ପ୍ରଥମ ଥର ସେକ୍ସ କଲା ପରେ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ଏହି ସବୁ ଅଙ୍ଗର ଆକାର ବଡ ହୋଇଯାଏ

ad-im

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ପ୍ରଥମ ଥର ଶାରୀରିକ ସଂମ୍ପର୍କ ବନେଇବା ପରେ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ଶରୀର ରେ କଣ ସବୁ ବଢି ଯାଏ , କଣ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ବିଷୟରେ ଜାଣିଛନ୍ତି । ପ୍ରଥମ ଥର ଶାରୀରିକ ସଂମ୍ପର୍କ ବନେଇବା ପରେ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ଶରୀର ରେ ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ପରିବର୍ତନ ଆସେ , ଆଉ ବହୁତ ଅଙ୍ଗ ଏପରି ଅଛି ଯାହା ସାଧାରଣ ଭାବେ ଅଳ୍ପ ବଡ ହୋଇଯାଏ । ଜାହାକୁ ବାହ୍ୟ ଏବଂ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ପରିବର୍ତନ ବୋଲି ଆମେ କହି ପାରିବୁ ।

girl

ଖାସ୍ କରି ଏହି ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ପରିବର୍ତନ କାରଣ ରୁ ହିଁ ମହିଳା ମାନେ ବହୁତ ଉତ୍ତେଜିତ ରହି ଥାନ୍ତି । ତା ଛଡା ପ୍ରଥମ ଥର ଶାରୀରିକ ସଂମ୍ପର୍କ ପରେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ମନ ଉପରେ ହିଁ ପଡି ଥାଏ , ପ୍ରଥମ ଥର ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ପରେ ମହିଳାଙ୍କ ମନରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖାଯାଏ । ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ସେମାନେ ବହୁତ ଖୁସି ରହି ଥାନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ସବୁ ଜିନିଷ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ ।

ବାହ୍ୟ ପରିବର୍ତନ ର କଥା କହିବା ତେବେ ମହିଳା ମାନଙ୍କର ସ୍ତନ୍ତ ଏବଂ ପିଚ୍ଚା ର ଆକାର ରେ ପରିବର୍ତନ ହୋଇ ଥାଏ । ଏକ ଷ୍ଟଡି ରେ କୁହାଜାଇଛି କି ମହିଳା ମାନଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଥର ସଂମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ତନ ଏବଂ ପିଚ୍ଚା ର ଆକାର ରେ 25 ପ୍ରତିଶତ ଅଧିକ ବଡ ହୋଇ ଯାଏ , ଯାହା ସାଧାରଣତ୍ 1000 ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ଏକ ରିସର୍ଚ କରି ଜଣା ପଡିଥାବାର ସୁଚନା ମିଳିଛି ।

girrl

ଯେଉଁ ମାନେ ପ୍ରତି ଦିନ ସମନ୍ଧ ବନେଇ ଥାନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ମାନସୀକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହେ । ଏବଂ ସେମାନେ ସବୁ ଦିନ ନିଜକୁ ଫ୍ରେସ୍ ଅନୁଭବ କରି ଥାନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ଦିମାଗ୍ ସାକାରାତ୍ମକ ରୂପେ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ଥାଏ । ଇଂଲଣ୍ଡ ଏବଂ ଆମେରିକା ରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି କି ସମ୍ପର୍କ ବନେଇ ଥିବା ମହିଳା ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ଆଇକ୍ୟୁ ଲେବୁଲ ଅଧିକ ହୋଇ ଥାଏ । ସେହି ପରି ବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରାକୃତିକ ରୂପେ ବି ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ପରିବର୍ତନ ହୋଇ ଥାଏ ।ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଓଜନ , ରକ୍ତବାହୀକ ପ୍ରସାରିତ ଅଧିକ ହେବା ଏବଂ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ସବୁ ବେଳେ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ସ୍ତନ ଉପରେ ହିଁ ପଡେ

ଶାରୀରିକ ସମ୍ମନ୍ଧ ବନେଇ ଥିବା ମହିଳା ଙ୍କୁ ଅଧିକ ଭୋକ ହୁଏ । ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମାସିକ ଧର୍ମ ରେ ବି ବିଳମ୍ବ ଘଟି ଥିବାର ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳେ । ଏବଂ ପୂର୍ବ ରୁ ସେମାନେ ଅଧିକ ଉଜ୍ୱଳ ଦେଖା ଜାଇ ଥାନ୍ତି ।ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *