ସୁଶାନ୍ତଙ୍କର ଏହି 3 ଜଣ ହିରୋଇନଙ୍କ ସହ ଥିଲା ପ୍ରମ ସମ୍ପର୍କ , ହେଲେ କେହିବି ଏବେ ଯାଏ ସିଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ କୁ ନେଇ କହି ନାହାଁନ୍ତି ପଦିଏ , ଜାଣନ୍ତୁ କାରଣ

suss

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଆଉ ଏହି ଦୁନିଆରେ ନାହାଁନ୍ତି। ରବିବାର ଦିନ ସେ ମୁମ୍ବାଇର ଫ୍ଲାଟରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କେବଳ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ସମଗ୍ର ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଚକିତ ହୋଇଯାଇଛି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଡିପ୍ରେସନରେ ଥିଲେ ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ସେ ମଧ୍ୟ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ପୋଲିସ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛି, ଯଦିଓ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ନୀରବତା ବ୍ୟାକୁଳ ହେଉଛି। କିଛି ଲୋକ ସନ୍ଦେହ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ହେତୁ ସୁଶାନ୍ତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି।

susa

ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ହେତୁ ସୁଶାନ୍ତ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହେଲେ |

ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବ୍ୟତୀତ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କ ହେତୁ ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇଥିଲା। ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେଙ୍କ ସହ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରାୟ 6 ବର୍ଷ ଥିଲା | ସେମାନଙ୍କ ଅଲଗା ହେବା ପରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ନାମ କ୍ରିତି ସାନନ୍ ଏବଂ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀରେ ମଧ୍ୟ ଯୋଡି ହୋଇଥିଲା | କିଛି ଲୋକ କୁହନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ଏହି ଆତ୍ମହତ୍ୟାର କାରଣ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ସର୍ବଦା ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ |

susant

ଅଙ୍କିତା, କ୍ରିତି ଏବଂ ରିୟାଙ୍କ ନିରବତା ଅନେକ କିଛି କହୁଛି

ବଲିଉଡରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ନାମ କେବଳ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ, କ୍ରିତି ସାନନ୍ ଏବଂ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ସହ ଜଡିତ | ଏହି ତିନିଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର କିଛି ଘଣ୍ଟା ପୂର୍ବରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସକ୍ରିୟ ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପରେ ଏହି ତିନିଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇ ନାହିଁ। ଏହା ଆହୁରି ଦୃଢ କରେ ଯେ ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ବିରକ୍ତ ହୋଇଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଭଳି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇଥିଲେ।

ସୁଶାନ୍ତ ଏବଂ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଏକଦା ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଥିଲା |

ସୁଶାନ୍ତ ଏବଂ ଅଙ୍କିତା ଟିଭି ସିରିଏଲ ‘ପାଭିତ୍ର ରିସ୍ତା’ର ସେଟରେ ଭେଟିଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ପରେ ଦୁହେଁ ପ୍ରେମରେ ପଡିଥିଲେ। ଅଙ୍କିତା ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଲାଇଭ୍ ଇନ୍ ରହିବାକୁ ଲାଗିଲେ। ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଏହି ଦୁନିଆର ଯୋଡି ଟିଭି ଦୁନିଆରେ ସର୍ବାଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ହୋଇଥିଲା | ସୁଶାନ୍ତ ଏବଂ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରାୟ 6 ବର୍ଷ ଧରି ଚାଲିଥିଲା ​​| ଉଭୟ ଲିଭ ଇନରେ ରହୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ କିଛି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଆସିବାକୁ ଲାଗିଲା | ଦୁହେଁ ଭାଙ୍ଗିଯିବା ପରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବଲିଉଡ କ୍ୟାରିୟର ଧୀରେ ଧୀରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ଲାଗିଲା। କୁହାଯାଏ ଯେ ଯେତେବେଳେ ସୁଶାନ୍ତ ବଲିଉଡରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଗତି କରୁଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ଅଙ୍କିତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ସ୍ଥିର ହୋଇଗଲା | କୁହାଯାଏ ଯେ ଅଙ୍କିତା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ବିବାହ କରି ସ୍ଥିର ହେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ।

susant

ସୁଶାନ୍ତ ରିୟାଙ୍କୁ ଘରକୁ ପଠାଇଥିଲେ

ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ଗ୍ରହଣ କରିନାହାଁନ୍ତି। ତେବେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଏକାଠି ଦେଖାଯାଉଥିଲା | କିଛି ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ରିୟା ମଧ୍ୟ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ କିଛି ସମୟ ରହୁଥିଲେ ଏବଂ ସୁଶାନ୍ତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ରିୟାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ପଠାଇଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା। ରିୟା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର କିଛି ଘଣ୍ଟା ପୂର୍ବରୁ ଇନଷ୍ଟା ଉପରେ ନିଜର ଛବି ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ କୌଣସି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ ପାଇନାହିଁ। ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହେତୁ ରିୟା ଚକିତ ହୋଇପଡିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ନିରବତା ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠାଉଛି।

susantaa

ତେବେ ଏହି ଭଳି ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପଢିବା ପାଇଁ ତଳେ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାନ୍ତୁ ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *