ଲକ ଡାଉନରେ ସେକ୍ସି ପୋଜ ଦେଇ ନାଚିଲେ ଶାହାରୁଖାନଙ୍କ ଝିଅ , କେହି ଜଣେ ଲୁଚିକି ବନେଇ ଦେଲେ ଭିଡିଓ

suhan-khan

ବଲିଉଡର କିଙ୍ଗ ଖାନ ଯଥା ଶାହାରୁଖ ଖାନ ତାଙ୍କର ରୋମାଣ୍ଟିକ ଭାବମୂର୍ତ୍ତି ପାଇଁ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ | ବଲିଉଡର ଯେକୌଣସି ତାରକାଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କର ମହିଳା ଅନୁଗାମୀ ସର୍ବାଧିକ। ତାଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଝିଅ ସୁହାନା ଖାନ ଜଣେ ଷ୍ଟାରଠାରୁ କମ୍ ନୁହଁନ୍ତି, ସୁହାନା ଖାନ ହୁଏତ ଫିଲ୍ମରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକ ବହୁତ ଜବରଦସ୍ତ |

ତାଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବଡ ବଲିଉଡ ତାରକାମାନଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରେ | ସୁହାନାର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଚିତ୍ର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କ୍ରେଜ ଲଗାଇଥିଲା | ଏହି ସମୟରେ ସୁହାନାର ଏକ ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ନିଆଁ ଭଳି ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ସୁହାନା ଗୀତ ଗାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ସୁହାନାର ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ତୀବ୍ର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉଛନ୍ତି।

suha

ଭିଡିଓରେ ସୁହାନା ଖାନ ଏକ ମଜାଦାର ମନୋଭାବରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ସେ ଓଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗାୟକଙ୍କ ଗୀତ ଗାଉଛନ୍ତି। ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନେ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସୁହାନାର ଏହି ଭିଡିଓ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି। ସୋହାନା ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ଥର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫଟୋ ପାଇଁ ହେଡଲାଇନ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିସାରିଛନ୍ତି। ହେଲେ ଏହି ଭିଡିଓରେ ସେ ବହୁତ ସେକ୍ସି ପୋଜ ଦେଇ ନାଚୁଥିବାର ଦେଖା ଜାଉଛନ୍ତି ,

 

View this post on Instagram

 

Fun mode #suhanakhan

A post shared by Bollyhollix (@bollyhollix) on

ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି, ସୁହାନାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କ ବଲିଉଡ ଡେବ୍ୟୁ ପାଇଁ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ପିତା ଶାହରୁଖ ଖାନ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ କରିସାରିଛନ୍ତି ଯେ ‘ସୁହାନା ପ୍ରଥମେ ଅଧ୍ୟୟନ ଶେଷ କରିବେ’। ସୁହାନା ଆମେରିକାର ନ୍ୟୁୟର୍କ ସିଟିରେ ପଢୁଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁହାନା କରୋନା ଜୀବାଣୁ କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ମୁମ୍ବାଇରେ ଅଛନ୍ତି।

ତେବେ ବଲିଉଡର ଏମିତି କିଛି ଚଟପଟି ନିଉଜ ପଢିବା ପାଇଁ ତଳେ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚିବାରେ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *