କରୋନା ସଂଙ୍କଟ ମଧ୍ୟରେ ପୃଥିବିକୁ ମାଡି ଆସିଲା ଆଉ ଏକ ବିପଦ , ଏହି ଜାଗାରେ ଦେଖାଗଲା ଏଲିଅନଙ୍କ UFO

alien

ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ଅଛି ଯେ ଅନ୍ୟ ବିଶ୍ୱ ଜୀବ କିମ୍ବା ଏଲିଅନ ମାନଙ୍କ ସହିତ ଅନୁମାନ କଦାପି ଶେଷ ହୁଏ ନାହିଁ | ଏହିପରି ଏକ ନୂତନ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ବିଦେଶୀ  ସ୍କଟ ୱାରିଙ୍ଗଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଦିଆଯାଇଛି। ଆଣ୍ଟାର୍କଟିକାର ବରଫରେ ଏକ UFO (ଅଜ୍ଞାତ ଫ୍ଲାଇଙ୍ଗ ଅବଜେକ୍ଟ) ଏବଂ ଏଲିଏନ୍ ବେସ୍ ପାଇଛି ବୋଲି ୱାରିଙ୍ଗ୍ ଦାବି କରିଛନ୍ତି | ଡିଜିଟାଲ ମାନଚିତ୍ର ଅଧ୍ୟୟନ କରିବା ପରେ ୱାରିଙ୍ଗ ଏହା ଦାବି କରିଛନ୍ତି। ଏଲିଏନ୍ ଏବଂ UFO ସହିତ ଜଡିତ ବିଷୟ ଉପରେ ତାଙ୍କ ମତାମତ ପାଇଁ ୱାରିଙ୍ଗ୍ ଜଣାଶୁଣା | ତେବେ ଏହାକୁ ନେଇ ଅନେକ ବିବାଦ ରହିଛି।

ufo

ୱାରିଙ୍ଗ ଏକ ବ୍ଲଗରେ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଗୁଗୁଲ୍ ଆର୍ଥ ବୌଶିଷ୍ଟ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟରେ ଲାଭୋଇସିଅର୍ ଦ୍ୱୀପ ଅଧ୍ୟୟନ କରୁଥିବାବେଳେ ଏକ TR3-B ଯାନ ପାଇଥିଲେ। ତାଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଏହି ଯାନ ମଧ୍ୟଭାଗରେ ଏବଂ ଧାରଠାରୁ ମୋଟା ହୋଇ ଉଠାଯାଇଛି | ଏହା ଧାତୁର ଅଟେ ଏବଂ ଏକ ଅଞ୍ଚଳରେ ଉପସ୍ଥିତ, ଯାହାର ଏକ ପୁରୁଣା ଏଲିଅନ ଆଧାର ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ବରଫ ତରଳିବା ପରେ ଏହି ଯାନ ଦେଖା ଦେଇଛି ବୋଲି ସେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି।

ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏହି ଆଧାରରେ ସେ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ପୃଥିବୀରେ ମାନବ ଜାତି ପୂର୍ବରୁ ଏଲିଅନ ବାସ କରୁଥିଲେ। ଯୁଦ୍ଧ ପୂର୍ବରୁ ମଙ୍ଗଳ ଏବଂ ମେକ୍ସିକୋର ଏକ ଅଣ୍ଡର ୱାଟର ଏଲିଏନ୍ ବେସରେ ଜୀବନ ଦାବି କରିଛି।

ufoo

ତେବେ ଅଧିକାଂଶ ବୌଜ୍ଞାନିକ ସ୍କଟଙ୍କ ଦାବିକୁ ସମର୍ଥନ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ବିଶେଷକରି UFO କୁ ଅନେକ ଥର ଦେଖିଥିବାର ଦାବି ସତ୍ତ୍ୱେ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ପ୍ରମାଣ ମିଳିନାହିଁ | ତେବେ ସ୍କଟଙ୍କ ଏହି ଦାବି କେତେ ସତ କେତେ ମିଛ ତାହା ଏବେ ଯାଏ ଜଣା ପଡି ନାହିଁ , ହେଲେ ବିଶ୍ବାସ କରାଯାଏ ଯେ , ଯେପରି ଭାବେ ପୃଥିବିର ଲୋକ ଅନ୍ୟ ଗ୍ରହ ଉପରେ ରିସର୍ଚ କରି ଅନ୍ୟ ଗ୍ରହକୁ ଜାନ ପଛାଉଛନ୍ତି , ସେହିପରି ଅନ୍ୟ ଗ୍ରହର ଲୋକ ମଧ୍ୟ ପୃଥିବି ଆସୁଛନ୍ତି , ଏହି ଭଳି କଥା ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ତଳେ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ  , ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *