20 ଜୁନ 2020 ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦୀନଟି ବହୁତ ଭଲ

rasi-phala

ମେଷ : ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଅଫିସରେ ମତଭେଦ ଏବଂ ବିବାଦର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ | ବ୍ୟବସାୟରେ ପଦୋନ୍ନତି ଏବଂ ଲାଭ ବିଷୟରେ ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ଥାଇ ମଧ୍ୟ ତୁମେ ତାଙ୍କର ଉପସ୍ଥିତି ଅନୁଭବ କରିବ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ପାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛ, ତେବେ ତୁମେ ଏହି ସମୟରେ ଏଥିରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ | ଆଜି ତୁମର ବସ୍ କୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବ ନାହିଁ, ତେଣୁ ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ତୁମର ଧର୍ଯ୍ୟର ମଧ୍ୟ ଅଭାବ ରହିବ | ଏକ ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | କୌଣସି ଅଞ୍ଚଳରେ ବିପଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସଜାଗ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମ ସାଥୀଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ କହିବାକୁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ଆଜି ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ଯେଉଁଠି ଚାକିରି କର, ତୁମର ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି, ଅସନ୍ତୋଷ ଆପଣଙ୍କ ମାନସିକ ଶାନ୍ତିରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ପରିବାର ବିରୁଦ୍ଧରେ ଯାଇପାରନ୍ତି | କିଛି ତତ୍ପର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯିବ | ଜମା ହୋଇଥିବା ପାଣ୍ଠିକୁ ସାବଧାନତାର ସହିତ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କର ଖାଦ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ରକ୍ତଚାପ ସ୍ତର ସ୍ୱାଭାବିକ ଅଟେ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ହେବ। ସୃଜନଶୀଳ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ସରକାରଙ୍କ ସହଯୋଗ ହେବ।

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି, ଏପରି କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଲାଭ ଦେବ | ଆଜି ଆମେ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ସ୍ୱଚ୍ଛତା ବିଷୟରେ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବୁ | ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ନୂତନ ଡାଏଟ୍ କିମ୍ବା ନୂତନ ବ୍ୟାୟାମ ପଦ୍ଧତି ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ଦେବ | ଆପଣ ଯେ କୌଣସି ଗୋଟିଏ ସମସ୍ୟା ସହିତ ଭାଗ୍ୟବାନ ହୋଇପାରିବେ | ବୃଥା ଚିନ୍ତା କରିବା ବନ୍ଦ କର ଏବଂ ତୁମର ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ କରିବା ଆରମ୍ଭ କର | ଆଜି କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ଟଙ୍କା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଭୁଲ ବୁଝାମଣାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ବାଧା ଏବଂ ସମାଧାନ ହୋଇନଥିବା ବିଷୟ ଛାଡି ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଜଣେ ଅନାବଶ୍ୟକ ଚିନ୍ତାକୁ ଏଡାଇବାକୁ ପଡିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଛୋଟ ଛୋଟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ | ମାତାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ନିଜ ପାଇଁ ସମୟ ଦେବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନାହିଁ | ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ଯୋଗାନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କିଛି ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁପ୍ତରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଭଲ ସମୟ ଚାଲିଛି | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ପ୍ରସ୍ତୁତତା ଏବଂ ଦକ୍ଷତା ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଗତିରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ତୁମର ରାଶି ଚିହ୍ନରେ ଧନ ଲାଭର ଦୃଢ ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | କୌଣସି ଶତ୍ରୁ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହ | ଏକ ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ସରକାରୀ ଶ୍ରେଣୀ ଆପଣଙ୍କ ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶ୍ୱସ୍ତତାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବ | ଆଜି ପୁରା ଦିନ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ | ଭଲ ବ୍ୟବସାୟ କରି ତୁମ ମନରେ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସାମ୍ନାରେ ଏହା ଏକ କଷ୍ଟକର ଦିନ ହୋଇପାରେ | ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାରେ ବାଧା ଆସିପାରେ | ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ | କମ୍ ଶବ୍ଦରେ ଭାବନା ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଧର୍ମ ଏବଂ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧାରା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। କାର୍ଯ୍ୟ-ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ବିଛା ରାଶି : ଏକ ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ଦୂରତା ବଢିପାରେ | ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଅସୁବିଧା ଆସିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ ଚିନ୍ତାଧାରାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ଉଠାଇବେ | ଶିକ୍ଷାଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | କାହାକୁ ଅପମାନିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କେହି କେହି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ସୁଧାରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିବେ | ସାଥୀ ସହିତ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ଯୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କ୍ଷେତ୍ରର ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ଆହ୍ୱାନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଗାଇ କୁ ରୁଟି ଖାଇବାକୁ ଦିଅ, ତୁମର ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧୁରତା ଆସିବ | ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଦକ୍ଷତା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ | ପିଲାମାନେ ଭଲ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ଏକ ସୁଖମୟ ଜୀବନ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ବିନିଯୋଗରେ ମଧ୍ୟ ଲାଭ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ, ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବ, ଏହା ପ୍ରଗତିର ଦିନ | ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ |

ମକର ରାଶି :ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ଏକ ଯୋଜନା ହେବ | ଆଜି କିଛି ନୂତନ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେଇ ପାରିବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ବାରମ୍ବାର ପାର୍ଥକ୍ୟର ଲକ୍ଷଣ ଦେଖାଯାଏ, ତେଣୁ ନିଜକୁ ଶାନ୍ତ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ଘର ସାଜସଜ୍ଜା ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | କିଛି ବଡ କରିବାକୁ ଏକ ଦୃଢ ଇଚ୍ଛା ଜାଗ୍ରତ ହେବ | ଏହାକୁ ନିଜେ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଦେବ | ଆଜି ମହିଳାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଦମ୍ପତିମାନେ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଆଣିବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଡା ଆଜି ତୁମେ ତୁମ ଜୀବନରେ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବ | ସମାଜରେ ଆୟର ଉତ୍ସ ରହିବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର ପୁରା ଦିନ ଶୁଭ ହେବ, କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଶୁଭ ଲାଭ ପାଇବ | ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ସମ୍ମାନ ସମ୍ମାନର ଏକ ଅଭିଜ୍ଞତା ରହିବ | ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି :ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟିକ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟର ଗତି ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ, ଏହା ସହିତ ଆପଣ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି | ତୁମ ବାପା ତୁମକୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ, କିନ୍ତୁ ତୁମ ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ କୌଣସି କାମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସମୟ ନାହିଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *