13 ଜୁନ 2020 ଶନିବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ

rasi-phala

ମେଷ : ଏହି ରାଶିର ଲେଖକ ଏବଂ ଗଣମାଧ୍ୟମ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆଜି ମହାନ ଖ୍ୟାତି ହାସଲ କରିପାରିବେ | ଶୀଘ୍ର କ୍ଷତି ଘଟାଇବ | ତୁମେ ଘରର ସୁଖ ପାଇବ | ବାହ୍ୟ ସହଯୋଗ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ଅଜ୍ଞାତ ଭୟ ହେତୁ ଚିନ୍ତା ହେବ |ଅର୍ଥନୈତିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ସମୟ ଶୁଭ ଅଟେ ଏବଂ ଅଧିକ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ସୂଚିତ କରାଯାଇଥାଏ, କିନ୍ତୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମ ଜିଭକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ |ତୁମେ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି : ମଜା ପାଇଁ ଆପଣ କିଛି ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ସୃଜନାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ, ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଦିନ ପୂର୍ଣ୍ଣ, ସେମାନେ ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ସ୍ୱୀକୃତି ପାଇବେ ଯାହାକୁ ସେମାନେ ବହୁ ଦିନରୁ ଖୋଜିଥିଲେ | ଆପଣ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ କିମ୍ବା ଏକ ଗାଡି କିଣି ପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଶତ୍ରୁ ସକ୍ରିୟ ରହିବ | ବିତର୍କରେ ପ୍ରବେଶ କର ନାହିଁ | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଭୁଲ ବୁଝାମଣାର ପରିସ୍ଥିତି ହୋଇପାରେ | କଳା କିମ୍ବା କୌଣସି ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମିଥୁନରାଶି : ଆଜି ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରବେଶ ଦ୍ୱାର ଖୋଲା ରହିବ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ମଧ୍ୟ ଉନ୍ନତି ହେବ। ସମ୍ପତ୍ତି କିମ୍ବା ଯାନ ବିକ୍ରୟ କିମ୍ବା କ୍ରୟ ସମ୍ଭବ | ନିଯୁକ୍ତ ଦେଶବାସୀ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଆବଶ୍ୟକ କରିପାରନ୍ତି | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି | ନୂତନ ଯାନର ସୁଖ ସମକକ୍ଷ ଅଟେ | ଶିକ୍ଷା ପ୍ରତିଯୋଗିତା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଚାଲିଥିବା ପ୍ରୟାସ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଉନ୍ନତ ହୋଇପାରେ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଶାରୀରିକ ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯେଉଁମାନେ କଳା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଆଜି କୌଣସି ପୁରସ୍କାର ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି, କାରଣ ଆପଣ ଛୋଟ ରୋଗର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ଶାସନ କ୍ଷମତାର ସମର୍ଥନ ପାଇବ, କିନ୍ତୁ ମହିଳା ଅଧିକାରୀ ଟେନସନ ପାଇପାରିବେ | ଏହି ପରିମାଣର ବଣିକ ଶ୍ରେଣୀ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ତୁମର ଭଲ ଆଚରଣ ହେତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ତୁମର ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରିବ | ଇଚ୍ଛାକୃତ ଚାକିରି ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ବକ୍ତବ୍ୟ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ଆଶା କର ନାହିଁ | ଆଜି, ରୁଟିନ୍ ବାହାରେ କିଛି କରନ୍ତୁ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ | କାହା ସହିତ ଅଧିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ବିତର୍କରେ ପଡ଼ିପାରିବେ | ବାହ୍ୟ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ବିନା ଯେ କୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ବିସର୍ଜନ କରନ୍ତୁ | ସକାଳ ଏବଂ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଘିର ଏକ ଦୀପ ଜାଳନ୍ତୁ, ଆପଣ ନିଜ କ୍ୟାରିଅରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କାର୍ଯ୍ୟକୁ ମନୋରଞ୍ଜନ ସହିତ ମିଶ୍ରଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିଶେଷ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଖାଦ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ଟିକିଏ ଅସାବଧାନତା ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ | ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ରୋଧ ଯୋଗୁଁ ତୁମେ ବିଚଳିତ ହେବ | ପିତାଙ୍କଠାରୁ ଭିନ୍ନତା ସମାପ୍ତ ହେବ | ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ବିଷୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ଗୋପନୀୟ ଥିବା ସୂଚନା ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି ତୁମର ଧ୍ୟାନ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଦିଗ ଅଧିକ ଅନୁଭବ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟକୁ ଅଣଦେଖା କରିବା ଆପଣଙ୍କୁ ଚାର୍ଜ ଅଧୀନରେ ରଖିପାରେ | ସ୍ମାର୍ଟ ଭାବରେ ତୁମର ଶବ୍ଦ ବାଛ ଏବଂ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ କୁହ | ଆଜି ତୁମକୁ ଅଳସୁଆ ଛାଡି ତୁମର ଶାରୀରିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ଅଫିସରେ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ସଫଳ ହେବେ | ତୁମର ଶାରୀରିକ ଆନନ୍ଦ – ଉତ୍ସଗୁଡ଼ିକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଯଦି ତୁମେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କର, ଭାଗ୍ୟ ତୁମକୁ ସମର୍ଥନ କରିବ, ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଟିକିଏ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ, ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ସଫଳତା ପାଇବେ |

ବିଛା ରାଶି : ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ଦେଖାଯିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ | ଯେକୌଣସି ଣସି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ସମାପ୍ତ ହେବ | ପାରସ୍ପରିକ ସମ୍ମତି ଦ୍ୱାରା ଘରୋଇ ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟର ଚାହିଦାକୁ ଦୂର କରି ଲାଭର ପରିସ୍ଥିତି ଦୂର ହେବ | କାରବାର ମାମଲାରେ ଟେନସନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆମେ ଧନ ଆଡକୁ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବୁ | ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ ବଢିପାରେ | ଆପଣଙ୍କର କିଛି ରହସ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ବିବାଦରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ବିପଦ ଏବଂ ବନ୍ଧକ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଏହି ଦିନ ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ନୂତନ ରୋମାନ୍ସ ଏବଂ ସତେଜତା ଆଣିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି ରଖିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭ କରିବ | ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ବିଚାର କରିବେ | କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ଆଚରଣ ମନକୁ ବିଚଳିତ କରିପାରେ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ବିତର୍କ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟ ଭିତରେ ବାଧା ଉପୁଜିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଭାଗ୍ୟର ସୁସଙ୍ଗତତାର ସୁଯୋଗ ନିଅ | ଗତ ଦିନରୁ ଚାଲିଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟା ଶେଷ ହେବ | କୌଣସି ଖରାପ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମିଳିଥିବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହେବ | ଖାଇବା ଓ ପିଇବା ପାଇଁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଚିନ୍ତାରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ଆଜି, ଆପଣ କାହା ସହିତ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମିଟିଂ କରିପାରିବେ | ସାମାଜିକ ଭାବରେ ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନରେ କମ୍ ଧ୍ୟାନ ପାଇବେ | ପରିସର ମଧ୍ୟ ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନେ ଦୈନଦିନ ଜୀବନରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ | ଆଜି ଟିକିଏ ଅସ୍ଥିର ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ପୋଷାକ ଦାନ କରନ୍ତୁ, ଅଟକି ଯାଇଥିବା କାମ ସରିଯିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ ସେବା କରିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ପାଇବେ | ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ସହ ବିତର୍କ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ମିଳିପାରେ | ଭାଇ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : କୌଣସି ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ରୋଜଗାର ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ମିଳିଥିବା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ, ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଆଜି ତୁମ ଦିନ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ଅସୁବିଧା ବଢିବାକୁ ପଡିପାରେ | ମନୋରଞ୍ଜନ ସହ ଜଡିତ ଆଇଟମ୍ କିଣିବାରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *