1 ଜୁଲାଇ 2020 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳିଯିବ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ

rasi-phala

ମେଷ : ଆଜି ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବା ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବ | ବୁଦ୍ଧିଜୀବୀ କୌଶଳ ସହିତ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ | ଶାଶୁଘରରୁ ଚାପ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | ଆପଣଙ୍କ କ୍ରୋଧ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ | ତେଣୁ କ୍ରୋଧକୁ ପରିତ୍ୟାଗ କର ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପଥ ନିଅ। ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଗତିରେ କିଛି ବାଧା ଥାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରତିଭା ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ପଦୋନ୍ନତିର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିତାଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଉପକୃତ ହେବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସୁଚିନ୍ତିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଲାଭ ଦେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚେତନ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଶତ୍ରୁ ସକ୍ରିୟ ରହିବ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିପଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ମିଳିବ ଏବଂ ଅର୍ଥ ଉପକୃତ ହେବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟିବା ମଜା ଲାଗିବ | ସାଙ୍ଗମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ | ତୁମେ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ପରିବାର ପାଇଁ ସମୟ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ତୁମର ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୁଧ ହେବ। କୌଣସି କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଅବସାଦ ହୋଇପାରେ | ଉପାସନା ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଶାନ୍ତି ଆଣିପାରେ | ପରିବାରରେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ | କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଆରତୀରୁ ଗଣେଶ ଜୀ, ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଅଧିକ କାମ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, କାରଣ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ଚାପ ଏବଂ ଥକ୍କା ଦେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିପଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପାଣିପାଗ ରୋଗ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ | କଳା ଏବଂ ସଙ୍ଗୀତ ପ୍ରତି ଧାରା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ରିସ୍କ ନିଅ ନାହିଁ | ସହକର୍ମୀମାନେ ସହାୟତା ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ସୁବିଧା ପାଇବେ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, ଯାହା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ବୁଦ୍ଧିଜୀବୀ କୌଶଳ ସହିତ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ମଧୁରତା ପ୍ରେମରେ ରହିବ | ଆଜି ତୁମର ପୁରୁଣା ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ପରିବାରରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଆନ୍ତରିକ ରହିବ | ବିରୋଧୀମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ତୁମର ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ କରିବାର ସମୟ ଆସିଛି | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ | ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ଘେରି ରହିବ ଏବଂ ଉଭୟ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୁସ୍ଥ ରଖିବ | ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ଆଜି ଆପଣ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନର ବ୍ୟବସାୟକୁ ମଜବୁତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଅର୍ଥର ଲାଭ ପାଇବେ, ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ଦିନଟି ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ | ଆଜି ତୁମ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିପାରେ | ତୁମର ଉଚ୍ଚକର୍ମଚାରୀମାନେ ତୁମ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ ଏବଂ ତୁମେ ଅଫିସରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇ ପାରିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର କେବଳ ଏକ ଛୋଟ ଜିନିଷ ସହିତ ରାଇ ପର୍ବତ ତିଆରି କରିପାରିବେ | ଜୀବନ ଏବଂ ସ୍ୱୀକୃତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଅଫିସରେ ଥିବା ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଶଂସା ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ | ହଠାତ୍ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଅସୁବିଧା ଏବଂ ଭୟ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ରହିବ | ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଚାପ ବଢିପାରେ | ତୁମର ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ବାଧା ଅକ୍ଷୁର୍ଣ୍ଣ ରହିବ | ସମୟ ସମୟରେ ଉପଯୁକ୍ତ ପଣ୍ଡିତମାନଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କର | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି କୌଣସି ବିଶେଷ ନିଷ୍ପତ୍ତି ସାବଧାନତାର ସହିତ ନିଅ | ଆଜି ତୁମର କାମକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇପାରେ | ଶତ୍ରୁମାନେ ଜିତିବେ | ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସିନିୟର ଏବଂ ଜୁନିୟରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ତୁମର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମର ପିଲାମାନେ ତୁମର ଶବ୍ଦକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବୁଝିବେ | ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଗର୍ବିତ ହେବେ | ବିରୋଧୀମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ପରିବାରର ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ଦାୟିତ୍ ସହିତ ଭାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ତୁମର ଧର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଦକ୍ଷତା ପରୀକ୍ଷା କରିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଜୀବନ ସମନ୍ୱୟରେ ବିତାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଭାଗ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବୈବାହିକ ସୁଖର ଅନୁଭବ ମଧ୍ୟ ହେବ | ସକରାତ୍ମକ ଭାବନାର ଅଭିବ୍ୟକ୍ତି ଶୀଘ୍ର ଚରମ ସୀମାରେ ପହଞ୍ଚିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ଚାପ ରହିବ, ଯାହା ଚାପକୁ ନେଇପାରେ | ଟଙ୍କା ମାମଲାରେ ଯତ୍ନବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ମକର ରାଶି : ଜୀବିକା ନିର୍ବାହରେ ନୂତନ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଭଲ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ତୁମର ଚିନିକୁ ନିୟମିତ ଯାଞ୍ଚ କର | ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆଜି ତୁମ ଜୀବନରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ସାବଧାନ ରୁହ | ରୁଟିନ୍ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ କିଛି ବିପଦ ବହନ କରିପାରେ | ଯଦି ତୁମେ ଜୋର ଦିଅ, କାହା ସହିତ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କ୍ୟାରିୟରରେ ପ୍ରଗତିର ନୂତନ ଉପାୟ ଖୋଲିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହିତ ଆଦୌ ବିବାଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଝଗଡା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟକୁ ନିଜ ମନର ଶୀର୍ଷରେ ରଖ, ତେବେ ତୁମେ ସହଜରେ ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ | ସମ୍ବେଦନଶୀଳ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଏକ ସମୟରେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ଆଗକୁ ବଢିବ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ପ୍ରିୟ ଦିନ ହେବ | ଆଜି, ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତି ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ କିଛି ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଆଣିବ | କୌଣସି ଭୁଲ ପଦକ୍ଷେପ ନିଅ ନାହିଁ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବ | ଚାପରୁ ବହୁତ ଆରାମ ମିଳିବ | ଅଳସୁଆତାକୁ ଏଡାଇବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ସାହଜନକ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଜାରି ରହିବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *