ମହିଳାଙ୍କୁ ଏହି ପୋଜରେ ସେକ୍ସ କରିବାକୁ ଭାରି ମଜା ଲାଗିଥାଏ

img1

ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ବଢାଇଥାଏ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିଥାଏ |  ମହିଳାମାନେ ପ୍ରାୟତ ନିଜ ସାଥୀ ସହିତ ବିଛଣା ଉପରେ ଥିବା ଯନ୍ତ୍ରଣା କିମ୍ବା ଅନୁଭବକୁ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଏହି ପାରସ୍ପରିକ କ୍ରିୟା ଅଭାବ ଯୌନ ଅନୁଭୂତିକୁ ଅଧିକ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ କରିଥାଏ | ଏହିପରି ଯୌନ ପଦବୀ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ପୁରୁଷ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ପରେ ସମସ୍ତ ପ୍ରସନ୍ନତା ପାଇଥାଏ, ଏବଂ ଏହି ପୋଜିସନରେ ମଧ୍ୟ ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ବି ବହୁତ ଆରମ ମିଳିଥାଏ , ଆଜିର ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଆମେ ଏମିତି ହିଁ କିଛି ପୋଜିସନ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା |

gop

ଯୌନ ସମ୍ପର୍କର କିଛି ପୋଜିସନ : 

ମିଶନାରୀ ଯୌନ ସ୍ଥିତି: ଏହା ଏକ ପ୍ରାକୃତିକ ଯୌନ ସ୍ଥିତି ବା ପୋଜିସନ | ଜଣେ ପୁରୁଷ ଯେତେ କ୍ଳାନ୍ତ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ଏହି ଅବସ୍ଥାରେ ସେକ୍ସ କରିପାରିବେ | କିନ୍ତୁ ମହିଳାମାନେ କ୍ଲିଟୋରାଲ୍ ସେକ୍ସ ବିନା କ୍ଲାଇମାକ୍ସରେ ପହ ଛନ୍ତି ନାହିଁ | ଏହି ପୋଜରେ ନାରୀ ଉପରେ ପୁରୁଷ ଶୋଇ ରହି ୟୌନ କ୍ରୀୟା କରିଥାଏ , ଏଥିରେ ଉଭୟଙ୍କୁ ବହୁତ ଆରାମ ଲାଗିଥାଏ

ଡଗି Style: ପୁରୁଷମାନେ ଏଥିରେ ଗଭୀର ଅନୁପ୍ରବେଶ ଏବଂ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ପାଆନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସତ୍ୟ ହେଉଛି ଏହି ଶୌଳୀରେ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ବହୁ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିବାକୁ ପଡିବ | ଏହା ମଧ୍ୟ ଏକ ଯୋନୀ ସ୍ତର ହେବାର ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିଥାଏ |

ଷ୍ଟାଣ୍ଡିଂ ସେକ୍ସ ପୋଜିସନ୍: ଷ୍ଟାଣ୍ଡିଂ ସେକ୍ସ ପୋଜିସନ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଭଲ ଦେଖାଯାଏ | ଯଦି ଦୁଇ ଭାଗୀଦାରଙ୍କ ଉଚ୍ଚତାରେ ବହୁତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଅଛି, ତେବେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ମଧ୍ୟ ସମାନ କଷ୍ଟକର | ତେଣୁ ବହୁତ କମ ଲୋକ କେବଳ ଏହି ପୋଜିସନରେ ଯୌନ କ୍ରିୟା କରି ପାରନ୍ତି , କିନ୍ତୁ ଏଥିରେ ମଜା ବହୁତ ଆସିଥାଏ

କ୍ୟାଥରିନ୍ ହ୍ୱିଲ୍ ପୋଜିସନ୍: ଏହି ସ୍ଥିତି ଭଲ ଦେଖାଯାଏ କିନ୍ତୁ ଏହା କରିବା ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ସମାନ କଷ୍ଟକର | ଏହି ଅବସ୍ଥା ଆପଣଙ୍କ ପିଠି ଏବଂ ବେକ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ହେଲେ ଏହି ପୋଜିସନରେ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ଶୁଖ ପୁରୁଷଙ୍କୁ ମିଳିଥାଏ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *