ବୁଧୁବାର ଏହି ହିରୋଇନଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିଲା ବ୍ରେକପ , ରବିବାର ଜୀବନ ଦେଇଦେଲେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ

ବାନ୍ଦ୍ରାସ୍ଥିତ ନିଜ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ସୁଶାନ୍ତ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ପଛରେ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି। ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣାର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରୁଥିବା ସୂତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ନିକଟରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ୍ ଅଭିନେତାଙ୍କ ବ୍ରେକ୍ ଅପ୍ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କାରଣରୁ ହୋଇଛି। ସୁଶାନ୍ତ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଲfଭ-ଇନ୍ ସମ୍ପର୍କରେ ଥିଲେ | ଗତ 1 ବର୍ଷ ଧରି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ବହୁତ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​| ଯଦିଓ ଦୁହେଁ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ ଗ୍ରହଣ କରିନଥିଲେ | ତେବେ ସେମାନେ ଗୋଟିଏ ଆପାଟମେଣ୍ଟରେ ରହୁଥିଲେ

susa

ଡିସେମ୍ବର 10, 2019 ରେ ଉଭୟ 129 କାର୍ଟର ରୋଡରେ ମଣ୍ଟ ବ୍ଲାନ୍କକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହୋଇଥିଲେ | ସେ ଡିସେମ୍ବର 9, 2022 ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 36 ମାସ ପାଇଁ ଫ୍ଲାଟ ଭଡା ନେଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବିବାଦ ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବୁଧବାର ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟ ଛାଡିଥିଲେ। ମଣ୍ଟ ବ୍ଲାନ୍କ ସୁରକ୍ଷା କର୍ମୀ ପୋଲିସକୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ଅଭିନେତ୍ରୀ ବୁଧବାର ଦିନ ନିଜ ଲଗେଜ୍ ସହିତ ଆପାର୍ଟମେଣ୍ଟରୁ ବାହାରକୁ ଯାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ।

ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାର ଚାରି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଆସିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ଦୁଇ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ରହସ୍ୟମୟ ପରିସ୍ଥିତିରେ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିବା ପୂର୍ବତନ ମ୍ୟାନେଜର ଦିଶା ସାଲିଆନଙ୍କ ସହ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତୀବ୍ର ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇଥିଲା। ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ପଚାରିବାକୁ ପୋଲିସ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚଳାଇଛି।

susantaa

ତେବେ ଏହା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ କି ଅନ୍ୟ କଣ ଏଜାଏ ଜଣା ପଡି ନାହିଁ , ତେବେ ପ୍ରଥମିକ ଇନଭେଷ୍ଟିକେସନ ରୁ ଏହାହିଁ ସ୍ପଷ୍ଟ ହେଉଛି କି ନିଜ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସଂଘର୍ଷ ଏବଂ ଭଲ ଫିଲ୍ମ ନ ମିଳିବା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ହୋଇଥାଇ ପାରେ , ତେବେ ଏହି ଭଳି ଖବର ସର୍ବ ପ୍ରଥମେ ପଢିବା ପାଇଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାନ୍ତୁ ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *