ଏହି 4 ଟି ପାନ ପତ୍ର ଭିତରୁ ବାଛନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ – ଏବଂ ଜାଣନ୍ତୁ କେବେ ମିଳିବ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ସଚା ପ୍ରେମ

heart

ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ପସନ୍ଦ ହେଉଛି ତାଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ପ୍ରକୃତିର ପ୍ରତିଫଳନ, ଯାହା ସେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ କିମ୍ବା ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ଏହା ତାଙ୍କ ପ୍ରକୃତିର ବିଭିନ୍ନ ଦିଗକୁ ପ୍ରକାଶ କରିଥାଏ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏଠାରେ 4 ଟି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ହୃଦୟ ଦେଖାଯିବ, ଯେଉଁଥିରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ପସନ୍ଦର ଏକ ହୃଦୟ ବାଛିବାକୁ ପଡିବ ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ 5 ସେକେଣ୍ଡ ଦିଆଯିବ, ତା’ପରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ବିଶେଷ ଜିନିଷ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ମନୋନୀତ ରିଙ୍ଗରୁ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ କହିବୁ |

ପ୍ରଥମ ହୃଦୟ

heart1

ଯଦି ଆପଣ ପ୍ରଥମ ହୃଦୟକୁ ବାଛିଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ଏବଂ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରକୃତି ଦେଖାଏ | ତୁମେ ଯାହା କହୁଛ ତାହା ସେମାନେ ବୁଝନ୍ତି | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ସେ ସମ୍ପର୍କ ଏବଂ ଭାବନା ପ୍ରତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆଗ୍ରହୀ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ସେମାନେ ନିଜ ସାଥୀମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି | ଆଙ୍ଗା ହଁ, ସେମାନେ ନିଜ ସମ୍ପର୍କକୁ ବହୁତ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଅନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଯଦି ସେମାନଙ୍କ ଆଖିର ଯଦି ଥରେ ଖରାପ ବାହାରି ଆସେ, ତେବେ ସେମାନେ ଏକ ଲକ୍ଷ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ନିକଟତର ହୋଇପାରିବେ ନାହିଁ |

ଦ୍ୱିତୀୟ ହୃଦୟ –

heart2

ଯଦି ଆପଣ ଦ୍ୱିତୀୟ ହୃଦୟ ବାଛିଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଦର୍ଶାଏ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀମାନେ ସର୍ବଦା ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ବିଶ୍ୱସ୍ତ ଅଟନ୍ତି | ଏବଂ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଛିଡା ହୁଅନ୍ତୁ | ସେମାନେ ନିଜ ଜୀବନକୁ ବହୁତ ଖୁସିରେ ବଞ୍ଚନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ପ୍ରେମରେ ଆପଣ ପ୍ରାୟତ ଛୋଟ ଜିନିଷକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି | ଏହି ଲୋକମାନେ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରନ୍ତି | ହୃଦୟରୁ ସ୍ୱଚ୍ଛ, ଏହି ଲୋକମାନେ ଭୟ କରନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କ ହେତୁ କେହି ସେମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗି ପାରନ୍ତି | ଏଥିପାଇଁ ସେମାନେ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ଆପୋଷ ବୁଝାମଣା କରନ୍ତି ନାହିଁ।

ତୃତୀୟ ହୃଦୟ –

heart3

ଯଦି ଆପଣ ଏକ ତୃତୀୟ ହୃଦୟ ବାଛିଛନ୍ତି | ତେଣୁ ତୁମର ସାଥୀ ଦୟାଳୁ ଅଟନ୍ତି | ସେମାନେ କଦାପି ଜାଣିଶୁଣି ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ନାହିଁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଘାତ ଦେବ | ସେ ତୁମର ଅତି ନିକଟତର ଏବଂ ତୁମର ପ୍ରକୃତି ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଛନ୍ତି | ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁଠାରୁ ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ସେମାନେ କେବଳ ଛୋଟ ଜିନିଷରେ ସୁଖ ପାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି | ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସୁଖ ବାଣ୍ଟିବାରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି |

ଚତୁର୍ଥ ହୃଦୟ –

heart4

ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଚତୁର୍ଥ ହୃଦୟ ବାଛିଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱଭାବରେ ମଧୁରତା ଦେଖାଏ | ସେମାନେ ଲୋକମାନଙ୍କର ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ନ ଦେଇ କେବଳ ମନର କଥା ଶୁଣିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ତାଙ୍କର ପ୍ରକୃତି ଟିକିଏ ଭାବପ୍ରବଣ ଅଟେ ଯାହା ତାଙ୍କୁ ଟିକିଏ ଆଘାତ ଦେଇଥାଏ | ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସାଥୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନେବା ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ମଧ୍ୟ ପୁରଣ କରନ୍ତି | ସେମାନେ ଆଦୌ ଦେଖାଇ ହେବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ନିଜ ପ୍ରକୃତି ଦ୍ୱାରା କାହାର ହୃଦୟ ଜିତିପାରନ୍ତି |

ତେବେ ଏହା ଥିଲା କିଛି କଥା , ଆପଣ କେଉଁ ହୃଦୟ ବାଛିଥିଲେ କମେଣ୍ଟରେ ଜଣାନ୍ତୁ , ଏହି ଭଳି ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପଢିବା ପାଇଁ ନତଳେ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *