20 ଜୁଲାଇ 2020 ସୋମବାର ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଉପରେ ମହାଦେବ ହେଲେ ପ୍ରସନ୍ନ

rasi-phala

ମେଷ : ଆଜି ଆପଣ କ୍ରୋଧରେ କିଛି ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ, ତେଣୁ ଗଣେଶ ଜୀ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ରୋଧ ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ସହିତ ଯଦି ଆପଣ ବାଢ଼ନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଚାକିରୀ ପାଇଁ ଟିକିଏ ସଂଯମତା ବଜାୟ ରଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଆଜି ଶୀଘ୍ର କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ଯଦି ସମ୍ପ୍ରତି ଆପଣ ଏକ ଆଇନଗତ ମାମଲାରେ ଧରାପଡିଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଆଜି କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଉତ୍ସାହରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ବ୍ୟବହାର କରି ତୁମେ କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବ | ତୁମର ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ରୋଧ ମଧ୍ୟ ଏକ କାମକୁ ଖରାପ କରିପାରେ, ତେଣୁ ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ପିତାଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଜାରି ରଖିବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ମଧୁମେହ ଅସୁବିଧାଜନକ ହେବ |

ମିଥୁନରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ତୁମେ କିଛି ବଡ ଦାୟିତ୍ ପାଇବ | ନିଯୁକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ କାମ କରିବାରେ ଲାଭ ପାଇବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଋଣ ନେଇଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ | ଚାକିରିରେ ଅଗ୍ରଗତିର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସମ୍ପର୍କ ଆହୁରି ଅଧିକ ଆନ୍ତରିକ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର, ନଚେତ୍ ତୁମର ଦିନ ନଷ୍ଟ ହେବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଅବିବାହିତ ଝିଅଟିଏ ପାଇଲେ ଚାକିରି ପାଇ ପାରିବେ | ଆପଣ ଶୋଇବା ସମୟରେ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ଆପଣ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କୌଣସି ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ତୁମେ ପ୍ରେମରେ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରିବ, ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ ଛୋଟ ଜିନିଷ ତିଆରି କର ନାହିଁ | ରାଜନୀତି ସହ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ। କ୍ଷେତ୍ରର ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟର ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି, ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ରାସ୍ତାରେ ଅନେକ ବାଧାବିଘ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଜି ଜୀବନର ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ବୁଲିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଉଭୟ ଟଙ୍କା ଏବଂ ସମ୍ମାନ ଆଣିପାରେ | ତୁମର ଦକ୍ଷତା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର ଏବଂ ନିଜ ପାଇଁ କାମ କର | ତୁମର ଅସ୍ତିତ୍ୱ ଚିହ୍ନଟ କର | ସାୱାନ୍ ଶିବରାତ୍ରୀ ଉପରେ ଭୋଲେନାଥଙ୍କୁ ସେସମ୍ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ପାପ ନଷ୍ଟ କରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ସକାଳେ, କୁମାରୀ ରହି, ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଅବସର ନିଅ ଏବଂ ଉପବାସ କରିବାକୁ ଏବଂ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଗାଧୋଇବାକୁ ଏବଂ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ଆଇନ ସହିତ ପୂଜା କରିବାକୁ ଶପଥ କର | ତୁମର ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ | ଆଜି ତୁମ ଜୀବନରେ ନୂଆ ଶକ୍ତି ଆଣିବ | ତୁମର ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ନୂତନ ପଥ ଖୋଲିବ | ମଧୁରତା ସହିତ ପରିବାର ଉପରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ହୃଦୟ ଏବଂ ହୃଦୟର ଶବ୍ଦ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ |

ତୁଳା ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆପଣ ଏପରି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ ଯାହାର ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ଶୈଳୀ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଭେଟିଥାଏ | ଆପଣ ଏହି ସମ୍ପର୍କକୁ ଆଗକୁ ନେବାକୁ ବିଚାର କରିବେ | ଧର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବୁଝାମଣା ସହିତ ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ଆଜି ଲିବ୍ରା ବହନ କରୁଥିବା ରୁଦ୍ରକ୍ଷାର ରୋଜାରୀ ପିନ୍ଧନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ରୋଗ ସହିତ ସଂଘର୍ଷ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଶୀଘ୍ର ଆରାମ ପାଇବେ |

ବିଛା ରାଶି : ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ | ଅଧିକାରୀ କିମ୍ବା ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସହିତ ଉପଯୋଗୀ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବାକୁ ଶୁଭ ଦିନ | ଷ୍ଟକ୍-କଳ୍ପନାକାରୀ ପ୍ରବୃତ୍ତି ଅର୍ଥ ଲାଭ କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ଅଧିକ ହେବ କାରଣ ଆପଣଙ୍କ ମନ କମ୍ ଅନୁଭବ କରିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ଶିବ ମନ୍ଦିରରେ ପାଣି ଏବଂ ହାଲୁକା 11 ଟି ଦୀପ ସହିତ ଅଭିଷେକ କରନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆପଣ ଏକ ଛୋଟ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ ଏବଂ ସେଠାରୁ ଆପଣଙ୍କର ରାସ୍ତା କାମ କରିପାରିବେ | ଡ୍ୟୁଟି କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ହେବ | ତୁମର ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଶୈଳୀ ତୁମ ସାଥୀଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମନ୍ୱୟ ଦେଖାଯିବ | ଆପଣ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କିମ୍ବା ମାଙ୍ଗାଲିକ୍ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ | ଚିନ୍ତାମୁକ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ତୁମର ଟଙ୍କା ଜରୁରୀ ଜିନିଷ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ |

ମକର ରାଶି : ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ଅଟେ | ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଖବର କିମ୍ବା ଘଟଣା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ବିଚଳିତ ହେବେ | ଭ୍ରମଣରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଧୀର ଚଲାନ୍ତୁ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ରହିବ | ପରିବାର ସହିତ କିଛି ଭଲ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ | ଘରେ ସୁଖ ରହିବ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣଙ୍କ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ ଏବଂ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ | ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ବିଶେଷ କରି ଆଖିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆମେ ନୂଆ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବା | ଆଜି ଭାଗ୍ୟର ତାରକା ଦୟାଳୁ ହେବେ, ଉଦ୍ୟମ ସଫଳ ହେବ | ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ପାଇବେ | ତୁମର ଅତୀତ ସହିତ ଜଡିତ କେହି ଆଜି ତୁମ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବ ଏବଂ ଏହି ଦିନକୁ ସ୍ମରଣୀୟ କରିବ |

ମିନା ରାଶି : ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱାର୍ଥପର ଆଚରଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ, କାରଣ ଏହା ତୁମର ବନ୍ଧୁତାକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟଟି ସହଜରେ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଖୁସି ହେବେ। ତୁମର ପ୍ରଭାବ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କାମ ହେତୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଯାହା ବି ହୋଇପାରେ, ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଏବଂ ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନରେ rel ଗଡା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର ସାହସ ବଢିବ ଯାହା ଦ୍ଵାରା ତୁମେ ବଡ଼ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *