କାହିଁକି ପୁରୁଷଙ୍କୁ ନିଜ ପତ୍ନୀ ଠୁ ଅନେ ସ୍ତ୍ରୀ ଅଧିକ ଆକର୍ଷୀତ କରନ୍ତି , ଜାଣନ୍ତୁ ଏହାର କାରଣ

husssssss

ପ୍ରାୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପୁରୁଷ ମହିଳାମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ, ଯେଉଁମାନେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ବାହ୍ୟ ଅଟନ୍ତି | ଯେତେବେଳେ ବି ସେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟନ୍ତି, ସେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଏହା ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି | ଏହା କୌଣସି ପୁରୁଷ ପାଇଁ ଠିକ ନୁହେଁ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରାୟ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହା କରନ୍ତି | ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେମାନେ ବିବାହ ନକରନ୍ତି, ସେମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମହିଳାଙ୍କୁଅଲଗା ଭାବରେ ପାଇଥା’ନ୍ତି |

ଯେତେବେଳେ ବି ଜଣେ ପୁରୁଷ ବିବାହ କିମ୍ବା ପାର୍ଟୀକୁ ଯାଆନ୍ତି, ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ସେଠାରେ ଥିବା ଜଣେ ଅଲଗା ମହିଳାଙ୍କ ବିଷୟରେ ପଚାରନ୍ତି | ବିବାହର କିଛି ବର୍ଷ ପରେ ପୁରୁଷଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରତି ପ୍ରବୃତ୍ତି କମିବାକୁ ଲାଗିଲା | ଯେହେତୁ ବିବାହ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାଲିଥାଏ, ସେମାନଙ୍କ ପାରସ୍ପରିକ ମଧୁରତା କମିବାକୁ ଲାଗେ | ଏହି ଜିନିଷଟି କେତେ ସତ ତାହା ଆମେ କହି ପାରିବୁ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଏକ ସର୍ବେକ୍ଷଣ ସମୟରେ ଏହା ଦେଖାଯାଇଛି ଯେ ଅଧିକାଂଶ ପୁରୁଷ ଏହା କରନ୍ତି। ନିଜ ପତ୍ନୀ ଅପେକ୍ଷା ଅନ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆଗ୍ରହି ହୁଅନ୍ତି , ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହାର କାରଣ କଣ

husband

ଏହା ଏକ ମାନବ ପ୍ରକୃତି ଯେ , ଯାହା ତା ପାଖରେ ନାହିଁ ଯାହା ସେ ତାହାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ଏବଂ ପତ୍ନୀଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହା ସତ୍ୟ ଅଟେ | କିନ୍ତୁ ଯେତେ ଦୂରରୁ ଦେଖାଯାଉଛି, ପୁରୁଷମାନେ ପ୍ରତିଦିନ ସମାନ ଚେହେରା ଦେଖିବାକୁ ପାଇଲେ ବିରକ୍ତ ହୁଅନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ ସେମାନେ ଅନ୍ୟକୁ ଖୋଜୁଥାନ୍ତି |

ଯଦି ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ କିଛି ସମୟ ବ୍ୟବଧାନ ପରେ ତାଙ୍କ ଚେହେରାକୁ ବଦଳାଇ ରଖନ୍ତି ତେବେ ଏହି ପରିସ୍ଥିତି ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବ ଯାହା ଦ୍ବାରା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ଏକ ନୂଆ ଚେହେରା ଦେଖି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରିବେ | ପତ୍ନୀ ସମୟ ସମୟରେ ନିଜ ହେୟାର ଷ୍ଟାଇଲ, ଡ୍ରେସିଂ ଇନ୍ଦ୍ରିୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଉଚିତ ଏବଂ କିଛି ସମୟ ପରେ ଭିନ୍ନ ଦେଖାଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ |

ଅନ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଶୀତ ହେବାର ଗୋଟିଏ କାରଣ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ | କାରଣ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପ୍ରାୟତ  ତାଙ୍କ ସହ ଝଗଡା କରନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ମନ୍ଦ କଥା କୁହନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ ସ୍ୱାମୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ କଥାରେ ବିରକ୍ତ ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଆନ୍ତି | ତେଣୁ, ପତ୍ନୀମାନେ ଯେତେବେଳେ ଏହା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ କହିବା ଉଚିତ୍, କଥାବାର୍ତ୍ତା ନକରି କିଟ୍ କିଟ୍ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

huss

ତେଣୁ ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ଏକ ଭୁଲ ଦେଖନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡ଼ା କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ଉଭୟ ସେହି ଭୁଲକୁ ସଂଶୋଧନ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଯୁଦ୍ଧରୁ କୌଣସି ଜିନିଷର କୌଣସି ସମାଧାନ ନାହିଁ, ତେଣୁ ଛୋଟ ଜିନିଷକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ |

ତେବେ ଏହା ଥିଲା କିଛି ଛୋଟ ଛୋଟ କାରଣ ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଜଣେ ପୁରୁଷ ଅନ୍ୟ ଆଡକୁ ଆଧିକ ଆକର୍ଷୀତ ହୁଏ , ତେବେ ଏହି ଙଳି ଖବର ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ପଢିବା ପାଇଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚିବାରେ ଆମକୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *