ମହିଳାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏହି ସବୁ କଥା ଜାଣି ନଥାନ୍ତି ପୁରୁଷ ମାନେ , ସବୁବେଳେ ମହିଳା ଲୁଚାନ୍ତି ଏହି କଥା

aa

ଉଲ୍ଲେଖଥାଉ କି, ମହିଳାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଏ ଯେ ସେମାନଙ୍କ ପେଟରେ କୌଣସି କଥା ହଜମ ହୁଏ ନାହିଁ, ଏହା ଅତି ଶୀଘ୍ର ଜିନିଷ ବିସ୍ତାର କରେ, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ନିଜେ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ଆସେ, ସେମାନେ ରହସ୍ୟ ଲୁଚାଇବାରେ ବହୁତ ପାରଦର୍ଶୀ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରନ୍ତି, ମହିଳାମାନେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ଶୀଘ୍ର ସବୁକିଛି ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତି ନାହିଁ, ବିଶେଷ କରି ସେମାନେ ଏହାକୁ ପୁରୁଷମାନଙ୍କ ସହିତ ଆଦୌ  ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତି ନାହିଁ, ସେଥିପାଇଁ ପୁରୁଷମାନେ ମହିଳାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଯେତିକି ଜାଣନ୍ତି ସେତେ ଅଧିକ ଜାଣନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ସେହି ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ପାଇବେ | ଆମେ ରହସ୍ୟ ବିଷୟରେ କହିବୁ ଯାହା ପ୍ରତ୍ୟେକ ମହିଳା ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ଲୁଚାନ୍ତି |

girrl

ଅନେକ ଥର ମହିଳାମାନେ ଅନ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ଅବଶ୍ୟ ଏହା ଆମ ଭାରତୀୟ ସମାଜରେ ଭୁଲ ବୁଝାପଡେ କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ୍ୟ |

ଏକ ସର୍ବେକ୍ଷଣରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ଯେଉଁ ମହିଳାମାନଙ୍କର ବ୍ରେକଅପ୍ ଅଛି ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପୂର୍ବ ପ୍ରେମିକମାନଙ୍କୁ ଷ୍ଟକ୍ କରନ୍ତି, ଅର୍ଥାତ୍ ସେମାନେ ନିଜ ପ୍ରେମିକ କ’ଣ କରୁଛନ୍ତି, ସେମାନେ କାହା ସହିତ ଅଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନଶୌଳୀ ଏବଂ ଜାଣିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଆଗ୍ରହୀ ଅଟନ୍ତି | ସେ ଅନ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ଅଛନ୍ତି କି ନାହିଁ ତାହା ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ | ପୁରୁଷଙ୍କ ପରି ମହିଳାମାନେ ମଧ୍ୟ ପୁରୁଣା ପୁରୁଣା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଲଜ୍ଜିତ ହୁଅନ୍ତି |

ଯେତେବେଳେ ମହିଳାମାନେ ଏକୁଟିଆ ଥାଆନ୍ତି, ସେମାନେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ଯାହା ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ କରାଯାଇ ନଥାଏ, ଯେପରି ନୃତ୍ୟ, ଗୀତ, ମଜାଳିଆ ଫଟୋ ଉଠାଇବା, ବିକିନିରେ ନାଚିବା, ମେକଅପ୍ ଭଳି ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି |

ପ୍ରତ୍ୟେକ ଥର ମହିଳାମାନେ ସମାନ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କ ସାଥୀ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଲୁଚାଉଛନ୍ତି, ସେଥିପାଇଁ ଅନେକ ଥର ସେମାନେ ନିଜ ସାଥୀ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତି | ଏହା ଥିଲା ମହିଳା ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ଗୁପ୍ତ ରହସ୍ୟ , ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ପେଜକୁ ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *