8 ମେ 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଦୀନ

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି :ଆଜି, ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବଢିପାରେ | ହଠାତ୍ କିଛି ଅଜ୍ଞାତ ସମସ୍ୟା ଦ୍ୱାରା ଘେରି ରହିପାରେ | ପତିପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତା ରହିବ | ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଶ୍ରୀ ଗଣେଶ ନାମ: 21 ଥର ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତୁ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଲୋକମାନେ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନୂତନ ଜିନିଷ ଶିଖିପାରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଜଣେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଶିକ୍ଷକ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଖିରେ ଭଲ ରହିପାରିବେ | ଏପରି କିଛି ଜିନିଷ କିମ୍ବା ଜିନିଷ ଥାଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଏକ ବଡ଼ ଲାଭ ଦେବ | ସେୟାର ମାର୍କେଟ ଏବଂ ମ୍ୟୁଚୁଆଲ୍ ଫଣ୍ଡ ଇତ୍ୟାଦି ଅନୁକୂଳ ଲାଭ ଦେବ | ବିରୋଧୀମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ଆପଣ ଏକ ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଖର୍ଚ୍ଚର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି ଯାହା ଯଥେଷ୍ଟ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଟିକିଏ ଅଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ଚିହ୍ନର ଜୀବନରେ ଆଜି ନୂଆ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖାଯିବ | ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ବିକାଶ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଏକ ଯୋଜନା ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ପରାମର୍ଶ ଯେ କୌଣସି ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହୋଇପାରେ | ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ବ୍ୟବହାର କର | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବ।

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଘରର ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ | ପୂର୍ବରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଅଧିକାଂଶ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହେବ | ତୁମର ସାଥୀ ମଧ୍ୟରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଏବଂ ତୁମେ ଅଲଗା ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଏକ ପ୍ରକାର ଭୟ ରହିବ ଏବଂ ଆପଣ ଅସ୍ଥିର ରହିବେ | ତୁମର ନିୟମିତ ସୁବିଧାରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେବ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ମନୋବଳ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସହାୟତା ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କୁ କେବଳ ସଜାଗ ରହିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ସ୍ୱାର୍ଥକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ସମ୍ପର୍କର ମଧୁରତା ଦୂର ହୋଇଯିବ | ଯଦି ତୁମେ କିଛି ନୂଆ ଏବଂ ସକରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟ କର, ତେବେ ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନକୁ ଉନ୍ନତ କରିପାରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ କିଛି ଭଲ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ପିଲାମାନେ ଶିକ୍ଷା ପ୍ରତି କମ୍ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ | ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଏଥି ସହିତ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉପକୃତ ହେବେ। ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଏହା କାର୍ଯ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବ | ଆଜି ଆପଣ ପାଣିପାଗ ପରିସ୍ଥିତି ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି ଆପଣ ଋତୁକାଳୀନ ରୋଗ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁମର ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆଜି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ନୂଆ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ରଖ ଏବଂ ତୁମର ଇଚ୍ଛାନୁସାରେ ତୁମେ କ’ଣ କରିବା ଉଚିତ୍ ତାହା ସ୍ଥିର କର | ଘନିଷ୍ଠ ସଂପର୍କରେ ହଠାତ୍ ଆଭିମୁଖ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହି କାରଣରୁ ଆପଣ ଟିକେ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ବିଛା ରାଶି : ଚିନ୍ତିତ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଏବଂ ତୁମର ଯୋଜନା କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ କିଛି ପୁରୁଣା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହୋଇପାରିବେ | ଆପଣ ଯାହା ବି କରନ୍ତି ସେଥିରେ ଆପଣ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହି ସମୟ ବହୁତ ଭଲ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ବନ୍ଦ କର, ଅଧିକ ବିତର୍କ କର ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଦିନ, କିନ୍ତୁ ସକରାତ୍ମକ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚେତନ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଆଜି ଆପଣ ସହଜରେ ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରିପାରିବେ | ଯଦି କୌଣସି ବିବାଦ କିମ୍ବା ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇଛି, ତେବେ ଏହାକୁ ଦୂର କରିବାର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ପରସ୍ପରର ସହଯୋଗ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଜୀଙ୍କୁ ଫୁଲ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ, ଆପଣ ଜୀବନର ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳ ହେବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକିଏ ଅଳସୁଆ ହେବ | ଜଣେ ମହିଳା ତୁମକୁ ପ୍ରଶଂସା କରି ତୁମକୁ ପ୍ରତାରଣା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ କମ୍ ସମର୍ଥ ହେବ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନିର୍ଭର କରିବାକୁ ପଡିବ | ନୂତନ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ | ବିରୋଧୀମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର ପୂରଣ ହୋଇନଥିବା ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି – ଆଜି ତୁମ ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅର୍ଥ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି କିମ୍ବା ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଏହି ସମୟରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ ବୋଲି ପୂର୍ବାନୁମାନ କରାଯାଇଛି | କେବଳ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ଉପଯୁକ୍ତ ସଫଳତା ପାଇବ | ଆଜି, ଆପଣ ସାଂସାରିକ ଜିନିଷ ଭୁଲିଯିବେ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପ୍ରବୃତ୍ତିରେ ଜଡିତ ହେବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ କିଛି ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ପାଇପାରିବ | ସ୍ଥିରତା ଏବଂ ଗମ୍ଭୀରତା ସହିତ ଆପଣ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି | କ୍ରୋଧ କିମ୍ବା ଶୀଘ୍ର ତୁମ ଦ୍ୱାରା ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ଘଟଣାର ଅଂଶ ହୋଇପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କର ଅଂଶୀଦାରମାନେ ଆପଣଙ୍କର ନୂତନ ଯୋଜନା ଏବଂ ଧାରଣାକୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *