8 ଜୁଲାଇ 2020 ବୁଧବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦୀନ , କଣ ରହିଛି ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ : ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସମୟ ହେବ | ଗଣେଶ ସର୍ବସାଧାରଣ ଜୀବନରେ ଅସନ୍ତୋଷ ବା ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନର ସମଷ୍ଟି କୁହନ୍ତି | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଛୋଟ ସ୍କେଲରେ ଏକ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ପରେ ଲାଭବାନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିବ | ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ବିତର୍କ କିମ୍ବା ତୀବ୍ର ଆଲୋଚନା ନାହିଁ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଥିବା ସହକର୍ମୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ-ସଫଳତା ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ପାଇବେ | ଚିନ୍ତାରେ କୁହ ଏବଂ ସାଥୀକୁ ଖୁସି ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | ଯଦି ତୁମେ ବିବାହିତ, ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀ ସହିତ ଏକ ଗମ୍ଭୀର ବିଷୟ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରିପାରିବ | ଏହାର ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀ ଏବଂ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କୁ ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ | ଗଣେଶଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ, ଆପଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଟଙ୍କା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ତୁମେ ତୁମର ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ | ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ସମ୍ପର୍କ ଏବଂ ବୈବାହିକ ସୁଖ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ କ୍ରୋଧ ବହନ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମାଆର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଯଦି କୌଣସି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଅଛି, ତେବେ ଏହାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ମନକୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିବା ହେତୁ, କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବାଧା ଆସିପାରେ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜ ଲକ୍ଷ୍ୟରୁ ବିଚ୍ୟୁତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କିଛି ଅଭିଯୋଗ ଆସିବ | ଆଖିରେ କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରବୃତ୍ତିକୁ ହଟାଇଲେ ଲାଭ ହେବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଘର୍ଷଣରୁ ଦୂରେଇ ରହିବ | ନିଜକୁ ଫିଟ୍ ରଖିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଯୋଗ ଏବଂ ବ୍ୟାୟାମ କରିବା ଉଚିତ୍ |

ସିଂହ ରାଶି : ଯଦି କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା ଅଛି, ତେବେ ଏହା ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ପାସ୍ ହୋଇପାରେ | ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ପ୍ରକଳ୍ପ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହାକୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଯାହାଦ୍ୱାରା ଅଗ୍ରଗାମୀ ଅବସ୍ଥା ଅନୁକୂଳ ରହିବ | ବାରମ୍ବାର ଆପଣଙ୍କ କବାଟ ବାଡେଇବ ନାହିଁ | ତେଣୁ ସୁଯୋଗର ସୁଯୋଗ ନେଇ ଆଗକୁ ବଢ଼ାନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଅନେକ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ସ୍ଥିରତା ଏବଂ ମନର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସଫଳ କରିବ | ମାନସିକ ଓଜନ ଆଜି ହାଲୁକା ହେବ | ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଆସିବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନ କରାଯିବ ଏବଂ ସମାଜରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାଙ୍କ ପରି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଉପଯୋଗୀ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆଜି କରାଯାଇଥିବା ବିନିଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ସମୃଦ୍ଧତା ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସୁରକ୍ଷା ବୃଦ୍ଧି କରିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମସ୍ୟା ଅଛି, ତେବେ ଆପଣ ଏହା ସହିତ ଜଡିତ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ | କ୍ରୋଧ ଏବଂ କ୍ରୋଧରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ, କଥାରେ ଶାନ୍ତ ରୁହ | ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ସେତେବେଳେ ହିଁ ଦିନର ଶୁଭକାମନା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ଏକ ଧ୍ୟାନ ମନ ସହିତ ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ସତର୍କତାର ସହିତ ଧୀରେ ଧୀରେ ଚଲାନ୍ତୁ | କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ | ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ତାଲିକା କର ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ନିଜକୁ କାହାଠାରୁ କମ୍ ଭାବ ନାହିଁ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି କ୍ରୋଧ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ତେଣୁ କ୍ରୋଧ ଛାଡି ଶାନ୍ତିର ରାସ୍ତା ଆପଣେଇବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଶିକ୍ଷା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରୟାସରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ସହ ଜଡିତ ଏକ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାକାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ଲୋଡ଼ିବା ସର୍ବଦା ଏକ ଭଲ ଚିନ୍ତାଧାରା | ଯଦି ଆପଣ କିଛି କାମ ପାଇଁ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଉପକୃତ ହେବେ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ୟାରୁ ଶୀଘ୍ର ମୁକ୍ତି ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ, କାରଣ ଆପଣ ଇଚ୍ଛା ସହିତ ଯେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ, ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟୀ ତେବେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ସୁଯୋଗ ଆଣିପାରେ | ଆପଣ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିପାରିବେ | ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଆୟର ମାଧ୍ୟମ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ପରିବାରର ସହଯୋଗରେ ଆୟ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବାଣିଜ୍ୟ, ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକର ଇତ୍ୟାଦିରେ ଉନ୍ନତି ମଧ୍ୟ ଆୟ ଉପକୃତ ହେବ | ତୁମର ଆଚରଣ ଏବଂ କ୍ରୋଧ ଉପରେ ଯାଞ୍ଚ କର, ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଆଖିରେ ସାମାନ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରତି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ ଏବଂ ଏକ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ନଜର ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚର ଦିନ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ବହୁତ ଭଲ ହେବ ନାହିଁ | ପରିବାରର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହେବ | ମନରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଅନିଶ୍ଚିତତା ହେତୁ ମାନସିକ ଅସନ୍ତୋଷ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କୁ ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରୟାସରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଆମେ ଆୟର ମାଧ୍ୟମ ବଢ଼ାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବୁ | ଆୟ ଯେତେ ଅଧିକ, ଖର୍ଚ୍ଚ ସେତେ ଅଧିକ | ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟୟ ସମାନ ରହିବ | ମନ ଦୁଃଖ ରହିବ | କହିବା ସମୟରେ ସଂଯମ ରୁହନ୍ତୁ | କାହା ସହିତ ବିତର୍କ କିମ୍ବା ଝଗଡା କରିବା ସମସ୍ୟାକୁ ଆହୁରି ଖରାପ କରିପାରେ | ଯଦି ଏକ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଅଛି, ତୁରନ୍ତ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ କଥା ହୁଅନ୍ତୁ, ଏହା ଶୀଘ୍ର ଶେଷ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସମ୍ମାନର ଉଲ୍ଲଂଘନ ହେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଆପଣ ଯେତେ ଅଧିକ କାମ କରିବେ, ସେତେ ଅଧିକ ଲାଭ କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | କାରଣ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ସ୍କ୍ରାମବଲ୍ ସମ୍ଭବତ। | ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଆପଣ ଅର୍ଥନୈତିକ ସଂସ୍କାରରେ ସଫଳ ହେବେ | କିଛି ବିଶେଷ ଲାଭର ଦୁର୍ବଳତା ହେତୁ ଭାଗ୍ୟର ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ କମ୍ ଅଟେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆଜି ଫଳ ଦେଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ତୁମେ ତୁମର ଧର୍ଯ୍ୟ ବଜାୟ ରଖିବା ଉଚିତ ଏବଂ ଅଧିକ ସ୍ୱାଧୀନ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରିବା ପାଇଁ ତୁମର ସମୟ ସହିତ ଅଧିକ ଦୂରକୁ ଯାଅ ନାହିଁ ଏବଂ ସେହି ଉପାୟରେ ତୁମେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ଉପାୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆଜି ଶରୀର ଏବଂ ମନର ସତେଜତାର ଅନୁଭୂତି ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଘରେ କିମ୍ବା ଯେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବାକୁ ଆପଣ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଭାଗ୍ୟର ମିଶ୍ରଣ ଆୟର ମାଧ୍ୟମ ବୃଦ୍ଧି କରିବ ଏବଂ ଏହାକୁ ଲାଭଦାୟକ କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ବୁଦ୍ଧି କୌଶଳରୁ ଉପକୃତ ହେବା ଜାରି ରଖିବ | ଭଲ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ବାହାରକୁ ଯିବାର ପ୍ରସଙ୍ଗ ଛିଡା ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କୌଣସି ନକାରାତ୍ମକ ଭାବନା ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଏହାକୁ ହଟାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ପରିସ୍ଥିତିରେ, ମନକୁ ଏକାଠି ରଖିବାକୁ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *