01 ସେପ୍ଟମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଉପରେ ମା ମଙ୍ଗଳା ହେଲେ ପ୍ରସନ୍ନ

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର କୋର୍ଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି, ତୁମର ପୋଷାକ ପିଠିରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରିବ | ଆଜି ସେଠାରେ ଆଦର୍ଶଗତ ଦୃଢ଼ତା ରହିବ | ତୁମର ସୃଜନଶୀଳ ପ୍ରବୃତ୍ତି ମନରେ ରହିବ | ନିଜକୁ ଉତ୍ସାହିତ ରଖିବା ପାଇଁ, ତୁମର କଳ୍ପନାରେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଚିତ୍ର ସୃଷ୍ଟି କର | ହଠାତ୍ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଆର୍ଥିକ ବୋଝ ପକାଇପାରେ | ଆଜି ପକ୍ଷୀମାନଙ୍କୁ ତୁମକୁ ଖାଇବାକୁ ଦିଅ | ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ |

ବୃଷ : ଆଜି ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଅନେକ ଦିନ ଧରି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଆରାମ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଆଇନ ପରାମର୍ଶ ପାଇଁ ଜଣେ ଓକିଲଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯିବା ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆଜି, ଅତ୍ୟଧିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ହେତୁ ଆପଣ ମାନସିକ ଥକ୍କା ସହିତ ଶୋଇ ପାରିବେ ନାହିଁ | ଏବଂ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ ତୁମେ ଆଜି ଭୁଲ ବୁ stood ି ପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସାମ୍ନାରେ ତୁମେ ସର୍ବାଧିକ ସ୍ନେହ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଆଜି ତୁମର ଶାରୀରିକ ଶକ୍ତି ଏବଂ ମାନସିକ ସୁଖ ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ତୁମେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରିବ | ବନ୍ଧୁଗଣ, ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ | ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ଏବଂ ଉପହାର ପାଇବା ମଜା ହେବ | ଏହା ବିଷୟରେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି, ତୁମର ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦେଖାଯିବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ ସହଜରେ ହୋଇପାରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଅନେକ ଜିନିଷ ମାଗିପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଏବଂ ପ୍ରେମ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଜିଭକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ହେଲେ ମନ ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଖୁସି ରହିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ହଠାତ୍ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେତୁ ଆଜି ଏକ ସମସ୍ୟା ହେବ। ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆସିବ | ସାମାଜିକ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିଛି | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ କରାଯାଉଥିବା ପ୍ରୟାସଗୁଡ଼ିକ ଅର୍ଥପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଉନ୍ନତି ହେତୁ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ କିଣିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହଜ ହେବ | ଅନ୍ୟ ଦେଶରେ ବାଣିଜ୍ୟିକ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ହେଉଛି ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ | ଆଜି ତୁମର ପ୍ରାଣ ସାଥୀଙ୍କ ମନୋବଳ ଭଲ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ ମନୋଭାବରେ ରହିବେ | ସତେଜ ହେବା ପାଇଁ ଭଲ ଭାବରେ ଆରାମ କରନ୍ତୁ | ଶାନ୍ତ ରୁହ ପିତାଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ସୁଖ ନିର୍ମାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପରୀକ୍ଷା-ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ହରାଇବା ମଧ୍ୟ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନୋବଳକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ଧୂମପାନ ନିଶାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ପତି ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି କୌଣସି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଶାସନରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଏହି ମାମଲାରେ ବିଜୟଙ୍କର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | କୌଣସି ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା କର ନାହିଁ | ଇଚ୍ଛାକୃତ ଅବସ୍ଥାନ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ଆବଶ୍ୟକ | ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଜଡିତ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଠାରେ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ସବୁକିଛିରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ତୁମର ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅ | ଘରେ ଶାନ୍ତି ରହିବ। ହୁଏତ ଭାବପ୍ରବଣ ଚାପ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସମ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ବିବାଦ ଉପୁଜିପାରେ | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆଜି ପ୍ରେମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ରୋମାନ୍ସ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ, ଆପଣ ପରସ୍ପରର ନିକଟତର ହୋଇପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ତୁମର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ମତାମତ ବିନା କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ରହିବ | ବିରୋଧୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିବେ | ତା’ପରେ ମଧ୍ୟ ତୁମେ ସହଜରେ ତୁମର କାମ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ଆଜି ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଶୁଭ ଉତ୍ସବ ଆଣିଛି |

ମକର ରାଶି: ଆଜି ରୋଜଗାର ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ସମାଜରେ ତୁମର ସମ୍ମାନ ଓ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଆପଣ କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣ ମନକୁ ଆସୁଥିବା ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ବିଚଳିତ କରିପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ରହିବ | ତୁମର ସ୍ୱର ତୁମର ସଫଳ ଜୀବନର ଆଧାର ଅଟେ | ତୁମର ଶବ୍ଦ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି ବୋଲି ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି। ଆୟର ମାଧ୍ୟମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ଟଙ୍କା | ସମ୍ପର୍କ ତ୍ୟାଗରୁ ମଧୁରତା ଆସିବ | ମହୋଦ ପରିବାରରେ ସୁଖଦ ହେବ | ପରିବାରରେ କମ୍ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେତୁ ସେମାନେ ଜୀବନକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ମହିଳାମାନେ ପିଲାମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଅତ୍ୟଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଶଂସାର ବିଷୟ ହେବେ | ଆଜି ତୁମର ଧନର ଲାଭ ଅଛି | ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ତୁମେ ସୁଖ ଏବଂ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବ | ତୁମର ସ୍ୱଭାବରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହୁଅ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମ ହୁଅ | ଆଜି, ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଆଜି, ଛାତ୍ରମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୃଦୟ ସହିତ ଯାହା ବି କରନ୍ତି ତାହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଦିନର ଆରମ୍ଭ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅଳସୁଆ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *