ମରିକରି ପୁଣି ଜିବତ ହେଲା ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ; ବଞ୍ଚିକା କହିଲା ଯ଼ମ ପୁରର ବିଚିତ୍ର କଥା

de33

ଆଗାମୀ ଦିନରେ, ଏହି ଦୁନିଆରେ ଏପରି କିଛି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ଘଟେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଅସମ୍ଭବ ମନେ କରନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ସେହି ଘଟଣାକୁ ନିଜ ଆଖିରେ ଦେଖନ୍ତି ସେତେବେଳେ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅସ୍ୱୀକାର କରିପାରିବେ ନାହିଁ | ଆଜି ଏପରି ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ସହ ଜଡିତ ଖବର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଧିକ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ଜଣେ ମଣିଷ ଜୀବନ୍ତ ହୋଇ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆସିଥିବାର ଦାବି ହେଉଛି। ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଏହି ପ୍ରକାରର ଘଟଣା ଦେଖିଥିବେ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବାସ୍ତବ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡିତ ଏହି ଘଟଣା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ | ତେବେ ଏହି ଘଟଣା ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ ଜଣାଇବା |

deee

ଏହି ଘଟଣା ଆଲିଗଡର ଅଟ୍ରାଉଲି ଅନ୍ତର୍ଗତ କିର୍ତ୍ତଲ ଗାଁର ଅଟେ। ଗାଁରେ ରହୁଥିବା ରାମକିଶୋର କିଛି ଗୁରୁତର ଅସୁସ୍ଥତା ହେତୁ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଅଧିକ ବିବ୍ରତ ହୋଇଗଲେ। ତାଙ୍କ ପରିବାରର ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁରେ ଶୋକରେ ବୁଡି ରହିଥିଲେ। ଘରର ଚାରିପାଖରେ ଶୋକର ଶବ୍ଦ ଶୁଣାଗଲା। ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ଖବର ପାଇବା ପରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ତାଙ୍କ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାରରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ, ଯେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ଶେଷ ରୀତିନୀତି ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚାଲିଥିଲା, ଏପରି କିଛି ଘଟିଗଲା ଯାହା ସମସ୍ତେ ସେଠାରୁ ଦୌଡ଼ି ପଳାଇଥିବାର ଦେଖିଲେ |

ପରିବାରର କହିବାନୁସାରେ, ଯେତେବେଳେ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ତାଙ୍କର ଶେଷ ରୀତିନୀତି କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଶରୀରକୁ ସ୍ନାନ କରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ କାଠ ଉପରେ ରଖିଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଶରୀରରେ ହଠାତ୍ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇଥିଲା | ତାଙ୍କ ଶରୀରରେ ହଠାତ୍ ଗତି ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ | ସେହି ସମୟରେ କ’ଣ ଘଟୁଛି କେହି ବୁଝିପାରିଲେ ନାହିଁ | ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ସମସ୍ତେ ହଠାତ୍ ଜୀବନ ପରେ ଏବଂ ପରେ ଉଠିବା ଏବଂ ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ବସିବା ପରେ ଭୟଭୀତ ହୋଇଥିଲେ | ସେ ଉଠିବା ମାତ୍ରେ ସେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ବୋଧହୁଏ ୟାମ ଦୁତର ଏକ ଭୁଲ ଅଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଅନ୍ୟର ଜୀବନ ନେବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ନିଜ ଜୀବନ ନେବାକୁ ଆସିଥିଲେ |

de2

ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପୁନର୍ବାର ଜୀବିତ ଥିବା ଏବଂ ପୁନର୍ବାର ପୃଥିବୀକୁ ଆସିଥିବା ରାମକିଶୋର ଲୋକମାନଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ଗତ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ଘଟିଥିବା ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ସେ ଅଧିକ ମନେ କରନ୍ତି ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ମୋତେ ନିଆଯାଇଥିବା ଏକ ସଭା ଚାଲିଥିଲା। ସେହି ସଭାରେ ଜଣେ ମହାତ୍ମା ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ ଯିଏ ପ୍ରତ୍ୟେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ରାମକିଶୋରଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଆସିଲା, ମହାତ୍ମା କହିଥିଲେ ଯେ ତୁମେ ତାଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ କାହିଁକି ଆଣିଲ, ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ବଞ୍ଚିବାର ସମୟ ଆସିଛି। ଏହା ସହିତ, ମହାତ୍ମା ମୋତେ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ମଧ୍ୟ ପଚାରିଥିଲେ | ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ହଠାତ୍ ଠେଲି ଦିଆଗଲା ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ସେ ଆଖି ଖୋଲିଲେ, ତାଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପାଇଁ ଶୋକରେ ବସିଥିବାର ଦେଖିଲେ | ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ମିଛ ଲାଗୁଥାଇ ପାରେ , ହେଲେ ଏହା ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ରୁପେ ଏକ ସତ ଘଟଣା  , ଏ ସମ୍ପର୍କରେ ଖବର ଆଜ ତକ ଏବଂ ଦ ହିନ୍ଦୁରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶିତ ହୋଇଥିଲା ,

ଏହି ଭଳି ଖବର ପ୍ରତିଦିନ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ତଳେ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ  , ଏବଂ ଏହାକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଅବଗତ କରାନ୍ତୁ ,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *