22 ଜୁଲାଇ 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ , କଣ ରହିଛି ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଭଲ ଭାବନାତ୍ମକ ଅଭିବ୍ୟକ୍ତିରୁ ସଂବନ୍ଧରୁ ମଧୁରତା ଆସିବ , ଆଜି ନିଜକୁ ଉର୍ଜାବାନ ଆସିବେ , ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଆୟୋଜନ କରିବେ । କାର୍ୟସ୍ଥଳରେ ସୁଧାର ଆସିବାର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖାଦେଉଛି , ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଆହୁରି ବଢିଯାଏ  କିଛି ଲୋକଙ୍କର କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମୁଡ୍ ଖରାପ ହୋଇପାରେ । ପଇସାର ଅସୁବିଧା ଦୁର ହୋଇଯିବ ।

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବାହାନ ସାବଧନତା ସହ ଚଳାନ୍ତୁ , ପରିବାର ସହ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ , ଅବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କର ବିବାହ ମାର୍ଗରେ ଆସୁଥିବା ସବୁ ଅସୁବିଧା ଦୁର ହେବ , ପରିଶ୍ରମ ଓ ଲଗନ ବଳରେ ଆସୁଥିବା ଦିନରେ ମନ ମୁତାବିକ ସଫଲତା ହାସିଲ୍ କରିବେ , ହନୁମାନ ଚାଳୀଶାର ପାଠ କରନ୍ତୁ ଲାଭ ମିଳିବ , ଛୁଆଙ୍କୁ କେଉଁ କୋର୍ସରେ ଦାଖିଲା କରାଇବେ ।ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ଦରକାର|

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି କିଛି ନୁଆ ଯୋଜନା କରିବେ , ଯାହା ଭବିଷ୍ୟରେ କାମ ଦାୟକ ହେବ , କେଉଁ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ରମ କରିପାରନ୍ତି , କେଉଁ ସାଧୁ ସନ୍ଥଙ୍କ ଆଶିର୍ବାଦ ମିଳିପାରେ , ଆଜି ଯୋଜନା କରି କାମ କରିବେ , ଲମ୍ବା ସମୟରୁ ଚାଳି ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ , ବିଦ୍ୟାର୍ଥିଙ୍କ ପାଇଁଂ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ଭଲ ସମୟ ଚାଲୁଛି , ଷଡଯନ୍ତ୍ର କାରି ବିଫଳ ହେବେ ।, ପରିବାରର କେଉଁ ବଡ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ ।

କର୍କଟ ରାଶି : ଗଣେଷଜୀ କହନ୍ତି ଏକ ତରଫା ପ୍ରେମ ଆପଣଙ୍କ ନିରାଶା କରିପାରିବ , ଜୀବନସାଥୀ ସହ କେଉଁ ଆଡେ ବୁଲିଯିବାର ପ୍ଲାନ୍ ବନାଇପାରିବେ , ଚିନ୍ତାଗୁଡିକ କାରଣରୁ ମାନସିକ ଭାର ରହିପାରେ , ଯାହାକି ମାନସିକ ରୁପରେ ଅସୁସ୍ଥ୍ୟ ରଖିପାରିବେ , ପରିଜନଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ହେବାର ପ୍ରସଙ୍ଗ ହୋଇପାରେ , ସନ୍ତାନ ସଂବନ୍ଧି ଚିନ୍ତାଗୁଡିକ କିଛି ଅସୁବିଧା ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରେ , ବିଦ୍ୟାର୍ଥି ବର୍ଗ ପରୀକ୍ଷାକୁ ହାଲକାରେ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ , ଭଲ ଅଙ୍କ ପାଇଁ ଓ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତୁ ।

ସିଂହ ରାଶି – ଏହି ରାଶି ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ଶାନି ଭ୍ରାଥ ପଢ଼ୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ଅଛନ୍ତି, ସଠିକ୍ ଦିଗ ବାଛିବା ଆପଣଙ୍କୁ ଛିନ୍ନଛତ୍ରରୁ ରକ୍ଷା କରିପାରିବ | ଆଜି ତୁମର ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ଶରୀରର ସ୍ୱଚ୍ଛତା ବିଷୟରେ ଅଧିକ ସଚେତନ ହେବାର ଏହା ହେଉଛି ସମୟ | କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ତେଜିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କୌଣସି ବିଶୃଙ୍ଖଳା କିମ୍ବା ବାଧା ବିନା ସନ୍ତୋଷଜନକ ଭାବରେ ଆଗକୁ ବଢିବ

କନ୍ୟା ରାଶି : କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଯଥାସମ୍ଭବ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଟଙ୍କା କାରବାର କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଯେତେବେଳେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆବଶ୍ୟକ ସେତେବେଳେ ଯାତ୍ରା କରନ୍ତୁ | ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ପାଦ ଛୁଇଁ ଆଶୀର୍ବାଦ ନିଅ, ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ସମାଜର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ରହିବ | ତୁମକୁ ଶୀଘ୍ର କିମ୍ବା ଶୀଘ୍ର କିଛି ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ଆଜି ତୁମେ ଶନି ଦେବଙ୍କ ଆରତୀ ପ୍ରଦର୍ଶନ କର |

ତୁଳା ରାଶି : ଅର୍ଥନୈତିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ, ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ଭଲ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଟଙ୍କା କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ | ସାନ କୁର୍ମବେଢ଼ାର ପ୍ରତିପାଳକ ଗୁରୁତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକୁ ସହିତ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ। ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ତୁମକୁ ସମର୍ଥନ କରିବ ତେଣୁ ତୁମେ ସାହସୀ ଏବଂ ସାହସୀ ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବ | ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦିଅ, ତୁମର ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ | ଆଜି ରାତିରେ ତେଲ ତେଲର ଏକ ଦୀପ ଜାଳନ୍ତୁ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜିବୀଚ ରାଶି ଲୋକ ଶନି ଦେବଙ୍କୁ ସୋରିଷ ତେଲରେ ଅଭିଷେକ କରନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ଏବଂ ସହାର୍ଦ୍ଦ୍ୟ ତୁମର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ରହିବ | ସମୟ ଖୁସି ଏବଂ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେଇଥାଏ | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଯାହା କୁହାଯାଇଛି, ସେଥିପାଇଁ ତୁମେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ, ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଧନର ବର୍ଷା ପାଇଁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସମୁଦାୟ ଅଛି | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ଧନୁ:- ଘରୋଇ ଚିନ୍ତା ଧୀରେ ଧୀରେ ସମାପ୍ତ ହବ।ନୂଆ ଘର ନିର୍ମାଣ କିମ୍ବା ମରମାତି ପାଇ ଯୋଜନା କରିବେ।ଶିଳ୍ପ ଓ ବାଣିଜ୍ୟରେ ସନ୍ତୋଷ ଜନକ ଫଳ ମିଳିବ।ମହିଳା ମାନେ ଘର କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ। ପ୍ରତିକର- ଅର୍ଥ ଦାନ କରନ୍ତୁ।

ମକର:- ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ରେ ଅର୍ଥ ବ୍ୟୟ କରିବେ।କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଲାଗି କରିଥିବା ପ୍ରୟାସ ରେ ସଫଳତା ପାଏବେ।ରାଜନୀତି ରେ ମାନ ସମ୍ମନ ପାଇବେ। ପ୍ରତିକାର-ମା ଦୁର୍ଗା ଙ୍କୁ ଉପାସନା କରନ୍ତୁ।

କୁମ୍ଭ:- ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ।ଚାକିରିରେ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହବାର ଯୋଗ ରହିଛି।କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ।ଛାତ୍ର ମାନେ ପରୀକ୍ଷା ରେ କୃତକାର୍ଯ୍ୟ ହେବେ। ପ୍ରତିକାର- କୁକୁରଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ।

ମୀନ:- କୌଣସି ଲକ୍ଷ୍ୟ କୁ ନେଇ ୟାତ୍ରା ପୁରକରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ।ଚାକିରିରେ ସହଯୋଗୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଏବେ।ଶିଳ୍ପ ବାଣିଜ୍ୟ ରେ ସୁଭାଫଳ ପାଏବେ।ମହିଳାଙ୍କ ମନ ଚଞ୍ଚଳ ରହିବ। ପ୍ରତିକାର-ହନୁମାନ ଚାଳିଶ ପାଠ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *