16 ଜୁନ 2020 ମଙ୍ଗଳବାର ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦୀନ ବହୁତ ଭଲ

rasi-phala

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ନିରାଶ କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ତୁମକୁ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ଭଲ ଚିନ୍ତକମାନଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ, ଆପଣ ନିଜ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁତ ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ କରିବେ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ଏବଂ କଥା ହେବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରେମ ସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ବୃଷ ରାଶି: ବୃଷ ରାଶି ସହିତ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କିମ୍ବା ଯୋଜନା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆଜି, ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସହିତ ଦାୟିତ୍ ର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନିଅ | ଭାବନା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇପାରେ | ତୁମର ମନର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି ଗାୟତ୍ରୀ ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତୁ, କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବା ପରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ରହିବ | ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ନୂତନ ସନ୍ଧାନ କରିପାରନ୍ତି |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ସମସ୍ତେ ତୁମର କଥାକୁ ଭଲଭାବେ ଶୁଣିବେ | ଯୋଜନା ସହିତ, ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଧୈର୍ଯ୍ୟ ଧରନ୍ତୁ ତୁମେ ପ୍ରଥମେ ତୁମର ଆର୍ଥିକ ପରାମର୍ଶଦାତା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେବା ଉଚିତ୍ | ଚିତ୍ତବିନୋଦନ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆପଣ ଯେ କୌଣସି କ୍ଷତିର ଖବର ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କର ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟକୁ ଅସନ୍ତୁଳିତ ହେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ସକାଳେ ସ୍ପର୍ଶ କରି ମାତା ପୃଥିବୀକୁ ନମସ୍କାର କର, ତୁମର ଭଲ ଦିନ କଟିବ | ଆଜି, ନିଜ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବାରୁ ଆମେ ପରିବାରର ଦାୟିତ୍ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାରେ ସମର୍ଥ ହେବୁ ନାହିଁ | ତୁମର ମନ ଏବଂ ମସ୍ତିଷ୍କ ଉଭୟ ସକ୍ରିୟ ରହିବ | ସମ୍ପତ୍ତି ମାମଲାରେ ଲାଭ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ମଧ୍ୟ, ବିଶେଷ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ | ଯେ କୌଣସି ମହତ୍ ଅଭିଳାଷ ମଧ୍ୟ ପୂରଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାହ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ସର୍ତ୍ତ ରହିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆୟରେ ନିଶ୍ଚିତତା ରହିବ | ଚାକିରି ଭାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁସଂଗତ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ସୁସ୍ଥ ବାର୍ତ୍ତାଳାପକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ଘରୋଇ ସ୍ତରରେ କରାଯାଇଥିବା ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡିକ ସମସ୍ତେ ପସନ୍ଦ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଏହି ଦିନଟି ବହୁତ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସ୍ମରଣୀୟ ହୋଇ ରହିବ, କାରଣ ତୁମର ବନ୍ଧୁତ୍ୱର ବନ୍ଧନ ଦୃଢ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ସମାପ୍ତ ହେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଖୁସିକୁ ସାମାନ୍ୟ ବଢେଇବ

କନ୍ୟା ରାଶି : ଘର ପରିବାରର ପରିବେଶ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ | ତୁମେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ପ୍ରବୃତ୍ତ ହେବ | ଆପଣ କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିପୁଳ ଅର୍ଥ ଲାଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଗାଯୋଗ ସହିତ, ଯଦି ଏହା ଥାଏ, ଏହା ଏକ ଖରାପ ମୋଡ଼ ନେଇପାରେ | ଆପଣ ଅପବାଦ ଏବଂ ଅପମାନର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି | କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ତୁମର ହୃଦୟ ଶୁଣ | ନିଜକୁ ଦୃଢ ରଖନ୍ତୁ, କିଛି ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଆସିପାରେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ବିଚାର କରାଯିବା ଉଚିତ୍ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଶୀଘ୍ର କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ ତଥାପି ବୃତ୍ତିଗତ କିମ୍ବା ଶିକ୍ଷାଗତ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଗମ୍ଭୀର ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଅଧିକ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ରହିପାରେ, ଫଳସ୍ୱରୂପ ଆପଣ ସଠିକ୍ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାରେ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ତୁମର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା କ୍ଷମତା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ ଏବଂ ତୁମର ପ୍ରାକୃତିକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଜଣେ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ ଏବଂ ନିଜ ପାଇଁ ଏକ ନାମ ସୃଷ୍ଟି କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁସଂଗତ ହେବ ଏବଂ ବିବାହ କିମ୍ବା ସନ୍ତାନ ଜନ୍ମ ସହିତ ଜଡିତ ଶୁଭ ଘଟଣା ପରିବାରରେ ହୋଇପାରେ | ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ସହଜରେ ସମାଧାନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ମାନିତ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଭଲ ଖବର ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରିବ |

ଧନୁ ରାଶି : କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା ବଡ଼ କ୍ଷତି ଘଟାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହିପରି ଅନେକ ଭାବନାକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ତୁମେ ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହେବ ଯାହାକୁ ତୁମେ ସର୍ବଦା ଅନୁଭବ କରିଛ, କିନ୍ତୁ ଲୁକ୍କାୟିତ ରୁହ | ଆଜି, ତୁମର ସାଥୀ ସହିତ ତୁମର ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ | ଏହି ରାଶିର ଅବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କର ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିପାରେ | ଯଦି ତୁମେ ଟିକିଏ ଚିନ୍ତା କରିବାର ପଦ୍ଧତିକୁ ବଦଳାଇଦିଅ, ତେବେ ଦିନଟି ଭଲରେ ଗତି କରିପାରେ | ତୁମର ଦ୍ୱିତ୍ୱ ଉପରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଘରଟି ପରିବାରର ସୁଖ ଏବଂ ସୁଖର ଯତ୍ନ ନେବ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇବ | ଆପଣ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ସୁଦ୍ଧା ଏହି ବିଷୟରେ ସୂଚନା ପାଇବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ସକ୍ଷମ କରିବ | ଶାରୀରିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ସଠିକ୍ ଦିନ ନୁହେଁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ରୋମାନ୍ସ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯେ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେଇପାରିବେ | ତୁମର ଭାବନା ଏବଂ ତୁମର ମନୋଭାବ ସାମାନ୍ୟ ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ହେବ, ଯଦିଓ ସେଗୁଡ଼ିକ ଅବଶ୍ୟ ନକାରାତ୍ମକ ନୁହେଁ | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟର ଲାଭ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ନିଅନ୍ତୁ | ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ରହିବ ନାହିଁ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଏହି ରାଶିର ଅର୍ଥନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଖୁସିରେ କରାଯିବ | ତୁମେ ଭଲ ପାଉଥିବା ଏବଂ ନିକଟବର୍ତ୍ତୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ଶେଷ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଯେଉଁମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ବଡ଼ ଲାଭ କରିପାରିବେ | ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଏକ ନୂତନ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବ ତୁମେ ଏକ ନୂତନ ଦିଗ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ | ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ଭାବରେ କୁହନ୍ତି | ଆଜି, ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *