ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଶୁଣି ଏମିତି କିଛି ବୟାନ ଦେଲ ଶାହାରୁଖ ଖାନ , କହିଲେ

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ (ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ) ଙ୍କ ହସୁଥିବା ଚେହେରା ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିଦେଇଛି। ରବିବାର ଦିନ ତାଙ୍କ ମୃତଦେହ ତାଙ୍କ ଘରେ ଏକ ପଙ୍ଖା ଉପରେ ଝୁଲୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି କିନ୍ତୁ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି। ଯିଏ ଏହି ଖବର ଶୁଣୁଛି ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛି | ସୁପରଷ୍ଟାର ଶାହରୁଖ ଖାନ ମଧ୍ୟ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ଶୁଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।

susa

ଶାହାରୁଖ ଖାନ ଟ୍ୱିଟ କରି ନିଜର ଯନ୍ତ୍ରଣା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଶାହାରୁଖ ନିଜ ତଥା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଏକ ସ୍ମରଣୀୟ ଫଟୋ ଟ୍ୱିଟରେ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ମନେ ପକାଇବି | ତାଙ୍କର ଉତ୍ସାହ, ଏବଂ ହସ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ଆଡକୁ ଆକର୍ଷୀତ କରେ | ତାଙ୍କର ଆତ୍ମା ​​ଶାନ୍ତିରେ ବିଶ୍ରାମ କରୁ। ତାଙ୍କର ନିକଟତମ ଏବଂ ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କୁ ମୋର ସମବେଦନା | ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖଦାୟକ ଏବଂ ବହୁତ ଚକିତ !! ”

ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି, ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କର ଜଣେ ବଡ଼ ପ୍ରଶଂସକ ଅଟନ୍ତି। ଶାହାରୁଖ ତାଙ୍କର ପ୍ରତିମା ବୋଲି ସୁଶାନ୍ତ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭଳି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ। ପୁରସ୍କାର ଶୋ’ରେ ସୁଶାନ୍ତ ଶାହରୁଖଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ। ଅନେକ ଥର ଶାହରୁଖଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଅଭିନୟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି।

susant

ପୋଲିସ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି। ସୂଚନାନୁସାରେ ସୁଶାନ୍ତ 6 ମାସ ଧରି ଡିପ୍ରେସନରେ ଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେ ଏପରି ପଦକ୍ଷେପ ନେବେ ବୋଲି କେହି ଭାବି ନଥିଲେ। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଯେତେବେଳେ ବନ୍ଧୁ କବାଟ ଭାଙ୍ଗି ତାଙ୍କ ଶୋଇବା ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତଦେହ ଫ୍ୟାନରେ ଝୁଲୁଥିଲା।

ଏହି ଭଳି ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପଢିବା ପାଇଁ ତଳେ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କି ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *