ଗୋଟିଏ ସାପ ଏହି ମହିଳା ସହ କଲା କିଛି ଏମିତି , ଜାଣିଲେ ଆପଣଙ୍କ ହୋସ ଉଡିଯିବ

mahil

ଭାରତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ବିଶ୍ୱାସର ଦେଶ | ଯେଉଁଠାରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଘଟଣା କିଛି ମାତ୍ରାରେ ସ୍ୱୀକୃତି ଏବଂ ଅନ୍ଧବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ଜଡିତ | ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡର ଜଣେ ମହିଳା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଯେଉଁଆଡ଼େ ଯାଆନ୍ତି, ଏକ ସାପ ତାକୁ ଅନୁସରଣ କରେ |

ଏହି ମହିଳା ବାରମ୍ବାର ଏହି ଘଟଣାର ଶିକାର ହୁଅନ୍ତି, ଯେତେବେଳେ ବି ସେ ଏକୁଟିଆ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତି, ସାପମାନେ ତାଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ ଘରର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ଏକୁଟିଆ ଛାଡିବାକୁ ଭୟ କରନ୍ତି। ଏହି ମହିଳା 5 ଥର ସାପ କାମୁଡ଼ାର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି। ମାତ୍ର ମାତ୍ର ପାଞ୍ଚ ଥର ତାଙ୍କ ଜୀବନ ରକ୍ଷା କରିଥିଲେ।

mahila

ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ନାମ ସଂଗୀତ ଅଟେ | ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ସାପ କାମୁଡ଼ିବା ପଛରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ରହସ୍ୟ ରହିଛି, ଅର୍ଥାତ୍ ତାଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁର ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିଥିବା ଏକ ସାପକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ, ଠିକ୍ ଏହି ଘଟଣା ପରେ ସାପମାନେ ସଂଗୀତକୁ ଅନୁସରଣ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ସଂଗୀତାଙ୍କ ସହ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଛନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସଂଗୀତକୁ ସାଙ୍ଗିତାଙ୍କୁ ସାପ ସାପ ଅନୁସରଣ କରେ ନାହିଁ, କେବଳ ଯେତେବେଳେ ସେ ଏକୁଟିଆ ଥାଆନ୍ତି ସେତେବେଳେ ସାପ ତାଙ୍କୁ ହନ୍ତସନ୍ତ କରେ, ତେଣୁ ଘରର ଲୋକମାନେ ସଙ୍ଗୀତାଙ୍କ ସହିତ ସବୁବେଳେ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ ମନେ କରନ୍ତି |

snam

ଆର୍ଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିଲେ ବି ଘଟଣାଟି ସମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ରୁପେ ସତ ଏବଂ ଏହା ଉତ୍ତରାଖଣ୍ଡ ଅଞ୍ଚଳର ଘଟଣା , ଏବେ ଯାଏ ବି ସାପ ଏହି ମହିଳାର ପିଛା କରିଥାଏ , ଏହି ଭଳି କଥା ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ତଳେ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାନ୍ତୁ ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *