବଂ କୀର୍ତ୍ତିର ହାନି ହୋଇପାରେ। ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଚାକିରିରେ ଚିନ୍ତା ରହିବ। ସ୍ଥାୟୀ ସଂପତ୍ତି, ବାହନ ଆଦିର କାଗଜପତ୍ର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରହିବେ। କଳା କ୍ଷେତ୍ରରେ ରୁଚି ବଢିବ , ବେପାର-ବ୍ୟବସାୟରେ ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ହେଉଛି, ନୁଆ ପ୍ରସ୍ତାବ ମିଳିବ , ଯୋଗ୍ୟ ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ସଠିକ୍ ଶୁଭ ସମୟ ଅଟେ ।

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବୌଦ୍ଧିକ ତଥା ଲେଖନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରାରମ୍ଭ ପାଇଁ ଦିନ ଭଲ ଅଟେ। ଲମ୍ବା ପ୍ରବାସ କିମ୍ବା ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥଳର ଯାତ୍ରା କରିବାର ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପସ୍ଥିତ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ବିଦେଶରେ ରହୁଥିବା ମିତ୍ର କିମ୍ବା ସ୍ନେହୀଜନମାନଙ୍କର ଭଲ ସମାଚାର ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ଚାକିରିରେ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ସାହାଯ୍ୟ କମ ରହିବ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବେ। ସନ୍ତାନମାନଙ୍କର ବିଷୟରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ରହିବ। ବିରୋଧୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଗଭୀର ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ପଡ଼ନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆଜିର ଦିନର ଆରମ୍ଭ ବ୍ୟସ୍ତତାପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ , ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ହର୍ଷ ଆସିପାରେ ,ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ରୁଚି ବଢିବ , କିଛି ବ୍ୟସ୍ତତା ପୂର୍ବକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାରି କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ , ବେପାରରେ ନୁଆ ଯୋଜନା ପ୍ରାରମ୍ଭ ହେବ

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭଫଳଦାୟୀ ହେବ। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ଆୟୋଜନ ଆଜି ସଫଳ ହେବ। ବ୍ୟାପାରୀ ତଥା ବୈତନିକ କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭପ୍ରଦ ଦିନ ଅଟେ। ତାଙ୍କ ପଦୋନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ ଅଟେ। ଉପର ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବ। ଧନ, ମାନ-ସମ୍ମାନ ମିଳିବ। ପିତାଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବ। ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପନ୍ନ ହେବ। ସରକାରଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବ। ଅଫିସ୍ ର କାମରେ ବାହରକୁ ଯିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ। ଗୃହସ୍ଥଜୀବନରେ ସାମଞ୍ଜସ୍ୟ ରହିବ। ବେପାରରେ ରୂଣ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ , ଅନୁକୁଳ ପରିଣାମ ପାଇଁ ସକ୍ରିୟତା ଓ ନିଶ୍ଚିୟତା ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ , ବିଶେଷ ଲାଭ କାରଣରୁ ମନ ପ୍ରସନ୍ନତା ରହିବ , ସନ୍ତାନ ସୁଖ ମିଳିପାରିବ ।

ବିଛା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ସାବଧାନ ରହିବାକୁ ଉପଦେଶ। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ପ୍ରାରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ କ୍ରୋଧଙ୍କ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବେ। ଅନୈତିକ କାମବୃତ୍ତିରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ରାଜକୀୟ ଭୁଲ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ତଥା ସରକାରୀ ପ୍ରବୃତିଗୁଡ଼ିକରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଉପଦେଶ। ନୂଆ ସମ୍ବନ୍ଧ ସ୍ଥାପିତ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଗମ୍ଭୀରତାରେ ବିଚାର କରନ୍ତୁ। ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାରୁ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ। ଈଶ୍ଵରଙ୍କର ଆରାଧନା ତଥା ନାମ-ସ୍ମରଣରେ ଲାଭ ହେବ। ଲମ୍ବା ସମୟର ପରେ ବେପାରେ ଉନ୍ନତି ଦେଖାଦେବ , ପରିବାରର ସହଯୋଗ ମିଳିପାରିବ , କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଯୋଗ ହେଉଛି , କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବା ସମୟରେ କଟୁ କଥା କୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

ଧନୁ ରାଶି : ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ସେମାନଙ୍କର ମତାମତ ଲଗାଇବା ପୂର୍ବରୁ ସେମାନଙ୍କ ମତାମତକୁ ବିଚାର କରିବା ବୁଦ୍ଧିମାନ ହୋଇପାରେ | ଆଜି, ସକରାତ୍ମକ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଟଙ୍କା ଲାଭ ପାଇବେ, କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବୃଦ୍ଧି ରାଶି | ବ୍ୟବସାୟ ଭ୍ରମଣ ହୋଇପାରେ | ନୂତନ ଶତ୍ରୁମାନେ ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ପାରିବାରିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କିଛି କର୍ମଚାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିରୋଧ କରିପାରନ୍ତି | ନୂତନ ବାଣିଜ୍ୟିକ ଚୁକ୍ତି ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଯେକେହି ଏକ ବିତର୍କ କରିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ରୀତିନୀତି ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ବୃଥା ଟେନସନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ମୁକ୍ତ ଅନୁଭବ କରନ୍ତୁ, ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚ୍ଚୋଟତା ଦେଖାନ୍ତି ନାହିଁ, ତେବେ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ରାଜନୀତି ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଏକ ସଫଳତା ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ତୁମର କାମ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଏକ ଶିଶୁର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ : ଡା ଆଜି, କୁମ୍ଭ ର ଲୋକମାନେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ଏବଂ ଚିନ୍ତିତ କରିପାରେ | ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବାହାରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଯେ କୌଣସି ମୂଲ୍ୟବାନ ଆଇଟମ୍ ଅଦୃଶ ହୋଇପାରେ | ଦାନ୍ତ ବ୍ୟାଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳପ୍ରଦ ଫଳାଫଳ ଦେବ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣ ଏକତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନକୁ ମିଶ୍ରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଖାଲି ସମୟ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆପଣ ଆୟର ନୂତନ ମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବ୍ୟାଘାତ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଧନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଅଟେ | ଆଜି ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ | ତୁମର ଆଚରଣ କେବଳ ଲୋକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରେ | ବ୍ୟବସାୟକୁ ବିସ୍ତାର କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଋଣ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର ସାଥୀ ପ୍ରତି ତୁମର ଦାୟିତ୍। ବୁ। | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ଦିନ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *