ଗୁଗୁଲ କଲା ଖୁଲାସା , ଲକଡାଉନରେ ଏହି ଦେଶର ଲୋକ ଦେଖୁଛନ୍ତି ସବୁଠୁ ଅଧିକ ପର୍ନ

lock-doww

କରୋନା ଜୀବାଣୁ ସଂକ୍ରମଣକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ବିଶ୍ବ ର ଅଧିକାଂଶ ଦେଶରେ ଲକଡାଉନ୍ ଜାରି ରହିଛି | ଭାରତରେ ମଧ୍ୟ 45 ଦିନିଆ ତାଲା ପଡିଛି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ଘରେ ବନ୍ଦୀ ହୋଇଥାନ୍ତି କିମ୍ବା ସେମାନେ ଘରୁ କାମ କରୁଛନ୍ତି କିମ୍ବା ଘରେ ବସିଛନ୍ତି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆପଣ ଏକ ଚିତ୍ର ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ଯାହା ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ କିପରି ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି ସେ ବିଷୟରେ ବାହାରି ଆସିଛି |

ଦେଶରେ ଲକଡାଉନ୍ ଲାଗୁ ହେବା ପରେ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଅଶ୍ଳୀଳ ଆଡକୁ ଗତି କରିଛନ୍ତି। ଆମେ ଏହା କହୁ ନାହୁଁ, କିନ୍ତୁ ଦୁନିଆର ସବୁଠୁ ବଡ ପର୍ଣ୍ଣ ୱେବସାଇଟ୍ ପର୍ଣ୍ଣ ହବ୍ ର ଆକଳନ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ କରୁଛି | ଯଦିଓ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ପର୍ଣ୍ଣ ୱାଚରଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି, କିନ୍ତୁ ଭାରତ ଏହି ମାମଲାରେ ଏକ ନମ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିଛି।

mobile

ପର୍ଣ୍ଣ ହବ୍ର ସର୍ବଶେଷ ତଥ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ, ତିନି ସପ୍ତାହର ଲକଡାଉନ୍ ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ଭାରତରେ ସାଇଟଗୁଡିକର ଟ୍ରାଫିକ୍ 95% ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ତଥ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ, ମାର୍ଚ୍ଚ ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ସରକାରୀ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଭାରତରେ ଅଶ୍ଳୀଳ ବିଷୟବସ୍ତୁ ଦେଖିବାରେ 20 ପ୍ରତିଶତ ଜମ୍ପ ହୋଇଥିଲା। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ଭାରତ ହେଉଛି ଦ୍ରୁତତମ ଉଦୀୟମାନ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ବଜାର, ଯାହା ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅଶ୍ଳୀଳ ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ପ୍ରବେଶ କରିବା ସହଜ କରିଛି |

ଏହି ଲକଡାଉନ୍ ଭାରତ, ଫ୍ରାନ୍ସ, ଜର୍ମାନୀ, ଇଟାଲୀ,ଋଷ, ଦକ୍ଷିଣ କୋରିଆ, ସ୍ପେନ୍, ସ୍ୱିଜରଲ୍ୟାଣ୍ଡ ଏବଂ ଆମେରିକାର ପର୍ଣ୍ଣ ୱେବସାଇଟକୁ ଯାତାୟାତରେ ଏକ ବଡ଼ ଧରଣର ଲମ୍ଫ ଦେଇଛି। ପର୍ଣ୍ଣହବ ତଥ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ, ମାର୍ଚ୍ଚ 17 ରେ ଫ୍ରାନ୍ସରେ ଲକଡାଉନ୍ ଆରମ୍ଭ ହେବା ପରେ ପର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟବସ୍ତୁ ତୁରନ୍ତ 40 ପ୍ରତିଶତକୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିଲା। ସେହିଭଳି ଚିତ୍ର ଜର୍ମାନୀରୁ ଆସିଛି | 22 ମାର୍ଚ୍ଚରେ ଯେତେବେଳେ ଲକଡାଉନ୍ ଆରମ୍ଭ ହେଲା ସେତେବେଳେ ସାଇଟଗୁଡିକର ଟ୍ରାଫିକରେ 25% ବୃଦ୍ଧି ଘଟିଥିଲା ​​|

mobil

ଅଶ୍ଳୀଳତା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଇଟାଲୀ ମଧ୍ୟ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛି। ମାର୍ଚ୍ଚ 9 ରେ ଏଠାରେ ଲକଡାଉନ୍ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେହି ସବୁ ୱୋବସାଇଟର ବ୍ୟବହାରରେ 55% ଡେଇଁପଡିଥିଲା ​​|

ମାର୍ଚ୍ଚ 30 ରୁ ରୁଷିଆରେ ସରକାରୀ ଲକ୍ଡାଉନ୍ ହୋଇଥିବାବେଳେ ସମସ୍ତ ସିନେମା ଏବଂ ନାଇଟ୍ କ୍ଲବ୍ 25 ମାର୍ଚ୍ଚରେ ବନ୍ଦ ରହିଥିଲା ​​| ଏହା ପରେ, ଋଷରେ  ସାଇଟ୍ ୱେବ୍ ଟ୍ରାଫିକ୍ 56 ପ୍ରତିଶତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଲା | ହେଲେ ତଥ୍ୟରୁ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଜେ ଭାରତ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଲକ ଡାଉନରେ ଏହି ସାଇଟର ଭ୍ରମଣ କରିଛନ୍ତି ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *