ଥରେ ଏକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ ମିଆ ଖଲିଫା ନିଅନ୍ତି ଏତିକି ଟଙ୍କା। ମିଆଙ୍କ ଏହା ବିଶାଳ

miiiaaa

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲକୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ପାକିସ୍ତାନ ର ଜଣେ ହଟ୍ ଲେଡି ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ କହିବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ । ଯିଏ କି କେବଳ 30 ବର୍ଷ ବୟସ ରେ ହିଁ ନନିଜର କେରିଅର କୁ ସଫଳ ଭାବେ ଗଢି ପାରିଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ କହିବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ ।

miaa

ମିଆ ଖଲିଫା ଜଣେ 18 ବର୍ଷ ର ଯୁବତୀ ଅଟନ୍ତି ଯେକି ଜନ୍ମ ରୁ ପାକିସ୍ତାନ ଛାଡି ଆମେରିକା ର ଭେଗେସ୍ କୁ ଚାଲି ଜାଇ ଥିଲେ । ଏବଂ ପରେ ସେ ସେଠାରେ ଟଙ୍କା ଆୟ କରିବା ପାଇଁ ବିଭିନ୍ନ ପର୍ନ ଭିଡ଼ିଓ ମାନଙ୍କ ରେ କାମ କରି ଥିଲେ । ତେବେ ସେହି ପରି କ୍ଷେତ୍ର ରେ ସେ ନିଜର ଦକ୍ଷତା ବଳ ରେ ହିଁ ବହୁତ ଲୋକ ମାନଙ୍କ ମନ ରେ ରାଣୀ ହୋଇ ପାରି ଥିଲେ । ପାକିସ୍ତାନ ର ଲାହୋର ରେ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରି ଥିବା ଏହି ଯୁବତୀ ଙ୍କୁ ଏବେ କେହି ଜାଣି ନାହାଁଁନ୍ତି ବୋଲି କେହି କହି ପାରିବେ ନାହିଁ । ସେମିତି ତାଙ୍କର ର ଜିବନ ର କାହାଣୀ ବିଷୟ ରେ କହିବୁ ତେବେ ସେ ଯେତେ ବେଳେ ଭେଗସ୍ ରେ ଏମିତିି ନିଜର ପର୍ନ ସାଇଟ୍ ଖୋଲି କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ

miaaaa

ଏବଂ ପରେ  ଯେତେ ବେଳେ ଘର କୁ ଫେରିଲେ ତେବେ ସେହି ଠାରେ ନିଜର ପରିବାର ଲୋକ ମାନେ ତାଙ୍କୁ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପାଇଁ ରାଜି ହୋଇ ନ ଥିଲେ । ଏମିତି ରେ ଯେବେ ପରିବାର ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ଏହି ବ୍ଲ ଫିଲ୍ମ କରିବାର ଦେଖିଲେ ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଆଉ ପ୍ରେବଶ କରିବା ପାଇଁ ଦେଲେ ନାହିଁ । ସେହି ପର ଠାରୁ ଆଉ ସେ ପାକିସ୍ତାନ ଜାଇ ନାହାଁନ୍ତି । ଏବେ ସେ ଆମେରିକାର ର ନାଗରିକତ୍ୱ ନେଇ ସାରିଛନ୍ତି ।

miiiaa

ଗୋଟିଏ ବ୍ଲ ଫିଲ୍ମ କରିବା ପାଇଁ 3000$ ନେଇ ଥାନ୍ତି । ଜାହା ଭାରତୀୟ ମୂଦ୍ରା ରେ 2 ଲକ୍ଷ 10 ହଜାର ଟଙ୍କା ଅଟେ । ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସେ ବିବାହିତ ଏବଂ ସ୍ୱାମୀ ପିଟର ଙ୍କୁ ସେ ବିବାହ କରି ଥିଲେ । ସେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରି ଥିଲେ । ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *