30 ଜୁନ 2020 ମଙ୍ଗଳବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି : ତୁମର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଯେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ନିଅନ୍ତୁ, ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କର, ତେବେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ଏକ ଲାଭଜନକ ଡିଲ୍ ହେବ, ସମୟ ଏହା ପ୍ରମାଣ କରୁଛି | ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଆଗମନରେ ଖୁସି ହେବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସଫଳ ହେବ | ଚକ୍ଷୁ ରୋଗ ଏବଂ ମଧୁମେହରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଯଦି ଏକ ଅସୁବିଧାଜନକ ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି, ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ ମୁକାବିଲା କରିବା ଉଚିତ୍ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଘଟିବ କିନ୍ତୁ ଏହା ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣ ଟିକିଏ ଚିନ୍ତାରେ ବଞ୍ଚିପାରିବେ | ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ସରକାରୀ ଏବଂ ନ୍ୟାୟିକ ସେବା ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ | ଅନେକ ଦିନ ପାଇଁ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟକୁ ବିସ୍ତାର କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଋଣ ଆବଶ୍ୟକ ହୋଇପାରେ | ମନରେ ହଠାତ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଏବଂ ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଆଶା କରାଯାଏ | ଆପଣ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର ପାଇଁ ଅଧିକ ସୁଯୋଗ ଦେବ | ଆଜି, ତୁମର ମନ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ନିୟୋଜିତ ହୋଇପାରିବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ରହିବ | ବିପି ଏବଂ ଚିନିରୁ ଯନ୍ତ୍ରଣା ସମ୍ଭବ ହେବ | ସହଜରେ ସାମଗ୍ରୀ ଆରାମ ସଂଗ୍ରହ କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ମାନସିକ ଅଭାବ ହେତୁ ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏକ ଭଲ ଦିନ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ବାହାରେ ଜଙ୍କ ଫୁଡ୍ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ତୁମର ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଚିନ୍ତା ନକରି କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭର ଅବସ୍ଥା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହୋଇପାରେ | ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ମଧ୍ୟ ସହାୟତା ମିଳିପାରିବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପୁରୁଣା କରଜ ସମସ୍ୟା ଆସିପାରେ , ସଫଳତା ପାଇବେ , ସଂମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ୍ କରିବେ , କିଛି ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକ ଦେଖାଦେବେ , ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ କେଉଁ ଖାସ୍ କଥାରେ ଆଲୋଚନା କରିବେ , କିଛି ସିଖିବାକୁ ମିଳିବ , ଭୌତିକ ସୁଖ ଓ ଅଧିକା ପ୍ରେସର ରହିବ , ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବାର ଆଶଙ୍କା ଅଛି , ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ମାମଲାରେ ଆପଣ ଫିଟ୍ ରହିବେ , କାରୋବାରୀଙ୍କର ବିଶେଷ ଲାଭ ହେବ , ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣଙ୍କର ମର୍ଯ୍ୟଦା ବଢିବ ।

କନ୍ୟା ରାଶି : ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କ୍ରୋଧରେ ସଂଜମତା ରଖିବେ ନାହୀଁ ତେବେ ବିବାଦରେ ଫସିପାରନ୍ତି , ପାରିବାରିକଜୀବନରେ ଜୀବନସାଥୀ ତଥା ଭାଇ ଭଉଣିଙ୍କର ସହ କିଛି ମନୋମୁତାବ ହୋଇପାରେ , ବୟସ୍କ ଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର କିଛି ନରମ ଗରମ ହୋଇପାରେ , ଜୀବନସାଥୀର କାରଣରୁ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ବଢିପାରେ , ଆଜିର ଦିନ ବହୁତ ପ୍ରଗତୀଶୀଲ ରହିବ , ଆଜି ବାପା ମାଙ୍କ ସହ ମନ୍ଦିର ଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯିବେ , ନିଜ ବ୍ୟବହାର ଦ୍ୱାରା କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ୍ କରିପାରନ୍ତି ।

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ନାନାଦି ଆଲୋଚନା କିମ୍ବା କୌଣସି ମିଥ୍ୟା ପ୍ରବଚନାରୁ ଦୁରରେ ରୁହନ୍ତୁ , ଆପଣ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଓ ଧାର୍ମିକ ଗତିବିଧିରେ ଆକର୍ଷିତ ରହିବେ , ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସିମୟ ରହିବ , ଆଜି ଛୁଆଙ୍କ ଉପରେ ଗର୍ବ କରିବେ , ପରିବାରର କେଉଁ ନୁଆ ଅତିଥି ଆଗମନ ହେବାର ସଙ୍କେତ ଅଛି  ,ଯାହା ଦ୍ୱାରା ପରିବାରରେ ଖୁସିମୟ ବାତାବରଣ ରହିବ , ଆଜି ପୁରୁଣା ମିତ୍ରଙ୍କର ସହ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ , ଘରୋଇ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ , କାମକୁ ନେଇକରି ଅସମଞ୍ଜସ୍ୟ ରହିବେ , ସଂଚିତ ଧନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ , କାରୋବାରରେ ସ୍ଥିତି ସୁଧୁରିବ ।

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟବର୍ଦ୍ଧକ ଦିନ ଅଛି , ଆଜି ଆପଣ ଯେଉଁ କାମକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବେ , ସେଥିରେ ସଫଳତା ହାସିଲ୍ କରିବେ , ଆପଣ ଏକ ଭଲ ପରିବାର ରୁ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିପାରେ , ଛୁଆ ନିଜ ନିଜ କ୍ଷେତ୍ରରେଭଲ କରିବେ , ଓ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଆପଣ ଗର୍ବ କରିବେ , ପରିବାର ଆପଣଙ୍କର ପୁର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ କରିବ , ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସ୍ନେହି ବାତାବରଣ ରହିବ , ସମ୍ମାନ ସମାଜ ଓ ପରିବାରରେ ଅଧିକା ରହିବ , କେଉଁ ମିତ୍ରଙ୍କର ଆଗମନ ହୋଇପାରେ ।

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ, କାରଣ ଆପଣ ଇଚ୍ଛା ସହିତ ଯେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ, ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟୀ ତେବେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ସୁଯୋଗ ଆଣିପାରେ | ଆପଣ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିପାରିବେ | ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଆୟର ମାଧ୍ୟମ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ପରିବାରର ସହଯୋଗରେ ଆୟ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବାଣିଜ୍ୟ, ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକର ଇତ୍ୟାଦିରେ ଉନ୍ନତି ମଧ୍ୟ ଆୟ ଉପକୃତ ହେବ | ତୁମର ଆଚରଣ ଏବଂ କ୍ରୋଧ ଉପରେ ଯାଞ୍ଚ କର, ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଆଖିରେ ସାମାନ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରତି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ ଏବଂ ଏକ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ନଜର ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚର ଦିନ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ବହୁତ ଭଲ ହେବ ନାହିଁ | ପରିବାରର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହେବ | ମନରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଅନିଶ୍ଚିତତା ହେତୁ ମାନସିକ ଅସନ୍ତୋଷ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କୁ ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରୟାସରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଆମେ ଆୟର ମାଧ୍ୟମ ବଢ଼ାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବୁ | ଆୟ ଯେତେ ଅଧିକ, ଖର୍ଚ୍ଚ ସେତେ ଅଧିକ | ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟୟ ସମାନ ରହିବ | ମନ ଦୁଃଖ ରହିବ | କହିବା ସମୟରେ ସଂଯମ ରୁହନ୍ତୁ | କାହା ସହିତ ବିତର୍କ କିମ୍ବା ଝଗଡା କରିବା ସମସ୍ୟାକୁ ଆହୁରି ଖରାପ କରିପାରେ | ଯଦି ଏକ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଅଛି, ତୁରନ୍ତ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ କଥା ହୁଅନ୍ତୁ, ଏହା ଶୀଘ୍ର ଶେଷ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସମ୍ମାନର ଉଲ୍ଲଂଘନ ହେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଆପଣ ଯେତେ ଅଧିକ କାମ କରିବେ, ସେତେ ଅଧିକ ଲାଭ କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | କାରଣ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ସ୍କ୍ରାମବଲ୍ ସମ୍ଭବତ। | ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଆପଣ ଅର୍ଥନୈତିକ ସଂସ୍କାରରେ ସଫଳ ହେବେ | କିଛି ବିଶେଷ ଲାଭର ଦୁର୍ବଳତା ହେତୁ ଭାଗ୍ୟର ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ କମ୍ ଅଟେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆଜି ଫଳ ଦେଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ତୁମେ ତୁମର ଧର୍ଯ୍ୟ ବଜାୟ ରଖିବା ଉଚିତ ଏବଂ ଅଧିକ ସ୍ୱାଧୀନ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରିବା ପାଇଁ ତୁମର ସମୟ ସହିତ ଅଧିକ ଦୂରକୁ ଯାଅ ନାହିଁ ଏବଂ ସେହି ଉପାୟରେ ତୁମେ ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ଉପାୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆଜି ଶରୀର ଏବଂ ମନର ସତେଜତାର ଅନୁଭୂତି ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଘରେ କିମ୍ବା ଯେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବାକୁ ଆପଣ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଭାଗ୍ୟର ମିଶ୍ରଣ ଆୟର ମାଧ୍ୟମ ବୃଦ୍ଧି କରିବ ଏବଂ ଏହାକୁ ଲାଭଦାୟକ କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ବୁଦ୍ଧି କୌଶଳରୁ ଉପକୃତ ହେବା ଜାରି ରଖିବ | ଭଲ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ବାହାରକୁ ଯିବାର ପ୍ରସଙ୍ଗ ଛିଡା ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କୌଣସି ନକାରାତ୍ମକ ଭାବନା ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଏହାକୁ ହଟାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ପରିସ୍ଥିତିରେ, ମନକୁ ଏକାଠି ରଖିବାକୁ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *