ଝିଅମାନେ ନିଜ କୁମାରୀତ୍ୱ କେଉଁ ପୁଅଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଗରୁ କଣ ହେଉ ଥିଲା ନା ଯୈନ କ୍ରିଆ ସମନ୍ଧିୟ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟ ରେ କଥା ହେବାକୁ ଖୋଲା ଖୋଲି ଭାବେ ଲୋକ ମାନେ ସଂଙ୍କୋଚ କରୁ ଥିଲେ , ସେମାନଙ୍କୁ ଏହି ବିଷୟରେ କଥା ହେବା ପାଇଁ ସାଧାରଣ ଭାବେ ପସନ୍ଦ କରୁ ନଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ଆଲୋଚନା ତ ଦୂର ର କଥା ଏହି ବିଷୟ ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କ ପାଠ ପଢା ବି ହେଉଛି ।

ନିକଟ ରେ କରା ଜାଇ ଥିିବା ରିସର୍ଚ୍ଚ ଅନୁସାରେ 30 ବର୍ଷ ରୁ କମ୍ ବୟସ ର ଝିଅ ମାନେ ନିଜ ବୟସ ଠାରୁ ଅଧିକ ବୟସ ରହି ଥିବା ପୁଅ ମାନଙ୍କ ସହିତ ଶାରିରୀକ ସଂମ୍ପର୍କ ବନେଇବା ପାଇଁ ବେଶୀ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଏହା 18 ବର୍ଷ ରୁ 30 ବୟସ ର ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ନେଇ କରା ଜାଇ ଥିିବା ଏହି ସର୍ଭେ ରେ 70 ପ୍ରତିଶତ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ମତ ରହି ଥିଲା କି ସେମାନେ ନିଜ ଠାରୁ କିଛି ବର୍ଷ ବଡ ପିଲା ମାନଙ୍କ ସହିତ ସେହି କାମ କରିବା ପାଇଁ ବେଶୀ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। କାରଣ ଏହାର ପ୍ରଥମ କାରଣ ହେଲା ଅନୁଭବ । କମ୍ ବୟସ ର ପୁଅ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ବେଶୀ ବୟସ ର ପୁଅ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଏହି ଶାରୀରିକ ସଂମ୍ପର୍କ ବିଷୟ ରେ ଅଧିକ ଜ୍ଞ୍ୟାନ ରହି ଥାଏ ଯେମିତି କେବେ ଏବଂ କେମିତି କରିଲେ ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ସନ୍ତୁଷ୍ଟି ମିଳେ । ଏବଂ ସେମାନେ ବହୁତ ଗୁଡିଏ ସେକ୍ସ କରିବାର ଟେକ୍ନିକ୍ ଜାଣି ଥାନ୍ତି ଜାହା ବହୁତ ମଜା ସେମାନଙ୍କୁ ଦେଇ ଥାଏ ।

ସେହି ଝିଅ ମାନେ ସବୁ ବେଳେ ନିଜର ଭର୍ଜିନି କୁ ସବୁ ବେଳେ ବେଶୀ ବୟସ ପୁଅ ମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନଷ୍ଟ କରିବା ପାଇଁ ଚାହିଁ ଥାନ୍ତି ଏମିତି କଣ ପାଇଁ ନା କମ୍ ବୟସ ର ପୁଅ ମାନେ ସବୁ ବେଳେ ନିଜର ସୁଖ ଉପରେ ଅଧିକ ପ୍ରାୟରିଟି ଦେଇ ସେମାନେ ଝିଅ ଉପରେ ପାଶବିକ ଅତ୍ୟାଚାର କରିବାରେ ଲାଗି ଥାନ୍ତି ସେମାନେ ଅତି ଶିଘ୍ର ଏହାକୁ କରି ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ଅତ୍ୟାଚାର ର ଶୀତାର କରେଇ ଥାନ୍ତି ହେଲେ ଏମିତି ବେଳେ ବଡ ବୟସ ର ପୁଅ ମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଏହି ବିଷୟ ରେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଅନୁଭବ ରହି ଥାଏ । ଏବଂ କେମିତି ଭାବେ ଏହି କ୍ରିଆ କୁ କରା ଜାଇ ଥାଏ । ସେହି ବିଷୟ ରେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଜ୍ଞ୍ୟାନ ରହି ଥିବାରୁ ଝିଅ ମାନେ ସବୁ ବେଳେ ଏହି ବିଷୟ ର ଫୁଅ ମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।

girl

ଏହାର ଅନ୍ୟ ଏକ କାରଣ ମଧ୍ୟ ରହିଛି , ବଡ ବୟସର ପୁଅ ମାନେ ସାଧାରଣତ୍ଃ ବୁଝିଲା ସୁଝିଲା ହୋଇଥାନ୍ତି , ଏବଂ ଉପଯୁକ୍ତ ରୋଜ ଗାର କ୍ଷମ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାନ୍ତି , ତେଣୁ ସେମାନେ ନିଜର ପାଟନରର ଉଚିତ କେୟାର ନେବା ସହିତ ତାଙ୍କର ଧ୍ୟ୍ୟାନ ରଖିଥାନ୍ତି , ତେଣୁ ବଡ ବୟସର ପୁଅଙ୍କ ସହ ଝିଅମାନେ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ସାଧାରଣତଃ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *