ଜୟୀରାଜ ସାମଲଙ୍କ ନାତୁଣୀ କିଏ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ , ଦେଖନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ନାତୁଣୀକୁ

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ଜୟୀ ଭାଈ ଜାହାଙ୍କୁ ଆମେ ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ଜଗତ ର କମେଡି କିଙ୍ଗ୍ ବା ବାଦସାହ ବୋଲି କହିଲେ ବା ତାଙ୍କୁ ଯେକୈଣସି ଶବ୍ଦ କହିଲେ ବି କମ୍ ପଡି ଥାଏ । ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସେହି ଜୟୀ ଭାଈ ଙ୍କ ବିଷୟରେ ତାଙ୍କର ପରିବାର ଏବଂ ତାଙ୍କର ଏମିତି ଅନ୍ୟାନ ଖବର ବିଷୟ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ସୂଚନା ଦେବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ । ତାଙ୍କର ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ନାମ ହେଲା ଜୟୀରାମ ସାମଲ । ତାଙ୍କୁ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ 72 ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଛି ।

jai-ram

ତାଙ୍କର ଜନ୍ମ କଟକ ଜିଲ୍ଲା ର ମହଙ୍ଗା ଗ୍ରାମ ରେ । 2008 ମସିହା କୁ ଜୟୀ ଭାଈ ଙ୍କର 30 ବର୍ଷ ର କେରିଅର ପୂରଣ ହୋଇ ଥିଲା । ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ସେହିଥି ପାଇଁ ଲାଇଫ ଟାଇମ୍ ଆଚିଭ ମ୍ୟଣ୍ଟ ରେ ଆୱର୍ଡ ଦିଆ ଜାଇ ଥିଲା । ସେ ଜଣେ ଓଡ଼ିଆ ଫିଲ୍ମ ର କମେଡିଆନ ନ ଥିଲେ ସେ ବହୁତ ଫିଲ୍ମ ରେ କମେଡିଆନ ଭାବେ ବି କାମ କରିଛନ୍ତି । ଜୟୀ ଭାଈ ନିଜର ଜିବନ କାଳ ରେ 300 ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ନାଟକ ରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଏବଂ ଆପଣ ମାନେ ଜୟୀ ଭାଈ ଙ୍କ ନାତୁଣୀ ଙ୍କ ଫୋଟ କୁ ଦେଖି ପାରୁ ଥିବେ । ତାଙ୍କର ନାମ ହେଲା ଅନିତା ସାମଲ ।

ସେ ବି ମଧ୍ୟ ଓଡ଼ିଆ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀ କୁ ଆସିବା ପାଇଁ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିଛନ୍ତି । ଏବଂ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସେ ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ରେ ଆକ୍ଟିଭ୍ ରହୁ ଥିବାର ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛନ୍ତି । ଏବଂ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜଣେଇ ବୁ କି ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସେ ଓଲିଉଡ ରେ ଡେଭ୍ୟୁ ବି କରି ନାହାଁନ୍ତି ହେଲେ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ତାଙ୍କର ବହୁତ ଗୁଡ଼ିଏ ଫେନ୍ ମଧ୍ୟ ରହି ସାରିଛନ୍ତତି

jai-ra

ସେ ଆଜିର ସମୟ ରେ ଟିକଟକ୍ ସହିତ ଇନଷ୍ଟା ଗ୍ରାମ୍ ରେ ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ଆକ୍ଟିଭ୍ ରହୁ ଥିବାର ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛନ୍ତି । ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *