03 ଜୁଲାଇ 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ , କଣ ରହିଛି ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ  :ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ବଡ ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ଶିକ୍ଷାଗତ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ସାମ୍ପ୍ରତିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ରିସ୍କ ନେବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମହଙ୍ଗା ହୋଇପାରେ | ତୁମର ପ୍ରେମ ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କର ନାହିଁ କିମ୍ବା ପ୍ରେମରେ କୌଣସି ସର୍ତ୍ତ ରଖ ନାହିଁ | ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଖୋଜୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରେମ ପାଇବେ | ହଠାତ୍ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ହୋଇଯିବ | ଆଘାତ ହେବାର ଭୟ | ଆଜି କୁକୁର ରୁଟି ଖାଇବାକୁ ଦିଅ, ତୁମର ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ | ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି :ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ଇର୍ଷା ସହକର୍ମୀ ଆପଣଙ୍କ ରାସ୍ତାରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି | ଆପଣ ସଂପର୍କରେ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଲାଭ ସୁଯୋଗ ଆସିବ | ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ | ପଦ୍ଧତି ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ସୃଜନଶୀଳତା ଏବଂ ସକରାତ୍ମକତା ମଜବୁତ ହେବ | ଆଖି ବିକୃତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହେବ | କାହାର ଶବ୍ଦରେ ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ ରାଶି :କିଛି ନୂତନ ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ କିଛି ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ଶୁଭ ମନେହୁଏ | ତୁମକୁ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ବିଶେଷକରି ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଯେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବାଧାବିଘ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ବୁଝିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇଥିବାରୁ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଶବ୍ଦକୁ ଦେଖ | ଯଦି କାହାକୁ ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଛି ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବା ଜାରି ରଖିବେ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ନିଜକୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଶାନ୍ତ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସୁସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ | ଯଦି ସେମାନେ ତୁମ ବିଷୟରେ କୌଣସି ବିଷୟରେ କ୍ରୋଧିତ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ସହିତ ପାଳନ କର | ବଣିକମାନଙ୍କର ବାଣିଜ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ବକେୟା ଅର୍ଥ ମିଳିବ | ରାଜନୈତିକ ଏବଂ ସରକାରୀ ଉପକରଣରୁ ଲାଭର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି | ସ୍ୱରକୁ ସଂଯମ ରଖନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି, ଜୀବନରେ ପ୍ରଗତି ପାଇଁ କିଛି ସୁଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ଆଗରେ ଆସିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଯେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଖୁସି ଖବର ଘରର ସୁଖକୁ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ କରିବ | ଆଜି ଲଭମେଟ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ଆୟ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ଏକ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ସହଭାଗୀତା ପାଇଁ ଭଲ ସୁଯୋଗ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଭଲ ଭାବନ୍ତୁ ଏବଂ ପଦକ୍ଷେପ ନିଅନ୍ତୁ | ଏହା ଛୋଟ ଛୋଟ ରୋଗର ଏକ ମିଶ୍ରଣ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହିତ ଗ୍ରହଣ କଲେ ଘରୋଇ ଉପଚାର ସହିତ ଆରୋଗ୍ୟ ହେବ | ନିଜ ହୃଦୟକୁ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଲୁଚାନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଉତ୍ସାହିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ନୂତନ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପିତୃପୁରୁଷଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଅସନ୍ତୋଷ ଆସିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଏହି ପରିସ୍ଥିତି ଅଳ୍ପ ସମୟ ପାଇଁ ରହିବ, ପରେ ସବୁକିଛି ଠିକ ହୋଇଯିବ | ଏକ ପ୍ରେରଣାଦାୟକ ପୁସ୍ତକ ପଢିବା ପାଇଁ ତୁମେ ତୁମର ଖାଲି ସମୟକୁ ଫଳପ୍ରଦ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବ | ପଢିବା ଏବଂ ଲେଖିବା ଇତ୍ୟାଦିରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | କିଛି ଅବାଞ୍ଛିତ ଉତ୍ସରୁ ଟଙ୍କା ଗ୍ରହଣ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ସଂପର୍କରେ ଉନ୍ନତି ଆସୁଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି କୌଣସି କ୍ଷତି ହେବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ବିଶେଷ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ ନାହିଁ | ତୁମ ଘରେ ଶାନ୍ତି ଫେରାଇ ଆଣିବା ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ତୁମେ ନିଶ୍ଚୟ ଆଗେଇବ | ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ଶୁଭ ଅଟେ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ୍ | ସାଥୀକୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ ଜଣେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇଥିବା ମୁହୂର୍ତ୍ତଟି ଖୁସି ହେବ | ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ମିଳିପାରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଦମ୍ପତି ଜୀବନ ଅନୁକୂଳ ରହିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପଡ଼ୋଶୀ ଏବଂ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଆନ୍ତରିକ ରହିବ | ତୁମ ଧ୍ୟାନକୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ଦୂରରୁ ତୁମେ ଭଲ ଖବର ପାଇବ ନାହିଁ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏକ ଭୁଲ ବୁଝାମଣାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ କାର୍ଯ୍ୟର ଅଧିକତା କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ବିଚଳିତ କରିପାରେ | ତେଣୁ, ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ଭାବରେ ଚାଲିବାକୁ ପଡିବ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସହିତ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟ ପୂର୍ବପରି ରହିବ | ଜଣେ ସାଙ୍ଗ ସହିତ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଅନାବଶ୍ୟକ ଯୁକ୍ତି କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ହେତୁ, ଆପଣ କିଛି କାମରେ ଅନୁଭବ କରିବେ ନାହିଁ |

ମକର ରାଶି : ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ତୁମର ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଯୁକ୍ତି ବା ବିତର୍କ କର ନାହିଁ | ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃ ଦୃଢ ହେବ ଏବଂ ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟର କଥାକୁ ବିନା ଦ୍ୱିଧାରେ କହିପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ସଫଳତା ପାଇବେ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ଏବଂ ଟଙ୍କା କାରବାର ସମାପ୍ତ ହେବ | ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ଜଳ ଅର୍ପଣ କର, ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମ ମନରେ ଚିନ୍ତା କରୁଥିବା ବେଳେ ସବୁକିଛି ତୁମ ସହିତ ଘଟିବ | ଚିନ୍ତାରେ କ any ଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ | ସବୁକିଛି ଭାବିବା ଏବଂ ବଢିବା ଏବଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା କ୍ଷମତା ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ନିକଟତରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଟଙ୍କା ଲାଭର ଅନେକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ | ଅଫିସରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ପ୍ରତି ଭଦ୍ର ବ୍ୟବହାର କରି ଆପଣ ଆଗକୁ ବଢିବେ

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଗାଡିଟିକୁ ସାବଧାନତାର ସହିତ ଚଲାନ୍ତୁ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ ଏବଂ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ, ଯାହାଫଳରେ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସମ୍ପର୍କ ଏବଂ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଜଟିଳ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଏକାଡେମିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢିପାରେ | ଏକ ସମ୍ପତ୍ତି ସମସ୍ୟା ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆପଣ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ସକରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *