18 ଜୁଲାଇ 2020 ଶନିବାର ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳିଯିବ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ

sani-rasi

ମେଷ : ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ଦୃଢ ମନୋବଳ ସହିତ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମର ସଙ୍ଗୀତ ଧାରା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସୃଜନଶୀଳ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚେତନ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଜୀବନ ସାଥୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ମିଶ୍ରିତ ହେବ | ସରକାରୀ ସେବା ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ | ଅନେକ ଦିନ ପାଇଁ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସଫଳ ହେବ | ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ କିଛି ପଦ୍ଧତି ଆସିପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ରାଜ୍ୟ ବ୍ୟାପାର ସପକ୍ଷରେ ସମାଧାନ ହେବ। ଜୀବନରେ କିଛି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଆପଣ ହଠାତ୍ କିଛି ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ସେଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଆପଣ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ ଚିହ୍ନଟ କରିବେ | ସଠିକ୍ ସମୟରେ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଦେଇପାରେ | ମାନସିକ ଚାପ ଶେଷ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଚମତ୍କାର ହେବ | ପେଟ ବ୍ୟାଧିରେ ପୀଡିତ ହେବା ସମ୍ଭବ ହେବ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ସାହସର ସହିତ ନୂତନ ଆଶା ର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସ୍ତରରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ରହିବେ | ଆପଣଙ୍କର ଯେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରକଳ୍ପ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି, ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ବିଷୟରେ କିଛି ରହସ୍ୟ ଜାଣିପାରନ୍ତି | ଆଜି, କର୍ମ ପ୍ରତି ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତତା ଏକ ନୂତନ ଦିଗ ଦେଇପାରେ | ଚାକିରିରେ ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସୁବିଧା ଏବଂ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ କିନ୍ତୁ ନୂତନ ଉତ୍ସରୁ ଆୟ ସେମାନଙ୍କୁ ସନ୍ତୁଳିତ କରିବ | ଆପଣଙ୍କୁ ଯୋଗ୍ୟତା ଏବଂ ଅଭିଜ୍ଞତା ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀ ପରାସ୍ତ ହେବେ କିନ୍ତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚେତନ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ | ପରିବାରର ଛୋଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ବହୁତ କିଛି ଶିଖିପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ, ଆପଣ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରେମ ବ୍ୟାପାରରେ ବହୁତ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ରହିବ ଏବଂ ଅଧିକାଂଶ ସମୟରେ ତୁମେ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ନିକଟତରତାକୁ ଉପଭୋଗ କରିବ | ପରିବାରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କଠାରୁ ତୁମେ ସର୍ବାଧିକ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଘର ବାହାରେ ପଚରାଉଚରା କରାଯିବ। ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରିରେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ସହଯୋଗ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଏକ ବୃଥା ପଳାୟନ ହେବ | ତୁମର ପତି ତୁମର ଦୁର୍ବଳତାକୁ ସମର୍ଥନ କରିବ ଏବଂ ତୁମକୁ ଏକ ସୁଖଦ ଅନୁଭବ ଦେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି ଜିନିଷ ଉପରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଏହି ସମୟରେ, ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ ନାହିଁ, ଆପଣ ଏହିପରି ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ସକ୍ରିୟ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ମିଳିଥିବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଜଟିଳତା ହ୍ରାସ ପାଇବ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ଚର୍ମରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଏକ ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରିବ | ଅତ୍ୟଧିକ ପେଟ ଜନିତ ସମସ୍ୟା ହେତୁ ତୁମର ପେଟ ସମସ୍ୟା ଏବଂ ଅଳସୁଆତା ଏବଂ ଶାରୀରିକ ଅସ୍ଥିରତା ବିଷୟରେ ଅଭିଯୋଗ ହେବ | ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ, ବିଶେଷ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଭୁଲ ଦ୍ୱାରା ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଏକ ମନୋରମ ପରିବେଶ ପାଇବେ ଏବଂ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଏକ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ମନୋଭାବ ବଜାୟ ରଖିବେ | ଅତିରିକ୍ତ ଆୟର ନୂତନ ଉତ୍ସ ଦେଖାଯିବ | ଟଙ୍କା ପାଇବା ସହଜ ହେବ | ଏକ ବଡ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ସହଜରେ ମିଳିପାରିବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ଆଗ୍ରହ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ଅଧିକ ରହିବ | ଆନନ୍ଦ କୁନ୍ତୁମ୍ବାଜାନଙ୍କ ସହ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ମଧ୍ୟ ଆସିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଫଳତାର ସହିତ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଆଜି ବିସ୍ତାର ହେବ | ଚାକିରିରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ସହାୟତା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ସମୟର ଅଭାବ ହେତୁ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପ୍ରେମ ଏବଂ ରୋମାନ୍ସକୁ ହରାଇପାରେ | ଶତ୍ରୁମାନେ ବିଜୟ ପାଇବେ | ଆଜି ମଧ୍ୟ ଛାତ୍ରମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ହଠାତ୍ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଆର୍ଥିକ ବୋଝ ପକାଇପାରେ | ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଖୁସିରେ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ବ ital ବାହିକ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ସମନ୍ୱୟ ଘଟିଛି, ଏହି ସୁଯୋଗର ସୁଯୋଗ ନିଅନ୍ତୁ | ସେହି ସମୟରେ, ଯଦି କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅସୁବିଧା ଥାଏ, ତେବେ ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | କୌଣସି କାରଣରୁ ଅତିରିକ୍ତ ଖର୍ଚ୍ଚ ବହନ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବାପା କିମ୍ବା ସଂପୃକ୍ତ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କାରଣରୁ ଚାପ ମିଳିପାରେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଘରୋଇ ସ୍ତରରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଯେଉଁମାନେ ନିଯୁକ୍ତି ପାଇଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବେ। ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ମନକୁ ଆସିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପରିବାରରେ ମାଙ୍ଗାଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | କାରବାର ଏବଂ ବିନିଯୋଗରେ ରିସ୍କ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସଫଳତା ନ ପାଇବା ମାନସିକ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ କାରଣ ବିଭିନ୍ନ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ | ଜୀବିକା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ, କିନ୍ତୁ ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ। ଆଜି ମଧ୍ୟ ଅର୍ଥ ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର ଏବଂ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର, ନଚେତ୍ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀ ଅଲଗା ହୋଇପାରେ | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *