ଫିଲ୍ମ ଜଗତ ପାଇଁ ପୁଣି ଦୁଃଖର ଖବର : ମରିଗଲେ ଏହି ମହାନ ଲୋକ

bollywood-sr

ତାମିଲ ଫିଲ୍ମ ଜଗତ ପାଇଁ ଖରାପ ଖବର | ଶୁକ୍ରବାର ସକାଳେ ଏକ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଯୁବ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଆଭି ଅରୁଣ ପ୍ରସାଦ ଛଦ୍ମନାମ ଭେଙ୍କଟଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଛି। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ସେ ଏକ ବାଇକ୍ ଯୋଗେ ଏକ ଲୋରୀ ଧକ୍କା ଦେବା ପରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଅରୁଣଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର 4G ରିଲିଜ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ଏ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଜି.ଭି ପ୍ରକାଶ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ। ଟ୍ୱିଟରରେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରି ପ୍ରକାଶ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଅରୁଣ ସର୍ବଦା ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ଭାଇ ଭାବରେ। ତାଙ୍କ ପରିବାର ଏବଂ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଗଭୀର ସମବେଦନା | ତାଙ୍କର ଆତ୍ମା ​​ଶାନ୍ତିରେ ବିଶ୍ରାମ କରନ୍ତୁ। ଅରୁଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ପରଠାରୁ ତାମିଲ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଶୋକର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ପ୍ରଶଂସକ ମଧ୍ୟ ଦୁଃଖିତ | ପ୍ରକାଶଙ୍କ ପରେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଅନେକ ଲୋକ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍ ରିଟ୍ୱିଟ କରି ଅରୁଣଙ୍କୁ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ଅର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି।

arun

ଅରୁଣ ଦକ୍ଷିଣ ଶଙ୍କରର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ସହକାରୀ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରିଥିଲେ। ଏବେ ତାଙ୍କର ଯୋଜନା ଥିଲା ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଲଞ୍ଚ କରିବା | ସେ 2016 ରେ ଫିଲ୍ମ 4G ରେ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ | ତେବେ କିଛି କାରଣ ହେତୁ ରିଲିଜ୍ ବିଳମ୍ବ ହୋଇଥିଲା। ଆଉ ଏବେ ଅରୁଣ ଆଉ ନିଜର ଫିଲ୍ମ ଦେଖିବାକୁ ନାହାଁନ୍ତି |

ତେବେ ଏହି ଭଳି ପ୍ରତି ମୁହୁର୍ତ୍ତର ଟିକନିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ତଳେ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚିବାରେ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *