12 ମେ 2020 ରାଶିଫଳ ମଙ୍ଗଳବାର – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ , କଣ ରହିଛି ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ : ଆଜି ଦିନସାରା କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିବ | ବାପା ବ୍ୟବସାୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | କିଛି ନୂଆ କାମ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଲୋକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭେଟିବେ | ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ଜଣେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବ | ତୁମର ସଚ୍ଚୋଟ ପ୍ରୟାସ ଏବଂ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର, ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମ ସପକ୍ଷରେ ଯିବ | ଚାକିରିରେ ତୁମର ପ୍ରୟାସ ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ସଫଳତା ଅର୍ଜନ କରିପାରିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ, ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ଏବଂ ଆୟର ଉତ୍ସରେ ବୃଦ୍ଧି ସମ୍ଭବ ହେଉଛି | ବଡ଼ ଭାଇ ସହିତ କିଛି ବିଷୟରେ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କରୁ ଉପକୃତ ହେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ନିଜକୁ ଉତ୍ସାହିତ ରଖିବା ପାଇଁ, ତୁମର କଳ୍ପନାରେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଚିତ୍ର ତିଆରି କର | ଜୀବନରେ ସୁଖ, ସମୃଦ୍ଧତା ଏବଂ ସୁଖ ରହିବ | ଲେଖା, ସାହିତ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ନୂଆ କରିବାକୁ ଆପଣ ପ୍ରେରଣା ପାଇବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ସଙ୍କେତ ସୁଖ ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ସମ୍ପର୍କକୁ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ଧର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବୁଝାମଣା ସହିତ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସୁଖରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | କେବଳ କିଛି ସାଧାରଣ ଆଚରଣ ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ତୁମର ନିରାଶା ଏବଂ ଏକାକୀତାକୁ ଦୂର କରିପାରିବ | ଆପଣ ଏକ ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିପାରନ୍ତି କିମ୍ବା ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ସହଜ ହେବ। ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମର ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ନୂତନ ପଥ ଖୋଲିବ | ମଧୁରତା ସହିତ ପରିବାର ଉପରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସମସ୍ତେ ପରସ୍ପରକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ | ଚାକିରିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସୁଛି | ସମୟ ଅନୁଯାୟୀ ଆପଣ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟିକ ଭାଗିଦାରୀରୁ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ଅତ୍ୟଧିକ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇଯିବେ ଏବଂ ସେହି କାରଣରୁ ଆପଣ ମାନସିକ ରୋଗ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି, ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଆଜି କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହି ରାଶିର ମହିଳାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଯତ୍ନର ସହ ନେବା ଉଚିତ୍ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ ମଧ୍ୟରେ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ | ଘରେ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ |ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ବାଧା ଆସିବ | କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଦାୟିତ୍ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ସଫଳତା ଦେବ | ଆଜି ଆମେ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବା | ସେମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିର ଉନ୍ନତି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ଏକ ଧାରା ରହିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଗଣେଶଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ହେଉଛି ସେୟାର କଳ୍ପନା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା | ତୁମର ଜୀବନସାଥୀକୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ ସନ୍ଦେହ କରିବାର ଅଭ୍ୟାସ ତୁମର ସମ୍ପର୍କରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆପଣଙ୍କର ସହଭାଗୀ ଉପରେ ନିର୍ଭର ଜରୁରୀ। ଜଣେ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବେ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ପରିବାର କାମ ରେ ସାହାୟ୍ଯ ଯାହା ଘରେ ଆପଣଙ୍କ ମର୍ଯ୍ଯାଦା ବୃଦ୍ଧି କରିବା ସନ୍ଧାନ କରିବୁ। ଆଜି, ବ୍ୟଙ୍ଗ ହେତୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଆଘାତ କର ନାହିଁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ କ୍ରୋଧକୁ ରୋକନ୍ତୁ | ଆଜି ସାମାଜିକ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷ ବିଷୟରେ କିଛି ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଅତ୍ୟଧିକ ଲାଭ ପାଇବା ଅଟେ। ନିଜ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରି ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ରହିବ।

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଦିନସାରା ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୃଦୟ ସହିତ ଯାହା ବି କରନ୍ତି ତାହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବାକୁ ନିଜକୁ ସକ୍ଷମ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ କଠିନ ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖ, ତୁମେ ଚାହୁଁଥିବା ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଏକ ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବ | ମନ ଅନୁଯାୟୀ, ଯେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେଲେ ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ଧାର୍ମିକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଜୀବାନାଥୀ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସାଥୀତା ପାଇବେ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି ତୁମର ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ ବ୍ୟବସାୟ ଶୀଘ୍ର ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ କିଛି ଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିବା ଚିନ୍ତାଧାରା, ଆପଣ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିବା ବାହ୍ୟରେଖା କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟିକ ଉଦ୍ୟମ ସଫଳ ହେବ | ଶାସନ କ୍ଷମତାର ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରତି ତୁମର ପ୍ରବୃତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମ ଦ୍ୱାରା ନିଆଯାଇଥିବା ପଦକ୍ଷେପଗୁଡ଼ିକ ସଫଳତା ଆଣିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି କାଗଜପତ୍ରରେ ଦସ୍ତଖତ କରିବା ସମୟରେ ବହୁତ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଜମି, କୋଠା, ଯାନ କିଣିବା ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ | ଘରୋଇ ଚାପରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ରହିବ। ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ସମୟରେ କୌଣସି ବିପଦକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | କାହାକୁ ତୁମ ସହ ସହମତ ହେବାକୁ ତୁମେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ | ବିବାହିତ ସଂପର୍କରେ ବିବାହ ମଧୁର ରହିବ | ଆପଣ ହୁଏତ କିଛି ବିଶେଷ ଜାଣିଥିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ୍ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଉତ୍ସାହଜନକ କାର୍ଯ୍ୟ ଶୈଳୀ ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିପାରିବ | ମନରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତା ଚାଲିଛି | ଭାବପ୍ରବଣ ରହିବ | ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ମଧ୍ୟ ରହିବ | ଯଦି ଟଙ୍କା କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଅଟକିଯାଏ ତେବେ ଏହା ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବେ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଗାୟତ୍ରୀ ମନ୍ତ୍ର ପଢନ୍ତୁ, ଲୋକମାନେ ଜୀବନରେ ସମର୍ଥନ ପାଇବା ଜାରି ରଖିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *