28 ଜୁଲାଇ 2020 ମଙ୍ଗଳବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସମାଧାନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ରୁଟିନ୍ ସଂଗଠିତ ହେବ | ବୟସ୍କ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସେଠାରେ ଶିଶୁ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଘରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିପାରେ, ଦୁର୍ବଳ ମନୋବଳ ହେତୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ପ୍ରତି ଦୃଢତାର ଅଭାବ ରହିବ | ଭୟ ତୁମର ଖୁସିକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ତୁମର ମନୋଭାବକୁ ସଚ୍ଚୋଟ ଏବଂ ଖୋଲା ରଖ | ପରିବାର ସହିତ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବା ଦ୍ୱାରା ମାନସିକ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠାକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ପାରିବେ | ପାଇକ ଏକ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଧର୍ମ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବୌଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବ | ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସାବଧାନତାର ସହିତ କର | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ | ତୁମର ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖ | ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ଦୃଢ ମନୋବଳ ସହିତ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସମୁଦାୟ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ଅଛି | ଜୀବନ ସାଥୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଅଂଶଗ୍ରହଣରେ ଲାଭ ହେବ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ନିକଟତରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ ଗୁଡିକ ଠିକ୍ ସମୟରେ ପୂରଣ ପାଇଁ ମନ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ବିଚାରାଧୀନ ପ୍ରକଳ୍ପଗୁଡିକ ସମାପ୍ତି ଆଡକୁ ଗତି କରିବ | ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଦୁର୍ବଳତାର ଯତ୍ନ ନେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସୁଖଦ ଅନୁଭବ ଦେବେ | ଚିନ୍ତା ନକରି ତୁମର ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଖୋଜିବାକୁ ପଡିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଆଜି ତୁମର ସମ୍ପତ୍ତି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ। ଆଜି ଆପଣ ଭାବପ୍ରବଣତାରେ ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଅଭିଜ୍ଞ ଲୋକଙ୍କ ମତ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଅନୁକୂଳ ସମୟ | ତୁମର ନକାରାତ୍ମକ ମନୋଭାବ ହେତୁ ତୁମେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ନୁହଁ | ରିସ୍କ ନିଅ ନାହିଁ | ଶକ୍ତିରୁ ଉପକୃତ ହେବେ | କ୍ଷତି-ଦୁର୍ଘଟଣା ସମୁଦାୟ | ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଧୀର ହେବ | ତୁମର କ୍ରେଜକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ | ଆର୍ଥିକ ସଂସ୍କାର ସମ୍ଭବ। ଚେଷ୍ଟା କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ବାଧା ଏବଂ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ, ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନାଗୁଡିକ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରନ୍ତୁ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କରୁଥିବା କୌଣସି ଜିନିଷକୁ ବିପଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଭଲ ଆକାରରେ ରୁହ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ଅଳସୁଆ ଅନୁଭବ କରିବେ | ମନରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ସମ୍ପତ୍ତି ଉପକୃତ ହେବ, ବିରୋଧୀମାନେ ଅସୁବିଧା ଦେଇପାରନ୍ତି | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱପ୍ନକୁ ସାକାର କରିବାର ସମୟ | ବ୍ୟବସାୟ ଭ୍ରମଣରେ ଅନୁକୂଳ କାରବାର ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଦୀକ୍ଷିତ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବେ | ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା ହେଉଛି ଯୋଗ | ବାହାର ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିବେ | ବୃତ୍ତିଗତ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଘଟିବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ଅଛି | ତୁମର ପ୍ରିୟ କ’ଣ କୁହନ୍ତି ତୁମେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ, ଆପଣଙ୍କୁ କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଚାକିରିର ପଦୋନ୍ନତି ହେବ | ଶରୀର ସୁସ୍ଥ ରହିବ ଏବଂ ମାନସିକ ଚାପ ଦୂର ହେବ | ଘରେ ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ। ଭଲ ସମୟ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇ ପାରିବେ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସୁବିଧା ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇଛନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବେ ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଉଷ୍ମ ହେବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଲୋକମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକାରିତାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଜିନିଷଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ରହିବ | ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଭାବନା ପ୍ରତି ଅଧିକ ସହୃଦୟ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାକୁ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ମୁକ୍ତ ଭାବରେ ବାଣ୍ଟିବେ | ମନ ଖୁସି ହେବ | ଆର୍ଥିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ପୂଜା କର। ବାହାରେ କୌଣସି ଜିନିଷ ପାଇଁ ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ ଏବଂ ନିଜକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚିପାରେ

ତୁଳା ରାଶି :ଆଜି ଟଙ୍କା ହେତୁ ଟେନସନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଏହାକୁ ବିଚାର କରିବାକୁ ହେବ | କ୍ୟାରିୟର ଅଗ୍ରଗତି କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମୁଖ୍ୟତ ତୁମର ବିବେକ ମନର ଅବସ୍ଥା ସହିତ ସମ୍ବନ୍ଧିତ | ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ରୋଗରୁ ରକ୍ଷା କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ସଫଳତା ପାଇଁ ଧର୍ଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମେ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ଘରେ ଏକ ମାଙ୍ଗିକାଲ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବାକୁ ପଡିବ କିମ୍ବା ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଚାର୍ଜର ଅତ୍ୟଧିକ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ନିଜକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ମତଭେଦ ବଢିପାରେ | ଜଣେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ହଠାତ୍ ଲାଭରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ | ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଅଟେ | ନୂତନ ଯୋଜନା ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ଉପରେ ଟିକିଏ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖ | ଆପଣ କିଛି କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିପାରନ୍ତି | ସାଙ୍ଗମାନେ ସାହାଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଫଳତାର ସହିତ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଆଜି ବିସ୍ତାର ହେବ | ଚାକିରିରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ସହାୟତା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ସମୟର ଅଭାବ ହେତୁ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପ୍ରେମ ଏବଂ ରୋମାନ୍ସକୁ ହରାଇପାରେ | ଶତ୍ରୁମାନେ ବିଜୟ ପାଇବେ | ଆଜି ମଧ୍ୟ ଛାତ୍ରମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ହଠାତ୍ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଆର୍ଥିକ ବୋଝ ପକାଇପାରେ | ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଖୁସିରେ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ବ ital ବାହିକ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ସମନ୍ୱୟ ଘଟିଛି, ଏହି ସୁଯୋଗର ସୁଯୋଗ ନିଅନ୍ତୁ | ସେହି ସମୟରେ, ଯଦି କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅସୁବିଧା ଥାଏ, ତେବେ ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | କୌଣସି କାରଣରୁ ଅତିରିକ୍ତ ଖର୍ଚ୍ଚ ବହନ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବାପା କିମ୍ବା ସଂପୃକ୍ତ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କାରଣରୁ ଚାପ ମିଳିପାରେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଘରୋଇ ସ୍ତରରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଯେଉଁମାନେ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବେ। ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ମନକୁ ଆସିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପରିବାରରେ ମାଙ୍ଗାଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | କାରବାର ଏବଂ ବିନିଯୋଗରେ ରିସ୍କ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସଫଳତା ନ ପାଇବା ମାନସିକ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ କାରଣ ବିଭିନ୍ନ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ | ଜୀବିକା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ, କିନ୍ତୁ ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ। ଆଜି ମଧ୍ୟ ଅର୍ଥ ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର ଏବଂ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର, ନଚେତ୍ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀ ଅଲଗା ହୋଇପାରେ | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *